Gorenje ECS5350XA


Sklokeramický sporák, Energetická třída A, Objem trouby: 70 l, Sklokeramická varná deska, 4 varných zón, nerez barva, Gril, Výška: 85 cm, Šířka: 50 cm, Hloubka: 59,4 cm. Více info


Cena 8 999 Kč

Sleva 28 % z předcházející ceny: 12 498 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 90 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Sklokeramický sporák Gorenje ECS5350XA, nerezové provedení, objem 70 l, Icon LED senzorové ovládání, ergonomické knoflíky, SilverMatte mimořádně odolný 100% smalt v troubě a na plechách na pečení, GentleClose - tlumené zavírání dvířek trouby, částečně vysouvací teleskopické lišty na 1 úrovni, AquaClean čištění trouby párou. Rozměry: (š × v × h) 50 × 85 × 59,4 cm.

 

 

 

Gorenje ECS5350XA

Elektrický, volně stojící sporák Gorenje ECS5350XA v nerezovém provedení se šířkou 50 cm. Ovládání je pomocí šesti otočných knoflíků. Ty jsou umístěny v přední části a jejich hlavní předností je jejich intuitivní rozmístění, takže automaticky sáhnete po tom správném ovladači. Sporák je zařazen do energetické třídy A.

Pečte na více úrovních najednou

Připravit několik jídel najednou již nebude žádný problém. Kombinace MultiFlow 360˚ a HomeMade tvaru trouby pomáhá dosahovat nejdokonalejší výsledky pečení. Umožňují péct na více úrovních současně, přičemž chutě a vůně jednotlivých jídel se nemíchají. Inteligentní distribuce vzduchu uvnitř trouby zajistí, že jídlo bude rovnoměrně upečené na každé úrovni. Velký objem trouby také nabízí vynikající přehled.

SilverMatte - kvalitní materiál

Pro vaření či pečení je velmi důležitá i kvalita materiálu. SilverMatte je vysoce odolný a pevný materiál, který snese extrémní zatížení či teplo. Bez mikropórů jsou povrchy trubek a plechů vysoce odolné vůči teplotám, mikrovlnám a páře. Trojnásobný nátěr interiéru podporuje tepelnou odolnost a výbornou izolaci. Díky tomu zůstane interiér vestavné multifunkční trouby vždy čistý a sterilní.

AquaClean

Díky nové povrchové úpravě u všech trub Gorenje se zřetelně zlepšila funkce AquaClean. Tato funkce nabízí dokonalou pomoc při čištění trouby. Jediné co musíte udělat, je nalít 0,5 l vody do pekáče a zapnout funkci AquaClean na 30 minut. Viditelné výsledky na celém vnitřním povrchu trouby, jakož i na plechách a pekáčích, vás určitě příjemně překvapí. Zapečené skvrny a mastnota se pomocí páry změkčí, a stačí je už jen jednoduše setřít hadříkem.

PerfectGrill

Nejlepší výsledky pečení dosáhnete díky kombinací velkého a menšího grilovacího tělesa, přičemž menší topné těleso se nachází uvnitř velkého. Šikovné umístění topných těles umožňuje optimální distribuci tepla a vždy poskytuje dokonalé výsledky pečení - jídlo je křupavé zvenku a šťavnaté zevnitř. Různé kombinace ohřevu využívají buď vnitřní, nebo vnější grilovací těleso či obě najednou.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A
Počet programů 11
Typ varné desky Sklokeramická
Celk.vn.kapacita trouby 70 L
Gril Ano
Počet hořáků/varných zón 4
Typ horního povrchu Sklokeramické
Typ trouby Elektrický

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Gorenje ECS5350XA

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Martin

24. 2. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • Cena