Gorenje DL 610 SR

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

 

 

 

Výkon odsavače par

Vestavěný odsavač par Gorenje DL 610 SR bude praktickým doplňkem pro kuchyň a navíc spolehlivě odstraní přebytečné páry, zápach a mastnotu při vaření. Je ideální pro zabudování do kuchyňské skříňky. Výkon digestoře by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 75 cm nad plynovou varnou deskou. Digestoř nabízí 3 stupně výkonu. Maximální výkon odtahu dosahuje 297 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 69 dB. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahu digestoře je 120 mm. Díky tomu je odsávání důkladné iv případě vaření na všech varných zónách.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně v nerezovém provedení, což mu dodává skvěle ladící a originální vzhled. Mimo toho je také vybaven až 3 stupni výkonu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněn mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 52,4 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí halogenových žárovek, které maximálně efektivně osvětluje pracovní plochu pod odsavačem.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Mora 11057. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2 - 3 x týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Odsavač par je vybaven také 2 hliníkovými tukovými filtry. Chrání odsavač par jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycují mastnotu vznikající při vaření. Jejich výměna je velmi snadná díky pohodlnému zaklikávaciemu systému.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 52,4 cm
  • Maximální hlučnost 69 db
  • Třída energ.účinnosti E
  • Typ digestoře odtah+recirkulace
  • Maximální výkon odsávání 297 m3
  • Počet motorů 2

Další vlastnosti

Značka: Gorenje
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 297 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 2
Min.vzdál.od el.var.desky: 65 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 70 cm
Počet vývodů: 1
Vhodný uhl. filtr: UF 110575
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 52,4 cm
Výška: 14,8 cm
Hloubka: 28,9 cm
Hmotnost: 6,4 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 69 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: E

Vzhled

Typ ovládání: mechanické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 2

Funkce

Automatické spuštění: Ne
Typ osvětlení: žárovka

Ostatní

Kód produktu: DL610SR

Všechny parametry

Recenze Gorenje DL 610 SR

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Gorenje DL 610 SR