Gorenje DK63CLI

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 999,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Komínový odsavač par Gorenje DK63CLI v barvě slonové kosti je určen pro instalaci na stěnu nad sporák nebo varnou desku. Komín odsavače par má minimální výšku 530 mm, jeho maximální výška je 860 mm. Vybaven je tlačítkovým ovládáním pro regulaci výkonu, zapnutí osvětlení a světelnou kontrolkou zapnutí motoru. Komínová digestoř Gorenje DK63CLI disponuje třemi stupni výkonu. Pro osvětlení pracovní plochy poskytují 2 LED žárovky s výkonem 10 W. Kromě odsávání par do komína můžete využít možnost recirkulace. Součástí odsavače par je vyjímatelný hliníkový filtr na zachycování tukových částic, pro recirkulaci je nutné vybavit odsavač par uhlíkovým filtrem. Maximální výkon odtahu je 545 m³/h. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

AEG DBB5660HM

AEG DBB5660HM

10 990 Kč

Skladem 1 ks

Komínový odsavač par AEG DBB5660HM určený na odsátí přebytečných par vzniklých během vaření. Kvalitní a hlavně šetrné LED osvětlení slouží k lepší viditelnost pod digestoří. Odsavač je mimořádně…

  • Šířka: 59,8 cm
  • Maximální hlučnost: 55 db
  • Maximální výkon odsávání: 779 m3

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Elegantní design

Výkon komínového odsavače par by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 75 cm nad plynovou varnou deskou. Komínový odsavač par Gorenje DK63CLI kromě dokonalého výkonu odsávání dodá svou elegancí stylový vzhled vašemu kuchyňskému prostoru. Elegantní design v barvě slonovinové kosti je doplněn nerezovými prvky. Odsavač par s čistými ostrými liniemi má rozměry 60 cm x 28 x 50 cm. Výšku komínu lze nastavit v rozmezí 53 - 86 cm. Na přední liště je prakticky umístěno tlačítkové ovládání pro regulaci výkonu a zapnutí světla. Ovládání je doplněno světelnou kontrolkou zapnutí motoru. Určený je pro instalaci na stěnu nad sporák.

Regulovatelný výkon

Komínový odsavač par poskytuje provoz odtahem vzduchu odsáváním vzhůru do komína nebo recirkulací. Využít můžete 3 rychlosti výkonu pro dokonale odstranění nadbytečné páry iz větších kuchyňských prostor. Maximální výkon odtahu je 545 m³/h. Hrdlo pro odsávání do komína má průměr 150 mm. Při používání odsavače systémem recirkulace je maximální výkon 342 m³/h. Pro provoz s recirkulací je třeba zakoupit uhlíkový filtr Gorenje AH128/443072.

LED osvětlení

Pro osvětlení pracovního prostoru disponuje odsavač dvěma LED žárovkami s výkonem 2 x 10 W. LED žárovky poskytují stabilní jasné světlo, delší životnost než klasické žárovky a úsporu energie.

Tukový filtr

Pro zachytávání tukových částic disponuje odsavač par vyjímatelným hliníkovým tukovým filtrem. Filtr můžete mýt ručně nebo v myčce při nízké teplotě. Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete funkci recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr . Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2 - 3 x týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Digestoř je vybaven i hliníkovým tukovým filtrem. Chrání odsavač par jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření.

Zpětná klapka

Pro odtah par do komína je součástí odsavače zpětná klapka 150 mm. Zpětná klapka zabrání návratu odsávaných par do místnosti.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 60 cm
  • Maximální hlučnost 64 db
  • Maximální výkon odsávání 545 m3

Další vlastnosti

Značka: Gorenje
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 545 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 65 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 75 cm
Výška komínu (max.): 86 cm
Vhodný uhl. filtr: 443072
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: béžová
Šířka: 60 cm
Výška: 81 cm
Hloubka: 50 cm
Hmotnost: 10,3 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 64 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Materiál

Materiál: nerez

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: D
Celková spotřeba: 94 kWh

Vzhled

Typ ovládání: mechanické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Všechny parametry

Recenze Gorenje DK63CLI

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Gorenje DK63CLI