Gorenje ECT6353XPI

Nákupem získáte 139,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Elektrický sporák Gorenje ECT6353XPI v nerezovém provedení je zařazen do energetické třídy A. Nabízí 4 sklokeramické HiLight varné zóny různého průměru a výkonu a multifunkční elektrickou troubu o objemu 71 l. Indikátor zbytkového tepla upozorní na skutečnost, že jsou varné zóny ještě horké. Ovládána je pomocí zasouvacích knoflíků a dotykově ovládanýchprogramovacích hodin IconLed. Varné zóny mají k dispozici PowerZone - možnost extra zvýšeného výkonu. Funkce StopGo dočasně přeruší vaření a zapamatuje si nastavení. Trouba sporáku Gorenje ECT6353XPI nabízí 11 způsobů ohřevu. Povrch trouby je pokryt kvalitním smaltem SilverMatte s vysokou odolností. Trouba umožňuje pečení na více plechách současně. Optimální cirkulaci vzduchu zajistí MultiAir. Dvířka jsou vybaveny GentleClose tlumeným zavíráním a dvojitým sklem, 1 reflexní vrstvou. Čištění se provádí funkcí AquaClean. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

 

Praktický sporák

Elektrický volně stojící sporák Gorenje ECT6353XPI v nerezovém provedení. Trouba sporáku s HomeMade Plus tvarem má důmyslně umístěny topné prvky, které zajišťují dokonalé pečení. Hladké zaoblené okraje na zadním panelu a klenuté vnitřek zajišťují účinnější cirkulaci i rovnoměrnou distribuci horkého vzduchu v jejím nitru. Výsledkem čehož jsou rovnoměrně upečené, šťavnaté avšak přesto křupavé pokrmy, měkký chléb s dokonalou kůrkou, a také budete moci mnohé z vašich oblíbených jídel připravit způsobem, o jakém jste dosud mohli pouze snít. Ovládání je pomocí zasouvacích otočných voličů. Ty jsou umístěny v přední části a jejich hlavní předností je jejich intuitivní rozmístění, takže automaticky sáhnete po tom správném ovladači. Sporák je vybaven praktickým úložným prostorem ve spodní části. Můžete v něm uskladňovat plechy nebo jiný kuchyňské nádobí, který budete mít v případě potřeby vždy nablízku. Sporák je zařazen do energetické třídy A. Chladné dvířka trouby jsou vybaveny 2 skly a 1 reflexní vrstvou.

AquaClean

Díky nové povrchové úpravě u všech trub Gorenje se zřetelně zlepšila funkce AquaClean. Tato funkce nabízí dokonalou pomoc při čištění trouby. Jediné, co musíte udělat, je nalít 0,5 l vody do pekáče a zapnout funkci AquaClean na 30 minut. Viditelné výsledky na celém vnitřním povrchu trubky jakož i na plechách a pekáčích vás určitě příjemně překvapí. Zapečené skvrny a mastnota se pomocí páry změkčí, a stačí je už jen jednoduše setřít hadříkem.

Více prostoru pro více volnosti při pečení

Nové trouby Gorenje jsou vybaveny pokrokovou technologií, pro vytvoření většího objemu trouby. Optimalizované proudění vzduchu cirkuluje uvnitř v ještě větším objemu a zcela svobodně. Zvýšený objem trouby 70 l umožňuje pečení i na více plechách současně.

SilverMatte - kvalitní materiál

Pro vaření či pečení je velmi důležitá i kvalita materiálu. SilverMatte je vysoce odolný a pevný materiál, který snese extrémní zatížení či teplo. Bez mikropórů jsou povrchy trubek a plechů vysoce odolné vůči teplotám, mikrovlnám a páře. Trojnásobný nátěr interiéru podporuje tepelnou odolnost a výbornou izolaci. Díky tomu zůstane interiér vestavné multifunkční trouby vždy čistý a sterilní.

PerfectGrill

Nejlepší výsledky pečení dosáhnete díky kombinací velkého a menšího grilovacího tělesa, přičemž menší topné těleso se nachází uvnitř velkého. Šikovné umístění topných těles umožňuje optimální distribuci tepla a vždy poskytuje dokonalé výsledky pečení, takže je jídlo křupavé zvenku a šťavnaté zevnitř. Různé kombinace ohřevu využívají buď vnitřní, nebo vnější grilovací těleso či obě najednou.

Pečení na více úrovních

Kombinace funkcí MultiAir a Homemade tvaru trouby vám pomůže dosáhnout toho nejtěžšího cíle: pečení až na 4 plechách současně. Navíc se chutě a vůně jídel nesmíchají. Inteligentní distribuce vzduchu v troubě se postará o to, že pokrmy budou rovnoměrně upečené na každé jedné úrovni.

Rychlý předehřev

Trouba dosáhne teploty až 200 ° C již za 6 minut, čímž ušetří 30% času potřebného pro standardní předehřev. Ideální pro recepty, které vyžadují předehřátou troubu. Světelné a zvukové znamení vás upozorní, když trouba dosáhne požadované teploty.

Varná zóna

Varná zóna je sklokeramická, ovládaná otočnými knoflíky a je vybavena 4 varnými zónami HiLight s ukazatelem zbytkové teploty. Funkce Powerzone zvyšuje výkon varné zóny o 25%, to umožňuje vařit rychleji při použití menšího množství energie. Funkce Stop & Go pozastaví vaření, po opětovném spuštění varná zóna pokračuje v ohřevu s původními nastaveními. Funkce StayWarm udržuje pokrmy v konstantní teplotě 70 ° C, pokud jídlo nezačnete servírovat.

 •      Vlevo vpředu: Ø 21 cm, 2.1 / 3 kW,
 •      Vpravo vpředu: HiLight varná zóna ø 14.5 cm, 1.2 kW,
 •      Vlevo vzadu: HiLight varná zóna ø 14.5 cm, 1.2 kW,
 •      Vpravo vzadu: Ø 17 × 26.5 cm, 1.5 / 2.4 kW

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 60 cm
 • Vestavěný displej Ano
 • Časovač Ano
 • Třída energ.účinnosti A
 • Počet programů 11
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Systém ovládání Otočné + dotykové
 • Typ varné desky Sklokeramická
 • Celk.vn.kapacita trouby 71 L
 • Gril Ano
 • Počet hořáků/varných zón 4
 • Typ horního povrchu Sklokeramické
 • Počet el.varných zón 4
 • Umístění ovládání přední
 • Typ trouby Elektrický

Další vlastnosti

Značka: Gorenje

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 59,4 cm
Hmotnost: 47,5 Kg

Obsah balení

Obsah balení: teleskop.výsuvy

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Počet programů: 11
Gril: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Typ horního povrchu: Sklokeramické
Počet el.varných zón: 4

Varná deska

Typ varné desky: Sklokeramická

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 71 L
Typ trouby: Elektrický

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4
Standard.hořák/varná zóna: 1200 W
Velký hořák/ varná zóna: 3000 W

Ergonomie

Umístění ovládání: přední

Ostatní

Kód produktu: 734208

Všechny parametry

Recenze Gorenje ECT6353XPI

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Gorenje ECT6353XPI