Gorenje BOS6737E09X


Vestavná trouba, Energetická třída A, Kapacita: 77 l, Počet funkcí: 11, Vestavěný displej, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Výška: 59,5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 56,4 cm. Více info


Cena 6 489 Kč

Sleva 10 % z předcházející ceny: 7 219 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 65 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná trouba Gorenje BOS6737E09X v černo-nerezovém provedení má objem 77 litrů. HomeMade Plus tvar trouby je prostorný, napodobující tvar tradičních pecí na dřevo, což umožňuje optimální cirkulaci vzduchu. Ovládána je pomocí zasouvacích knoflíků doplněných Icon LED programovacími hodinami. Nabízí 11 funkcí pečení se snadnou manipulací plechu díky částečně vysouvací teleskopické liště s klik systémem. Čištění se provádí pomocí páry AquaClean.

 

 

 

HomeMade design

Vestavná trouba Gorenje BOS6737E09X nabízí dokonalý design v černo-nerezovém provedení. Tvar trouby HomeMade a umístění topných těles vychází ze zkušeností a poznatků získaných při používání kamenných pecí. Tyto poznatky vedou k vnitřní konstrukci s rovnoměrným rozvodem a cirkulací horkého vzduchu. Výsledkem je optimálně propečené jídlo: šťavnaté uvnitř a křupavé na povrchu. Trouba má objem 77 litrů, což poskytuje mimořádně velkou pečicí plochu.

Zdravější pečení

Díky funkci AirFry si můžete vychutnat zdravé občerstvení. Umožňuje připravit smažené pokrmy bez kalorií s křupavou zlatavou kůrkou díky intenzivnímu pečení horkým vzduchem. Ať už jde o kuřecí nugety, hranolky, malé kousky ryb nebo masa.

Dynamický chladicí systém DC+

Účinný systém DynamiCooling+ účinně ochlazuje vnější část trouby a zároveň zabraňuje poškození způsobenému vysokými teplotami. Po dokončení pečení začne tepelný senzor chladit vnější část trouby, dokud teplota neklesne pod 60 °C. Tento systém je zvláště užitečný pro pece s pyrolytickým čištěním, které probíhá při extrémně vysokých teplotách. Systém DynamiCooling+ funguje při zapnuté troubě. Systém DC+ se aktivuje pouze tehdy, když je trouba vypnutá.

Možnosti pečení

 • Spodní a horní topné těleso s ventilátorem
 • Velký gril
 • Velký gril s ventilátorem
 • Rozmrazování
 • Rychlý předehřev trouby
 • Pomalé pečení GentleBake
 • Spodní a horní topné těleso s přídavnou párou nebo bez ní
 • Kruhové topné těleso s ventilátorem s přídavnou párou nebo bez ní
 • Zdravé fritování AirFry
 • Program FrozenBake pro hotová a mražená jídla
 • Program Pizza
 • Čištění parní trouby AquaClean

Programy

 • StepBake - umožňuje nastavit parametry pro každý z požadovaných 2 kroků pečení před zahájením a trouba vše provede automaticky.
 • GentleBake - umožňuje pomalé pečení pokrmů, čímž zachovává všechny šťávy uvnitř pokrmu a zajišťuje dokonalé výsledky.
 • FrozenBake - umožňuje vložit zmrazené potraviny přímo z mrazáku do trouby.
 • Gratinování - po skončení pečení vypněte funkci gratinování a trouba automaticky spustí 10 minut pečení při teplotě 300 °C.
 • Pizza - umožňuje nastavit teplotu až do 300 °C, takže je ideální pro pečení pizzy, focaccia a tortilly.
 • BakeSensor - monitoruje teplotu uvnitř pokrmu, při dosažení nastavené teploty se aktivuje alarm.

FastPreheat

Trouba OptiBake zaujme funkcí FastPreheat, která se postará o rychlý předehřev trouby. Na teplotu 200 °C dosáhne za pouhých 5 minut, čímž ušetří až 30 % času potřebného pro standardní předehřev. Díky tomu patří trouby s touto funkcí k nejrychlejším troubám s předehřevem na trhu.

Snadná manipulace

Dvířka trouby jsou vybavena speciálními závěsy SoftOpen a GentleClose, takže k plynulému otevření nebo zavření stačí jemný dotyk. Má také teleskopické nástavce, které zajišťují bezpečnou manipulaci. Vysouvají se do ¾ mimo troubu, takže manipulace s horkými pánvemi je snadná, ale hlavně bezpečná.

Odnímatelné skleněné dveře

Trouba má odnímatelná vnitřní skleněná dvířka, která lze snadno vyjmout. Díky tomu je čištění mnohem snazší, dvířka zůstávají čistá a máte skvělý výhled dovnitř trouby. Ve výbavě najdete také jednoúrovňovou teleskopickou zásuvku, která vám umožní snadnou manipulaci s pečicími plechy.

ExtraSteam

K vytvoření programu ExtraSteam použijte mělký plech naplněný vodou. Získáte tak další parní programy, které jsou ideální pro pečení masa, ryb, kynutých koláčů, zeleniny nebo ohřívání či regeneraci potravin, a dokonce i rozmrazování. Navíc si potraviny zachovají svou barvu, chuť a vůni. Získáte správné prostředí pro dokonalou přípravu pokrmů.

Snadné a pohodlné čištění

Funkce AquaClean byla výrazně vylepšena díky zcela novému povrchu trouby. AquaClean nabízí vynikající pomoc při čištění trouby. Stačí nalít půl litru vody do pečicího plechu a zapnout troubu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A
Celk.vn.kapacita trouby 77 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3500 W
Typ čištění Párou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 11

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Gorenje BOS6737E09X

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi