Gorenje BSA6747A04BGWI


Vestavná trouba, Energetická třída A +, Kapacita: 77 l, Počet funkcí: 22, Vestavěný displej, Teleskopický výsuv: Víceúrovňový, Gril, Smart ovládání mobilem, Výška: 59,5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 56,4 cm. Více info

Barva


Cena 12 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 130 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná inteligentní parní trouba Gorenje BSA6747A04BGWI v černém provedení v energetické třídě A+ v objemu 77 litrů má 22 funkcí a Wi-Fi. Je vybavena programem Pizza, gril s horkým vzduchem, termosondou a katalytickým čištěním.

 

 

 

HomeMade design

Vestavná trouba Gorenje BSA6747A04BGWI nabízí dokonalý design v černém provedení. Tvar trouby HomeMade a umístění topných těles vychází ze zkušeností a poznatků získaných při používání kamenných trub. Tyto poznatky vedou k vnitřní konstrukci s rovnoměrným rozvodem a cirkulací horkého vzduchu. Výsledkem je optimálně propečené jídlo: šťavnaté uvnitř a křupavé na povrchu. Trouba má objem 77 litrů, což poskytuje mimořádně velkou pečicí plochu.

AutoBake

Trouba Gorenje OptiBake nabízí plně automatické pečicí programy. Na výběr máte 22 oblíbených receptů, z nichž si můžete vybrat ten nejideálnější pro připravované jídlo. Stačí vybrat typ a hmotnost potraviny a stisknout tlačítko Start. O zbytek se postará trouba. Programy AutoBake jsou bezpečné a poskytují vynikající výsledky i bez předehřívání trouby.

Katalytické čištění

S touto troubou se nemusíte příliš starat o údržbu, a to díky katalytickému čištění. Vnitřní povrch je vyroben z katalytického smaltu, který na sebe váže mastnotu a nečistoty. Když teplota trouby během pečení dosáhne 85 °C nebo více, povrch automaticky absorbuje různé nečistoty.

Bezpečné a šetrné

Inovativní design a prosklení dvířek izoluje troubu a zajišťuje, že teplo zůstává uvnitř. Kromě toho zabraňuje zahřívání okolí, takže je současně i bezpečná. Jelikož teplo neuniká z vnitřku trouby, optimalizuje se spotřeba energie. Přístroj je tak šetrný k životnímu prostředí.

Dynamický chladicí systém DC+

Účinný systém DynamiCooling+ účinně ochlazuje vnější část trouby a zároveň zabraňuje poškození způsobenému vysokými teplotami. Po dokončení pečení začne tepelný senzor chladit vnější část trouby, dokud teplota neklesne pod 60 °C. Tento systém je zvláště užitečný pro pece s pyrolytickým čištěním, které probíhá při extrémně vysokých teplotách. Systém DynamiCoolig funguje při zapnuté troubě. Systém DC+ se aktivuje pouze tehdy, když je trouba vypnutá.

FastPreheat

Trouba OptiBake zaujme funkcí FastPreheat, která se postará o rychlý předehřev. Na teplotu 200 °C dosáhne za pouhých 5 minut, čímž ušetří až 30 % času potřebného pro standardní předehřev. Díky tomu patří trouby s touto funkcí k nejrychlejším troubám s předehřevem na trhu.

Možnosti pečení

  • FrozenBake - umožňuje vložit zmrazené potraviny přímo z mrazáku do trouby
  • GentleBake - umožňuje pomalé pečení pokrmů, které zachovává všechny šťávy uvnitř pokrmu a zajišťuje dokonalé výsledky
  • Gratinování - po skončení pečení stiskněte funkci gratinování a trouba automaticky spustí 10 minut pečení při teplotě 300 °C
  • PerfectGrill - dvojité grilovací těleso pro rovnoměrně křupavé pokrmy
  • Pizza - umožňuje nastavit teplotu až do 300 °C, takže je ideální pro pečení pizzy, chleba focaccia a tortilly
  • StepBake - umožňuje nastavit parametry pro každý z požadovaných 2 kroků pečení před zahájením a trouba vše provede automaticky

Snadná manipulace

Dvířka trouby jsou vybavena speciálními závěsy GentleOpen a GentleClose, proto k plynulému otevření nebo zavření stačí jemný dotyk. Má také teleskopické nástavce, které zajišťují bezpečnou manipulaci. Vysouvají se do ¾ mimo troubu, takže manipulace s horkými pánvemi je snadná, ale hlavně bezpečná.

Víceúrovňové pečení

Vestavná trouba kombinuje chytrou cirkulaci vzduchu, rovnoměrné rozestupy mezi pozicemi pečicích plechů a mírně zaoblený stropní klín. Díky tomuto kombinovanému řešení zajišťuje trouba rovnoměrné propečení pokrmů na všech úrovních. Kromě toho je průřez dvířek větší, takže je z něj perfektně vidět na připravované jídlo.

Odnímatelné skleněné dveře

Trouba má odnímatelná vnitřní skleněná dvířka. Díky tomu je čištění mnohem snazší, sklo se dá snadno vyčistit a vy máte skvělý výhled dovnitř trouby.

SteamAssist

Trouba je opatřena speciálním zásobníkem na vodu umístěným v ovládacím panelu. Přidáním vody získáte v páře dokonalou a křupavou kůrku. Stačí zvolit program s možností přidání páry v průběhu pečení a trouba vám sama oznámí, kdy nastane ten správný čas. (V závislosti na modelu trouby je nutné aktivovat vstřikování páry stisknutím středového knoflíku nebo dotykem funkce na displeji).

ConnectLife

Zjednodušte si život díky všem možnostem ovládání a monitorování trouby pomocí mobilního zařízení prostřednictvím aplikace ConnectLife. Ta vám umožní ovládat spotřebič na dálku, získat různé typy, recepty, údaje o vašich výrobcích nebo funkce, které vám pomohou řídit všechny operace trouby plynuleji a rychleji, ať jste kdekoli.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A +
Celk.vn.kapacita trouby 77 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3500 W
Typ čištění Katalýzou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 22

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Gorenje BSA6747A04BGWI

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi