Gorenje ECS5350XPA


Vestavěný displej: Ano, Časovač: Ano, Třída energ.účinnosti: A, Počet programů: 11, Vzhled skříně: volně stojící, Systém ovládání: Otočné + tlačítka, Typ varné desky: Sklokeramická, Celk.vn.kapacita trouby: 70 L, Gril: Ano, Počet hořáků/varných zón: 4, Typ horního povrchu: Skleněné, Počet el.varných zón: 4, Umístění ovládání: přední, Typ trouby: Elektrický Více info


Cena 11 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 120 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Sklokeramický sporák Gorenje ECS5350XPA, nerezová ocel, objem 70 l, senzorové ovládání ICON LED, výsuvné knoflíky, extra odolný 100% smalt SilverMatte v troubě a na pečicích plechách, GentleClose - měkké zavírání dvířek trouby, částečně výsuvné teleskopické výsuvy na 2 úrovních, parní čištění trouby AquaClean.

 

 

 

Praktické a účelné

Volně stojící kombinovaný sporák Gorenje ECS5350XPA v nerezovém provedení. Ovládání se provádí pomocí šesti výsuvných knoflíků. Ty jsou umístěny vepředu a jejich hlavní výhodou je intuitivní umístění, takže automaticky sáhnete po správném ovládacím prvku. Sporák je zařazen do energetické třídy A.

HomeMade Plus

Získejte profesionální výsledky s tvarem trouby HomeMade Plus. Umístění topných těles vychází ze zkušeností a poznatků získaných při používání kamenných pecí. Tyto poznatky vedou k vnitřní konstrukci s rovnoměrnou distribucí a cirkulací horkého vzduchu. Vzduch v troubě o objemu 70 litrů se zapuštěnými boky je lépe rozváděn, čímž se snižuje výskyt studených míst. Výsledkem je optimálně propečený pokrm: uvnitř šťavnatý a na povrchu křupavý.

Ilustrace

SilverMatte - kvalitní materiál

Kvalita materiálu je velmi důležitá i pro vaření nebo pečení. SilverMatte je vysoce odolný a pevný materiál, který vydrží extrémní zatížení nebo teplo. Povrchy trub a pečicích plechů bez mikropórů jsou vysoce odolné vůči teplotám, mikrovlnám a páře. Vnitřek s trojitou vrstvou podporuje tepelnou odolnost a vynikající izolaci. Vnitřní prostor vestavné multifunkční trouby tak zůstává vždy čistý a sterilní.

Ilustrace

AquaClean

Díky novému povlaku na všech troubách Gorenje byla funkce AquaClean vylepšena. Tato funkce je dokonalým pomocníkem při čištění trouby. Stačí nalít 0,5 litru vody do plechu trouby a zapnout funkci AquaClean na 30 minut. Budete příjemně překvapeni viditelnými výsledky na celém vnitřním povrchu trouby i na pečicích plechách a pánvích. Připečené skvrny a mastnota se díky páře změkčí a lze je jednoduše setřít hadříkem.

Ilustrace

Tiché zavírání dveří

K tichému zavření dvířek sporáku stačí jemný dotyk a dvířka se zavřou bez jakéhokoli hluku.

Ilustrace

Velký objem

Větší kapacita trouby (až 70 litrů) umožňuje připravovat více jídel najednou. Optimalizované proudění vzduchu v troubě zcela volně cirkuluje a díky velkému objemu BigSpace trouba Gorenje snadno upeče i velkého krocana.

Ilustrace

Křupavé jídlo

Nejlepších výsledků vaření je dosaženo díky kombinaci velkého a menšího varného tělesa, přičemž menší topné těleso se nachází uvnitř velkého. Chytré rozmístění topných těles umožňuje optimální rozložení tepla a vždy zajišťuje dokonalé výsledky vaření, takže jídlo je na povrchu křupavé a uvnitř šťavnaté. Různé kombinace ohřevu používají buď vnitřní nebo venkovní grilovací prvek, nebo oba současně.

Ilustrace

Rychlý předehřev

Trouba dosáhne teploty až 200 °C za pouhých 6 minut, čímž ušetří 30 % času potřebného pro standardní předehřev. Ideální pro recepty, které vyžadují předehřátou troubu. Světelný a zvukový signál vás upozorní, když trouba dosáhne požadované teploty.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ano
Časovač Ano
Třída energ.účinnosti A
Počet programů 11
Vzhled skříně volně stojící
Systém ovládání Otočné + tlačítka
Typ varné desky Sklokeramická
Celk.vn.kapacita trouby 70 L
Gril Ano
Počet hořáků/varných zón 4
Typ horního povrchu Skleněné
Počet el.varných zón 4
Umístění ovládání přední
Typ trouby Elektrický

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Gorenje ECS5350XPA

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno