Gorenje D2E83I/GI

  • Výprodej

Sušička prádla, Energetická třída A +++, Kapacita 8 kg prádla, Účinnost sušení A, Odložený start: Ano, Vestavěný displej: Ano, Smart ovládání mobilem: Ne, Možnost připojení na odpad: Ano, příslušenství v balení, Maximální hloubka: 62,5 cm. Více info


Cena 12 998 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 130 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kondenzační sušička s tepelným čerpadlem Gorenje D2E83I/GI je zařazena do energetické třídy A+++ a má invertorový motor PowerDrive. Kapacita bubnu s vnitřním osvětlením pro sušení 8 kg prádla. Ovládání je uživatelsky jednoduché, pomocí centrálního ovladače s LED dotykovým displejem. Tato sušička s funkcí IonTech suší prádlo ionizovaným vzduchem, a díky tomu minimalizuje pomačkání a maximalizuje svěžest prádla. Využívá TwinAir patentovaný obousměrný systém proudění vzduchu. Nabízí 16 programů sušení a AutoDrain - možnost přímého odvodu kondenzátu. K dispozici je i možnost nastavení úrovně vysušení, IonRefresh osvěžení prádla ionizovaným vzduchem, Anticrease systém proti zmačkání a SoftSound zvukový signál ukončení sušení. Praktická je i dětská pojistka. Maximální hlučnost sušičky dosahuje 65 dB.

Nová úroveň sušení prádla

Své prádlo můžete vysušit efektivně a rychle, kdykoli a kdekoli. Ať je venku větrno, vlhko nebo deštivo, vaše prádlo můžete vždy vysušit v pohodlí domova. Pomocí kondenzační sušičky s tepelným čerpadlem Gorenje D2E83I/GI máte možnost sušit najednou enormní množství prádla. Do bubnu můžete vložit až 8 kg oblečení. Buben WaveActive vyrobený z nerezové oceli má vlnový profil, který změkčuje vlákna pro nejjemnější, no spolehlivé vysušení prádla.

Jednoduché ovládání

Průběh sušení lze kontrolovat i na LED ukazateli. Digitální ukazatel zbývajícího času vám pomůže v rozvržení vašich aktivit během sušení. Uživatelsky jednoduché rozhraní s centrálním ovladačem uprostřed umožňuje začít sušení prádla v 3 jednoduchých krocích: zapněte sušičku, vzolte program a stiskněte tlačítko start. Na velkém dotykovém LED displeji si vyberete nastavení funkcí podle potřeby.

Programy sušení

  • Sušička má k dispozici až 16 programů: Ložní prádlo, Program Baby, Vlna, Košile, Sportovní oblečení, Mix suché, Mix suché na žehlení, Program pro dětské oblečení, IonRefresh osvěžení prádla ionizovaným vzduchem, Poloviční náplň, Nastavení úrovně vysušení, Anticrease systém proti zmačkání, StartDelay odložený start, Refresh funkce pro osvěžení prádla, Režimy sušení.
  • Další výhody: Jednoduché uživatelské rozhraní, Snadné čištění filtru, Signál plné nádrže na kondenzát, Digitální ukazatel zbytkového času, Senzor vlhkosti, SoftSound zvukový signál, Dětská pojistka.

Funkce IonTech

Tato funkce minimalizuje pomačkání a maximalizuje svěžest vašeho oblečení. Vzduch plný záporně nabitých iontů vysuší prádlo s výrazně nižší tvorbou záhybů na vašem oblečení. Ionizátor vytváří prostředí bez většiny alergenů, zbytků kouře, pylu a elektrostatického náboje, který se může nahromadit při procesu sušení. Díky tomu budete moci své oblečení mnohem jednodušší vyžehlit a navíc zůstane svěží.

Rychlé osvěžení oblečení

IonRefresh je speciální program pro osvěžení vašeho oblečení po sportovních aktivitách nebo večeři. Tento program s ionty odstraňuje nepříjemné pachy, vůně od jídla nebo cigaret. Vaše oblečení bude připraveno na další použití a téměř tak svěží, jako čerstvě oprané během 30 minut.

Účinné sušení většího množství prádla

Potřebujete-li vysušit objemnější kusy prádla, sušička s tím nebude mít žádný problém. Prádlo bude hned po vytažení měkké, rovnoměrně vysušené a méně pokrčené díky patentovanému obousměrnému systému foukání vzduchu TwinAir.

Eliminuje nadbytečnou vlhkost při sušení

Sušičky WaveActive dokáží v každém cyklu sušení zkondenzovat až 90 % vlhkosti z oblečení, díky čemuž zůstane vaše prádlo dokonale suché a eliminuje se nadbytečná vlhkost ve vaší domácnosti.

Prakticky vybavená

Elegantní sušička patří k vynikající energetické třídě A+++. Díky technologické propracovanosti zde najdete množství užitečných možností, které vám výrazně zjednoduší práci. Kondenzační sušičku s hadicí AutoDrain můžete připojit přímo k odpadu, a ušetřit si tak starosti se zdlouhavým vyprazdňováním zásobníku kondenzátu. Nemusíte se obávat o bezpečnost vašich dětí. Přestože se sušička otevírá zepředu, děti si neublíží díky dětské pojistce. Stisknutím speciální kombinace tlačítek zabráníte dětem přeprogramovat nastavení. Po ukončení sušení zazní jemný zvukový signál. Jednoduchá není pouze manipulace s tímto zařízením, vakuové nožičky umožňují bezpečně umístit sušičku na pračku. Vnitřní LED osvětlení bubnu vám poskytne přehled při vkládání a vytahování prádla.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hloubka 62.5 cm
Vestavěný displej Ano
Kapacita bubnu 8 Kg
Třída energ.účinnosti A +++
Systém sušení Tepelné čerpadlo
Typ sušení tepelné čerpadlo
Maximální hloubka 62.5 cm

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Gorenje D2E83I/GI

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno