Gorenje EC5341WG


Šírka: 50 cm, Vestavěný displej: Ano, Časovač: Ano, Třída energ.účinnosti: A, Počet programů: 9, Vzhled skříně: volně stojící, Systém ovládání: Otočné + tlačítka, Typ varné desky: Sklokeramická, Celk.vn.kapacita trouby: 70 L, Gril: Ano, Počet hořáků/varných zón: 4, Typ horního povrchu: Sklokeramické, Počet el.varných zón: 4, Umístění ovládání: přední, Typ trouby: Elektrický,


Cena 7 589 Kč

Sleva 5% z původní cena: 7 990 Kč Zobraziť nápovědu

75,89 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Elektrický sporák Gorenje EC5341WG v bílém provedení má sklokeramickou varnou desku a elektrickou troubu. Varná zóna má 4 samostatné sklokeramické HiLight varné plochy s různým průměrem a výkonem. Indikátor zbytkového tepla upozorní na skutečnost, že jsou varné zóny ještě horké. Multifunkční trouba má 70 litrový objem, nabízí 9 programů pečení. HomeMade Plus tvar trouby je prostornější a napodobuje tradiční pec na dřevo. Vzduch v ní cirkuluje optimálně kolem připravovaného pokrmu, což zabezpečí šťavnaté jídlo uvnitř a zároveň křupavý povrch. Ovládání sporáku Gorenje EC5341WG prostřednictvím ergonomických knoflíků a dotykově ovládaných programovacích hodin je intuitivní a jednoduché. Dvířka trouby jsou vybaveny dvojitým sklem, interiér je pokryt kvalitním smaltem SilverMatte. Dodávané příslušenství: klasické vodicí rošty, 1 mělký a 1 smaltovaný plech, rošt, částečně výsuvné teleskopické lišty na 1 úrovni.

 

 

 

Praktický a účelný sporák

Elektrický volně stojící sporák Gorenje EC5341WG v bílém provedení. Trouba sporáku s HomeMade Plus tvarem má důmyslně umístěny topné prvky, které zajišťují dokonalé pečení. Hladké zaoblené okraje na zadním panelu a klenuté vnitřek zajišťují účinnější cirkulaci i rovnoměrnou distribuci horkého vzduchu v jejím nitru. Výsledkem čehož jsou rovnoměrně upečené, šťavnaté avšak přesto křupavé pokrmy, měkký chléb s dokonalou kůrkou, a také budete moci mnohé z vašich oblíbených jídel připravit způsobem, o jakém jste dosud mohli pouze snívať. Ovládání je pomocí šesti otočných voličů. Ty jsou umístěny v přední části a jejich hlavní předností je jejich intuitivní rozmístění, takže automaticky sáhnete po tom správném ovladači. Sporák je vybaven praktickým úložným prostorem ve spodní části. Můžete v něm uskladňovat plechy nebo jiný kuchyňské nádobí, který budete mít v případě potřeby vždy nablízku. Sporák je zařazen do energetické třídy A. Chladné dvířka trouby jsou vybaveny 2 skly a 1 reflexní vrstvou.

AquaClean

Díky nové povrchové úpravě u všech trub Gorenje se zřetelně zlepšila funkce AquaClean. Tato funkce nabízí dokonalou pomoc při čištění trouby. Jediné, co musíte udělat, je nalít 0,5 l vody do pekáče a zapnout funkci AquaClean na 30 minut. Viditelné výsledky na celém vnitřním povrchu trubky jakož i na plechách a pekáčích vás určitě příjemně překvapí. Zapečené skvrny a mastnota se pomocí páry změkčí, a stačí je už jen jednoduše setřít hadříkem.

Více prostoru pro více volnosti při pečení

Nové trouby Gorenje jsou vybaveny pokrokovou technologií, pro vytvoření většího objemu trouby. Optimalizované proudění vzduchu cirkuluje uvnitř v ještě větším objemu a zcela svobodně. Zvýšený objem trouby 70 l umožňuje pečení i na více plechách současně.

SilverMatte - kvalitní materiál

Pro vaření či pečení je velmi důležitá i kvalita materiálu. SilverMatte je vysoce odolný a pevný materiál, který snese extrémní zatížení či teplo. Bez mikropórů jsou povrchy trubek a plechů vysoce odolné vůči teplotám, mikrovlnám a páře. Trojnásobný nátěr interiéru podporuje tepelnou odolnost a výbornou izolaci. Díky tomu zůstane interiér vestavné multifunkční trouby vždy čistý a sterilní.

PerfectGrill

Nejlepší výsledky pečení dosáhnete díky kombinací velkého a menšího grilovacího tělesa, přičemž menší topné těleso se nachází uvnitř velkého. Šikovné umístění topných těles umožňuje optimální distribuci tepla a vždy poskytuje dokonalé výsledky pečení, takže je jídlo křupavé zvenku a šťavnaté zevnitř. Různé kombinace ohřevu využívají buď vnitřní, nebo vnější grilovací těleso či obě najednou.

Varná zóna

Varná zóna je sklokeramická, ovládaná otočnými knoflíky a je vybavena 4 varnými zónami HiLight s ukazatelem zbytkové teploty

  •      Vlevo vpředu: Ø 18 cm, 1.7 kW
  •      Vpravo vpředu: Ø 14.5 cm, 1.2 kW
  •      Vlevo vzadu: Ø 14.5 cm, 1.2 kW
  •      Vpravo vzadu: Ø 18 cm, 1.7 kW

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 50 cm
Vestavěný displej Ano
Časovač Ano
Třída energ.účinnosti A
Počet programů 9
Vzhled skříně volně stojící
Systém ovládání Otočné + tlačítka
Typ varné desky Sklokeramická
Celk.vn.kapacita trouby 70 L
Gril Ano
Počet hořáků/varných zón 4
Typ horního povrchu Sklokeramické
Počet el.varných zón 4
Umístění ovládání přední
Typ trouby Elektrický

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Gorenje EC5341WG

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno