Gorenje BO737E24XG

Vestavná trouba Gorenje BO737E24XG v černé barvě se skleněným předním panelem má objem 71 l. HomeMade Plus tvar trouby je prostorný, napodobující tvar tradiční pece na dřevo, což umožňuje optimální cirkulaci vzduchu. Trouba umožňuje pečení více úrovních najednou. Ovládána je pomocí zatláčacích knoflíků. Nabízí 11 funkcí pečení. Dvířka trouby Gorenje BO737E24XG mají vyjímatelné vnitřní sklo s plochým povrchem. Jsou vybaveny tlumeným zavíráním GentleClose a také 2 skly a 1 reflexní vrstvou. Čištění se provádí pomocí katalýzy CataClean nebo ekologickou párou AquaClean. Příslušenství: 1 hluboký a 1 mělký plech, rošt, částečně výsuvné teleskopické lišty - 1 úroveň. Zobrazit celý popis

 • Akce
 • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

Samsung NV70K2340RS/EO

Samsung NV70K2340RS/EO

Vestavná trouba Samsung NV70K2340RS/EO Dual Fan v nerezové barvě je zařazena do energetické třídy A. Má 2 ventilátory, které se točí opačným směrem a tak rovnoměrně distribuují teplo. Vnitřní prostor…

 • Třída energ.účinnosti: A
 • Celk.vn.kapacita trouby: 68 L
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

HomeMade Plus trouba, jejíž tvar vychází z tvaru kamenné pece

Multifunkční vestavná trouba Gorenje BO737E24XG má důmyslně umístěny topné prvky, které zajišťují dokonalé pečení. Hladké zaoblené okraje na zadním panelu a klenuté vnitřek zajišťují účinnější cirkulaci i rovnoměrnou distribuci horkého vzduchu v jejím nitru. Výsledkem čehož jsou rovnoměrně upečené, šťavnaté avšak přesto křupavé pokrmy, měkký chléb s dokonalou kůrkou, a také budete moci mnohé z vašich oblíbených jídel připravit způsobem, o jakém jste dosud mohli pouze snít. Disponuje různými funkcemi pro vylepšení a zjednodušení jejího provozu. Vybavená je GentleClose dvířky s tlumeným zavíráním a praktickým osvětlením vnitřního prostoru. 71 litrová využitelná kapacita trouby patří mezi největší na trhu. Se svým vynikajícím objemem se může trouba pochlubit energetickou třídou A.

Způsoby ohřevu

Trouba nabízí 11 druhů ohřevu, které si zvolíte pomocí 2 zatláčacích otočných knoflíků velmi jednoduše.

 • Horní a spodní topné těleso, Infra gril, Kruhové topné těleso s ventilátorem, Infra gril a ventilátor, Spodní topné těleso a ventilátor, Spodní topné těleso s kruhovým topným tělesem a ventilátorem, Malý infra gril, Rozmrazování, Rychlý předehřev - 200 ˚C za 6 minut, AquaClean, Eco funkce

Katalytické čištění CataClean

Vestavná trouba má k dispozici jednoduchý a zároveň účinný způsob odstraňování nečistot a mastnoty, která vzniká při pečení. CataClean je velkou pomocí při čištění trouby. Když trouba během pečení dosáhne teploty 85 ° C nebo více, katalytické panely automaticky absorbují tuk a nečistoty.

AquaClean

Díky nové povrchové úpravě u všech trub Gorenje se zřetelně zlepšila funkce AquaClean. Tato funkce nabízí dokonalou pomoc při čištění trouby. Jediné, co musíte udělat, je nalít 0,5 l vody do pekáče a zapnout funkci AquaClean na 30 minut. Viditelné výsledky na celém vnitřním povrchu trubky jakož i na plechách a pekáčích vás určitě příjemně překvapí. Zapečené skvrny a mastnota se pomocí páry změkčí, a stačí je už jen jednoduše setřít hadříkem.

SilverMatte - kvalitní materiál

Pro vaření či pečení je velmi důležitá i kvalita materiálu. SilverMatte je vysoce odolný a pevný materiál, který snese extrémní zatížení či teplo. Bez mikropórů jsou povrchy trubek a plechů vysoce odolné vůči teplotám, mikrovlnám a páře. Trojnásobný nátěr interiéru podporuje tepelnou odolnost a výbornou izolaci. Díky tomu zůstane interiér vestavné multifunkční trouby vždy čistý a sterilní.

Pečte na více úrovních najednou

Kombinace MultiFlow 360˚ a HomeMade tvaru trubky u některých trub Gorenje pomáhá dosahovat nejdokonalejší výsledky pečení. Umožňují péct až na 5 plechách současně, přičemž chutě a vůně jednotlivých jídel, které jsou připravovány do styku. Inteligentní distribuce vzduchu uvnitř trouby zajistí, že jídlo bude rovnoměrně upečené na každé úrovni. Velký objem trouby také nabízí vynikající přehled.

Teleskopické výsuvy

Teleskopické výsuvy poskytují perfektní pohled na průběh vašeho pečení na všech úrovních, bezpečné manipulování s plechy a snadné čištění. Jednoduše je vytáhnete ven, abyste kdykoliv bezpečně zkontrolovali vaše jídlo, a po skončení jejich snadno vyčistíte. Vedení plechů v troubě je drážkové s částečně výsuvnou teleskopickou lištou na 1 úrovni.

Dynamický ochlazovací systém DC+

Efektivní DynamiCooling+ systém účinně ochlazuje exteriér trouby a zároveň brání poškození způsobenému vysokými teplotami. Po ukončení pečení tepelný snímač začne ochlazovat vnější povrch trouby, dokud teplota neklesne pod 60 °C. Tento systém je užitečný především pro trouby s pyrolytickým čištěním, které probíhá při extrémně vysokých teplotách. Systém DynamiCooling pracuje při zapnuté troubě. DC+ systém se aktivuje až po vypnutí trouby.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A
 • Celk.vn.kapacita trouby 71 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 3300 W
 • Typ čištění Katalýzou
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 11

Další vlastnosti

Značka: Gorenje
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Víceúrovňový
Počet skel dvířek: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 59,7 cm
Výška: 58,5 cm
Hloubka: 54,7 cm
Hmotnost: 30,4 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Katalýzou
Počet funkcí: 11

Konektivita

Délka kabelu: 1,5 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 71 L
Celkový výkon trouby: 3300 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne
Hladký chod a stabilita plechů: Ano
Počet členů domácnosti: 3-4 členové

Ostatní

Kód produktu: 732831

Všechny parametry

Recenze Gorenje BO737E24XG

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Gorenje BO737E24XG