Gorenje BOP637E20XG

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

 

 

Gorenje BOP637E20XG

Inovační konstrukční řešení pro příští generaci vestavných trub Gorenje zahrnuje důmyslné umístění topných prvků, což zajišťuje dokonalé pečenie.Hladké zaoblené okraje na zadním panelu a klenuté vnitřek zajišťuje účinnější cirkulaci i rovnoměrnou distribuci horkého vzduchu uvnitř trouby. Výsledek? Rovnoměrně upečené, šťavnaté, avšak přesto křupavé pokrmy, měkký chléb s dokonalou kůrkou, mnohé z vašich oblíbených jídel připravených způsobem, o jakém jste dosud mohli jen snít. Originální a důmyslný přístup firmy Gorenje k designu trouby je poctou tradičním zkušenostem a výsledkem plodné spolupráce s renomovanými výzkumnými ústavy. Jedinečná novinka s nádechem prastaré moudrosti!

Chladné bočnice trouby s DynamiCooling

Vysoce účinný chladicí systém určený na udržování nízké teploty bočnic trouby během pečení (DC) i po něm (DC +) zajišťuje mnohem nižší teplotu vnějšího povrchu stěn trouby. Ventilátor mísí okolní vzduch s horkým vzduchem v troubě av důsledku jeho činnosti ochlazená vzduchová směs cirkuluje přímo pod vnějšími stěnami spotřebiče. Po vypnutí udržuje teplotní čidlo ventilátor v činnosti do okamžiku, kdy teplota trouby klesne pod 60 ° C (DC +). Díky udržování nízké teploty bočnic a dvířek trouby výrazně zvyšuje funkce dynamického chlazení bezpečnostní opatření.

BigSpace, veľký objem rúry

63 litrová využitelná kapacita trouby patří mezi největší na trhu, je možné do nich snadno umístit i 7 kg krocana. Se svým vynikajícím objemem se může trouba pochlubit energetickou třídou A. Trouby Gorenje jsou jedny z nejvíce energeticky účinných trubek, které jsou v současné době k dispozici na trhu. Ideální pro pečení několika pokrmů najednou, pro větší rodinná setkání či večírky.

SilverMatte - kvalitní materiál

Pro vaření či pečení je velmi důležitá i kvalita materiálu. SilverMatte je vysoce odolný a pevný materiál, který snese extrémní zatížení či teplo. Bez mikropórů jsou povrchy trubek a plechů vysoce odolné vůči teplotám, mikrovlnám a páře. Trojnásobný nátěr interiéru podporuje tepelnou odolnost a výbornou izolaci. Díky tomu zůstane interiér vestavné multifunkční trouby vždy čistý a sterilní.


Teleskopické výsuvy

Teleskopické výsuvy poskytují perfektní pohled na průběh vašeho pečení na všech úrovních, bezpečné manipulování s plechy a snadné čištění. Jednoduše je vytáhnete ven, abyste kdykoliv bezpečně zkontrolovali vaše jídlo, a po skončení jejich snadno vyčistíte. Vedení plechů v troubě je drážkové s plně výsuvnou teleskopickou lištou na 3 úrovních.

Pečení na více úrovních

Připravit několik jídel najednou již nebude problémem. Kombinace MultiFlow 360˚ a HomeMade tvaru trouby u některých trub Gorenje vám pomůže dosáhnout dokonalý výsledek: pečení na několika plechách současně. Chutě a vůně jednotlivých pokrmů se přitom nesmíchají. Inteligentní distribuce vzduchu zajišťuje, že jídlo je rovnoměrně upečené na každé jedné úrovni. Větší objem trouby rovněž zajišťuje dokonalý přehled.

Pyrolýza

Pyrolytické trouby Gorenje poskytují dokonalé automatické čištění. Vnitřek trouby, plechy na pečení a drátěné rošty jsou potaženy speciálním, vysokým teplotám odolným smaltem, proto mohou být ponechány v troubě i při samotném čištění pyrolýzou. Osvětlení trouby je zajištěno s vysoce účinným halogenovým osvětlením. Během pyrolytického procesu čištění se trouba ohřeje na cca 500 ° C. Když teplota dosáhne 250 ° C, dvířka trouby se automaticky uzamknou pro bezpečnost uživatelů. Kombinace vysoké teploty a topných těles a ventilátoru vede k optimálním čistícím účinkem iv těch těžko přístupných částech trouby. Speciální katalyzátor je umístěn v horní části trouby, neutralizuje pachy a kouř vznikající při procesu čištění. Uživatel si může vybrat ze tří úrovní čištění, v závislosti na tom, jak moc je interiér trouby znečištěný. 30 minut po ukončení programu se dvířka trouby znovu odemknou. Pak stačí setřít zbytky nečistot ve formě popela, vlhkým hadříkem a čištění je kompletní. Díky této funkci se řadí trouba Gorenje mezi nejlepší na trhu.

PerfectGrill -dvojité topné těleso pro rovnoměrně zapečení

Nejlepší výsledky pečení se dosahují při pečení při kombinaci větších a menších topných těles, kde menší je umístěno uvnitř většího tělesa. Inteligentní umístění ohřívačů umožňuje optimální rozložení tepla a poskytuje výborné výsledky pečení pokaždé, takže jídlo je křupavé zvenčí a měkké a šťavnaté zevnitř. Variabilní kombinace ohřívačů umožňuje použití buď pouze vnitřního tělesa nebo vnějšího, nebo obou najednou. Pokročilé modely jsou vybaveny topným tělesem, které lze jednoduše sklopit, což umožňuje snadnou údržbu a čištění.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Třída energ.účinnosti A
  • Celk.vn.kapacita trouby 63 L
  • Gril Ano
  • Celkový výkon trouby 2700 W
  • Typ čištění Pyrolýzou
  • Horkovzdušná funkce Ano
  • Počet funkcí 11

Další vlastnosti

Značka: Gorenje
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,7 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 54,7 cm
Hmotnost: 36,7 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Pyrolýzou
Počet funkcí: 11

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 63 L
Celkový výkon trouby: 2700 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 732833

Všechny parametry

Recenze Gorenje BOP637E20XG

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Gorenje BOP637E20XG