Gorenje BOP747ST

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 279,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná trouba Gorenje BOP747ST v barvě šedého skla je zařazena v energetické třídě A +. Vnitřní prostor BigSpace nabízí objem 71 l s extra velkou pečící plochou. Nabízí 11 druhů ohřevu: Horní a spodní topné těleso, infra gril, kruhové topné těleso s ventilátorem, infra gril a ventilátor, spodní topné těleso a ventilátor, dolní topné těleso s kruhovým topným tělesem a ventilátorem, malý infra gril, rozmrazování, rychlý předehřev 200 ˚C za 6 minut, WarmPlate - ohřívání talířů a pyrolýza. Teplota se nastavuje elektronicky pomocí ergonomických knoflíků. Dvířka trouby Gorenje BOP747ST jsou vybaveny odnímatelným vnitřním sklem s plochým povrchem, nechybí GentleClose tlumené zavírání. Ve výbavě se nachází: rošt, hluboký a mělký smaltovaný plech, drátěné vedení plechů (drážky) a 3 plně výsuvné teleskopické lišty. Nabízí také možnost připojení termosondy (není součástí). Trouba má pyrolytické čištění. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

AEG Mastery SteamBoost BSE782320M

AEG Mastery SteamBoost BSE782320M

Vestavná parní trouba AEG BSE782320M je zařazena do energetické třídy A +. Její celkový vnitřní objem je 70 litrů. Připravovat jídlo můžete na třech úrovních současně. Tento model vyniká především…

 • Třída energ.účinnosti: A +
 • Celk.vn.kapacita trouby: 70 L
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

HomeMade design

Vestavná trouba Gorenje BOP747ST nabízí dokonalý design v šedém provedení. HomeMade tvar trouby a umístění topných prvků vycházejí ze zkušeností a poznatků získaných z používání kamenných pecí. Tyto poznatky vedou k vnitřnímu designu s rovnoměrnou distribucí a cirkulací horkého vzduchu. Výsledkem je optimální upečené jídlo: uvnitř šťavnaté a zvenku křupavé. Objem trouby je 71 l, takže poskytuje extra velkou pečicí plochu.

Způsoby ohřevu

Trouba nabízí 11 druhů ohřevu, které si zvolíte pomocí dvou knoflíků a displeje IconLed velmi jednoduše.

 • Horní a spodní topné těleso, infra gril, kruhové topné těleso s ventilátorem, infra gril a ventilátor, spodní topné těleso a ventilátor, dolní topné těleso s kruhovým topným tělesem a ventilátorem, malý infra gril, rozmrazování, rychlý předehřev 200 ˚C za 6 minut , WarmPlate - ohřívání talířů a pyrolýza.

SilverMatte - kvalitní materiál

Pro vaření či pečení je velmi důležitá i kvalita materiálu. SilverMatte je vysoce odolný a pevný materiál, který snese extrémní zatížení či teplo. Bez mikropórů jsou povrchy trouby a plechů vysoce odolné vůči teplotám, mikrovlnám a páře. Trojnásobný nátěr interiéru podporuje tepelnou odolnost a výbornou izolaci. Díky tomu zůstane interiér vestavné multifunkční trouby vždy čistý a sterilní.


Teleskopické výsuvy

Teleskopické výsuvy poskytují perfektní pohled na průběh vašeho pečení na všech úrovních, bezpečné manipulování s plechy a snadné čištění. Jednoduše je vytáhnete ven, abyste kdykoliv bezpečně zkontrolovali vaše jídlo, a po skončení je snadno vyčistíte. Vedení plechů v troubě je drážkové s plně výsuvnou teleskopickou lištou na 3 úrovních.

Pečení na více úrovních

Připravit několik jídel najednou již nebude problémem. Kombinace MultiFlow 360˚ a HomeMade tvaru trouby u některých trub Gorenje vám pomůže dosáhnout dokonalý výsledek: pečení na několika plechách současně. Chutě a vůně jednotlivých pokrmů se přitom nesmíchají. Inteligentní distribuce vzduchu zajišťuje, že jídlo je rovnoměrně upečené na každé jedné úrovni. Větší objem trouby rovněž zajišťuje dokonalý přehled.

Pyrolytické čištění

Tato prémiová samočisticí funkce trouby vám usnadní čištění trouby. Jde o nejúčinnější a moderní způsob čištění trouby. Při vysoké teplotě čištění až 500 ° C zanechá troubu zcela čistou, bez jakékoliv mastnoty. Na konci programu pouze utřete zbytky hadrem. Šetrný program čištění trvá 90 minut, středně silný program 120 minut a velmi intenzivní čistící program trvá jen 150 minut. Výsledný efekt závisí na délce trvání. Trouba je v průběhu čištění a těsně po jeho ukončení uzamčena, pro ochranu dětí před popálením.

Dynamický ochlazovací systém DC +

Efektivní DynamiCooling + systém účinně ochlazuje exteriér trouby a zároveň brání poškození způsobenému vysokými teplotami. Po ukončení pečení tepelný snímač začne ochlazovat vnější povrch trouby, dokud teplota neklesne pod 60 °C. Tento systém je užitečný především pro trouby s pyrolytickým čištěním, které probíhá při extrémně vysokých teplotách. Systém DynamiCoolig pracuje při zapnuté troubě. DC + systém se aktivuje až po vypnutí trouby.

Vlastnosti

Multifunkční vestavná trouba Gorenje disponuje různými funkcemi pro vylepšení a zjednodušení jejího provozu. Vybavená je GentleClose dvířky s tlumeným zavíráním, praktickým osvětlením vnitřního prostoru a dynamickým chladicím systémem DC +. Dvířka jsou ze čtyř bezpečnostních skel s 2 reflexními vrstvami. Ovládání je elektronické, umístěné vpředu na skleněném panelu prostřednictvím ergonomických knoflíků a displeje IconTouch s dotykově ovládanými programovacími hodinami se zobrazením teploty a funkce trouby. Součástí balení jsou 1 mělký a 1 hluboký smaltovaný plech, rošt, drážkové vedení plechů plně výsuvný teleskopický výsuv na 3 úrovních.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A +
 • Celk.vn.kapacita trouby 71 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 3400 W
 • Typ čištění Pyrolýzou
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 11

Další vlastnosti

Značka: Gorenje
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Víceúrovňový
Počet skel dvířek: 4

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: šedá
Šířka: 60 cm
Výška: 60 cm
Hloubka: 55 cm
Hmotnost: 42,1 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Pyrolýzou
Počet funkcí: 11

Konektivita

Délka kabelu: 1,2 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 71 L
Celkový výkon trouby: 3400 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 507401

Všechny parametry

Recenze Gorenje BOP747ST

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Gorenje BOP747ST