Gorenje BOS737E301X

  • Sleva 15 %
  • Doprava zdarma

Třída energ.účinnosti: A, Celk.vn.kapacita trouby: 71 L, Gril: Ano, Celkový výkon trouby: 3300 W, Typ čištění: Párou, Horkovzdušná funkce: Ano, Počet funkcí: 11,


Cena 8 489 Kč

Sleva 15 % z původní cena: 9 990 Kč Zobraziť nápovědu

84,89 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Vestavná trouba Gorenje BOS737E301X v nerezovém provedení je zařazena v energetické třídě A. Trouba nabízí několik způsobů ohřevu, ze kterého si vždy vyberete ten správný. HomeMade - tvar trouby, který je prostorný, napodobující tvar kamenné pece. Trouba umožňuje pečení na více plechách současně. Samozřejmostí je i osvětlení, díky čemuž budete mít vždy přehled. Chladná dvířka trouby Gorenje BOS737E301X disponují GentleClose závěsem dveří (tlumené zavírání) a jsou vybavena 2 skly a 1 reflexní vrstvou. Vnitřní povrch trouby SilverMatte je velmi odolný. Celkový objem trouby je 71 litrů a čištění zajišťuje AquaClean.

 

 

HomeMade design

Vestavná trouba Gorenje BOS737E301X nabízí dokonalý design v nerezovém provedení. HomeMade tvar trouby a umístění topných prvků vycházejí ze zkušeností a poznatků získaných z používání kamenných pecí. Vnitřní design trouby má rovnoměrnou distribuci a cirkulaci horkého vzduchu. Výsledkem je optimálně upečené jídlo: uvnitř šťavnaté a zvenku křupavé. Objem trouby je 71 litrů, takže poskytuje extra velkou pečicí plochu.

Funkce

Multifunkční vestavná trouba Gorenje BOS737E301X disponuje různými funkcemi pro vylepšení a zjednodušení jejího provozu. Je vybavena GentleClose dvířky s tlumeným zavíráním a praktickým osvětlením vnitřního prostoru. Dvířka jsou z dvojitého bezpečnostního skla s jednou reflexní vrstvou. Ovládání je zajištěno pomocí zápustných knoflíků, umístěných v přední části na skleněném panelu a IconLed ovládanými programovacími hodinami.

Program ExtraSteam

Vytváří dokonale napařené prostředí, které zajišťuje, že váš chléb bude mít krásnou výšku a křupavou kůrku. Vše, co musíte udělat, je nalít trochu vody do mělkého plechu na pečení, vybrat parní program ExtraSteam a nechat troubu udělat zbytek.

SilverMatte - kvalitní materiál

Pro vaření či pečení je velmi důležitá i kvalita materiálu. SilverMatte je vysoce odolný a pevný materiál, který snese extrémní zatížení či teplo. Bez mikropórů je povrch vnitřku a plechu vysoce odolný vůči teplotám, mikrovlnám a páře. Trojnásobný nátěr interiéru podporuje tepelnou odolnost a výbornou izolaci. Díky tomu zůstane interiér vestavné multifunkční trouby vždy čistý a sterilní.

Pečte na více úrovních najednou

Připravit několik jídel najednou již nebude problémem. Kombinace MultiFlow 360˚ a HomeMade tvaru trouby pomáhá dosahovat nejdokonalejší výsledky pečení. Umožňují péct na více úrovních současně, přičemž chutě a vůně jednotlivých jídel se nemíchají. Inteligentní distribuce vzduchu uvnitř trouby zajistí, že jídlo bude rovnoměrně upečené na každé úrovni. Velký objem trouby také nabízí vynikající přehled.

AquaClean

AquaClean nabízí dokonalou pomoc při čištění trouby. Jediné, co musíte udělat, je nalít 0,5 l vody do pekáče a zapnout funkci AquaClean na 30 minut. Viditelné výsledky na celém vnitřním povrchu trouby, jakož i na plechách a pekáčích, vás určitě příjemně překvapí. Zapečené skvrny a mastnota se pomocí páry změkčí, a stačí je už jen jednoduše setřít hadříkem.

Dynamický ochlazovací systém DC+

Efektivní DynamiCooling+ systém účinně ochlazuje exteriér trouby a zároveň brání poškození způsobenému vysokými teplotami. Po ukončení pečení tepelný snímač začne ochlazovat vnější povrch trouby, dokud teplota neklesne pod 60 °C. Tento systém je užitečný především pro trouby s pyrolytickým čištěním, které probíhá při extrémně vysokých teplotách. Systém DynamiCooling+ pracuje při zapnuté troubě. DC+ systém se aktivuje až po vypnutí trouby.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A
Celk.vn.kapacita trouby 71 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3300 W
Typ čištění Párou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 11

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Gorenje BOS737E301X

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno