Gorenje BO737ORAB


Vestavná trouba, Energetická třída A, Kapacita: 71 l, Počet funkcí: 11, Vestavěný displej, Teleskopický výsuv: Víceúrovňový, Gril, Výška: 60 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 55 cm. Více info


Cena se slevovým kódem v hodnotě 10 % Platí do 20. 6. 2023
Ukázat slevový kód
7 198 Kč

Cena 7 998 Kč

Sleva 6 % z předcházející ceny: 8 498 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 80 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná trouba Gorenje BO737ORAB v černém provedení je zařazena do energetické třídy A. Její využitelný objem činí 71 l. Nabízí 11 funkcí pečení: horní a dolní topné těleso, infra gril, kruhové topné těleso s ventilátorem, infra gril + ventilátor, spodní topné těleso a ventilátor, dolní topné těleso s kruhovým topným tělesem a ventilátorem, malý infra gril, rozmrazování, rychlý předehřev 200 ˚C za 6 minut, AquaClean, WarmPlate - ohřívání talířů. Umožňuje pečení na více plechách současně. Dvířka trouby Gorenje BO737ORAB jsou vybavena tlumeným zavíráním dvířek GentleClose, 2 skly + 1 reflexní vrstvou a odnímatelným vnitřním sklem s plochým povrchem. Vnitřní povrch je vyroben z kvalitního smaltu SilverMatte. Příslušenství: 1 hluboký smaltovaný plech, 1 mělký smaltovaný plech, rošt. Vedení plechu v troubě (drážky plechu) zajistí částečně vysouvací teleskopické lišty na 2 úrovních. Ovládání je dotykové, zajištěné je pomocí zasouvacích knoflíků a displeje IconLed.

 

 

 

HomeMade Plus trouba, jejíž tvar vychází z tvaru kamenné pece

Multifunkční vestavná trouba Gorenje BO717ORAB má důmyslně umístěné topné prvky, které zajišťují dokonalé pečení. Hladké zaoblené okraje na zadním panelu a klenutý vnitřek zajišťují účinnější cirkulaci i rovnoměrnou distribuci horkého vzduchu v jejím nitru, výsledkem čehož jsou rovnoměrně upečené, šťavnaté a zároveň křupavé pokrmy nebo měkký chléb s dokonalou kůrkou. Také budete moci mnohé z vašich oblíbených jídel připravit způsobem, o jakém jste si mohli dosud pouze snít. Disponuje různými funkcemi pro vylepšení a zjednodušení jejího provozu. Vybavená je GentleClose dvířky s tlumeným zavíráním a praktickým osvětlením vnitřního prostoru. Objem trouby činí 71 l, takže poskytuje extra velkou pečicí plochu.

Způsoby ohřevu

Trouba nabízí 11 druhů ohřevu, které si zvolíte pomocí 2 zasouvacích otočných knoflíků:

  • horní a dolní topné těleso, infra gril, kruhové topné těleso s ventilátorem, infra gril + ventilátor, spodní topné těleso a ventilátor, dolní topné těleso s kruhovým topným tělesem a ventilátorem, malý infra gril, rozmrazování, rychlý předehřev 200 ˚C za 6 minut , AquaClean, WarmPlate - ohřívání talířů.

SilverMatte - kvalitní materiál

Pro vaření či pečení je velmi důležitá i kvalita materiálu. SilverMatte je vysoce odolný a pevný materiál, který snese extrémní zatížení či teplo. Bez mikropórů jsou povrchy trubek a plechů vysoce odolné vůči teplotám, mikrovlnám a páře. Trojnásobný nátěr interiéru podporuje tepelnou odolnost a výbornou izolaci. Díky tomu zůstane interiér vestavné multifunkční trouby vždy čistý a sterilní.

Pečení na více úrovních

Připravit několik jídel najednou již nebude problémem. Díky HomeMade tvaru se bude trouba hodit do každé kuchyně. Trouba navíc nabízí možnost pečení na více plechách současně. Chutě a vůně jednotlivých pokrmů se přitom nesmíchají. Inteligentní distribuce vzduchu zajišťuje, že jídlo je rovnoměrně upečené na každé jedné úrovni.

Teleskopické výsuvy

Teleskopické výsuvy poskytují perfektní pohled na průběh vašeho pečení na všech úrovních, bezpečné manipulování s plechy a snadné čištění. Jednoduše je vytáhnete ven, abyste kdykoliv bezpečně zkontrolovali vaše jídlo. Vedení plechů v troubě je drážkové s částečně výsuvnou teleskopickou lištou na 2 úrovních.

Dynamický ochlazovací systém DC+

Efektivní DynamiCooling+ systém účinně ochlazuje exteriér trouby a zároveň brání poškození způsobenému vysokými teplotami. Po ukončení pečení tepelný snímač začne ochlazovat vnější povrch trouby, dokud teplota neklesne pod 60 °C. Tento systém je užitečný především pro trouby s pyrolytickým čištěním, které probíhá při extrémně vysokých teplotách. Systém DynamiCooling pracuje při zapnuté troubě. DC+ systém se aktivuje až po vypnutí trouby.

Další vlastnosti

Multifunkční vestavná parní trouba Gorenje disponuje různými funkcemi pro vylepšení a zjednodušení jejího provozu. Vybavená je GentleClose dvířky s tlumeným zavíráním, praktickým osvětlením vnitřního prostoru a dynamickým chladicím systémem DC. Dvířka jsou z dvojitého bezpečnostního skla s reflexní vrstvou. Ovládání je mechanické, umístěné je vepředu na skleněném panelu a zajištěné prostřednictvím zasouvacích knoflíků. Součástí balení jsou 1 mělký a 1 hluboký smaltovaný plech a rošt. Vedení plechu v troubě zajišťují částečně vysouvací teleskopické lišty na 2 úrovních.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A
Celk.vn.kapacita trouby 71 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3300 W
Typ čištění Párou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 11

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Gorenje BO737ORAB

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi