Gorenje BO737E24XG

  • Doprava zdarma
  • 12 % zpět na Věrnostní kartu
  • Výprodej

Třída energ.účinnosti: A, Celk.vn.kapacita trouby: 71 L, Gril: Ano, Celkový výkon trouby: 3300 W, Typ čištění: Katalýzou, Horkovzdušná funkce: Ano, Počet funkcí: 11,


Cena 7 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 958,68 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Vestavná trouba Gorenje BO737E24XG v černém provedení se skleněným předním panelem má objem 71 litrů. HomeMade Plus - tvar trouby, který je prostorný, napodobující tvar tradiční pece na dřevo, což umožňuje optimální cirkulaci vzduchu. Trouba umožňuje pečení na více úrovních najednou. Je ovládaná pomocí zamačkávacích knoflíků. Nabízí 11 funkcí pečení. Dvířka trouby Gorenje BO737E24XG mají vyjímatelné vnitřní sklo s plochým povrchem. Jsou vybaveny tlumeným zavíráním GentleClose a také 2 skly a 1 reflexní vrstvou. Čištění se provádí pomocí katalýzy CataClean nebo ekologickou párou AquaClean. Příslušenství: 1 hluboký a 1 mělký plech, rošt, částečně výsuvné teleskopické lišty - 1 úroveň.

 

 

 

HomeMade Plus trouba, jejíž tvar vychází z tvaru kamenné pece

Multifunkční vestavná trouba Gorenje BO737E24XG má inteligentní umístění ohřívacích těles, které zajišťují dokonalé pečení. Hladké zaoblené okraje na zadním panelu a klenutý vnitřek zajišťují účinnější cirkulaci i rovnoměrnou distribuci horkého vzduchu v jejím nitru. Výsledkem čehož jsou rovnoměrně upečené, šťavnaté, přesto křupavé pokrmy, měkký chléb s dokonalou kůrkou. Mnohé z vašich jídel můžete připravit způsobem, o jakém jste dosud mohli pouze snít. Disponuje různými funkcemi pro vylepšení a zjednodušení jejího provozu. Je vybavena GentleClose dvířky s tlumeným zavíráním a praktickým osvětlením vnitřního prostoru. 71litrová využitelná kapacita trouby patří mezi největší na trhu. Společně se svým vynikajícím objemem se může pochlubit i energetickou třídou A.

Způsoby ohřevu

Trouba nabízí 11 druhů ohřevu, které si zvolíte pomocí 2 zamačkávacích otočných knoflíků velmi jednoduše.

  • Horní a spodní topné těleso, Infra gril, Kruhové topné těleso s ventilátorem, Infra gril a ventilátor, Spodní topné těleso a ventilátor, Spodní topné těleso s kruhovým topným tělesem a ventilátorem, Malý infra gril, Rozmrazování, Rychlý předehřev - 200 ˚C za 6 minut, AquaClean, Eco funkce.

Katalytické čištění CataClean

Vestavná trouba má k dispozici jednoduchý a zároveň účinný způsob odstraňování nečistot a mastnoty, která vzniká při pečení. CataClean je velkou pomocí při čištění trouby. Když trouba během pečení dosáhne teploty 85 °C nebo více, katalytické panely automaticky absorbují tuk a nečistoty.

AquaClean

Díky nové povrchové úpravě se zřetelně zlepšila funkce AquaClean. Tato funkce nabízí dokonalou pomoc při čištění trouby. Jediné, co musíte udělat, je nalít 0,5 l vody do pekáče a zapnout funkci AquaClean na 30 minut. Viditelné výsledky na celém vnitřním povrchu trouby, jakož i na plechách a pekáčích, vás určitě příjemně překvapí. Zapečené skvrny a mastnota se pomocí páry změkčí, a stačí je už jen jednoduše setřít hadříkem.

SilverMatte - kvalitní materiál

Pro vaření či pečení je velmi důležitá i kvalita materiálu. SilverMatte je vysoce odolný a pevný materiál, který snese extrémní zatížení či teplo. Bez mikropórů je povrch vnitřku a plechu vysoce odolný vůči teplotám, mikrovlnám a páře. Trojnásobný nátěr interiéru podporuje tepelnou odolnost a výbornou izolaci. Díky tomu zůstane interiér vestavné multifunkční trouby vždy čistý a sterilní.

Pečte na více úrovních najednou

Kombinace MultiFlow 360˚ a HomeMade tvaru trouby pomáhá dosahovat nejdokonalejší výsledky pečení. Umožňují péct až na 5 plechách současně, přičemž chutě a vůně jednotlivých jídel se nemíchají. Inteligentní distribuce vzduchu uvnitř trouby zajistí, že jídlo bude rovnoměrně upečené na každé úrovni. Velký objem trouby také nabízí vynikající přehled.

Teleskopické výsuvy

Teleskopické výsuvy poskytují perfektní pohled na průběh vašeho pečení, bezpečné manipulování s plechy a snadné čištění. Jednoduše je vytáhnete ven, abyste kdykoliv bezpečně zkontrolovali vaše jídlo, a po skončení je snadno vyčistíte. Vedení plechů v troubě je drážkové s částečně výsuvnou teleskopickou lištou na jedné úrovni.

Dynamický ochlazovací systém DC+

Efektivní DynamiCooling+ systém účinně ochlazuje exteriér trouby a zároveň brání poškození způsobenému vysokými teplotami. Po ukončení pečení tepelný snímač začne ochlazovat vnější povrch trouby, dokud teplota neklesne pod 60 °C. Tento systém je užitečný především pro trouby s pyrolytickým čištěním, které probíhá při extrémně vysokých teplotách. Systém DynamiCooling+ pracuje při zapnuté troubě. DC+ systém se aktivuje až po vypnutí trouby.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A
Celk.vn.kapacita trouby 71 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3300 W
Typ čištění Katalýzou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 11

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Gorenje BO737E24XG

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno