Gorenje BO735E11B

5 790 Kč ? 5 789 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 57,89 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná trouba Gorenje BO735E11B v černém provedení je zařazena v energetické třídě A. Vnitřní objem trouby dosahuje 71 l. Nabízí 9 funkcí pečení, které si navolíte pomocí 2 otočných zasouvacích voličů s dotykově ovládanými programovacími hodinami IconLEd. HomeMade Plus tvar trouby nabízí profesionální výsledky s ještě prostornějším oválným tvarem, který napodobuje tradiční pec na dřevo. Čištění trouby Gorenje BO735E11B se realizuje pomocí páry s funkcí AquaClean. Toto čištění je ekologické a velmi jednoduché. Vnitřní povrch trouby je pokryt kvalitním smaltovaným materiálem SilverMatte. Dvířka trouby jsou vybaveny 2 skly a 1 reflexní vrstvou, zavírání GentleClose umožňuje tlumené zavírání dveří. Dodávané příslušenství: 1 hluboký a 1 mělký smaltovaný plech, rošt, 1 x drátěný rošt. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

Splátky s 0% navýšením (více info)

Gorenje BCS747S34X

Vestavná parní trouba Gorenje BCS747S34X v černo nerezové barvě je zařazena v energetické třídě A +. Parní trouba nabízí 11 způsobů ohřevu. Trouba má skleněný panel s elektronickým ovládáním,…

 • Třída energ.účinnosti: A +
 • Celk.vn.kapacita trouby: 73 L
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

HomeMade Plus trouba, jejíž tvar vychází z tvaru kamenné pece

Vestavná trouba Gorenje BO735E11B má důmyslně umístěny topné prvky, které zajišťují dokonalé pečení. Hladké zaoblené okraje na zadním panelu a klenuté vnitřek zajišťují účinnější cirkulaci i rovnoměrnou distribuci horkého vzduchu v jejím nitru. Výsledkem čehož jsou rovnoměrně upečené, šťavnaté avšak přesto křupavé pokrmy, měkký chléb s dokonalou kůrkou, a také budete moci mnohé z vašich oblíbených jídel připravit způsobem, o jakém jste dosud mohli pouze snít. Disponuje různými funkcemi pro vylepšení a zjednodušení jejího provozu. Objem trouby je 71 l, takže poskytuje extra velkou pečicí plochu.

Způsoby ohřevu

Trouba nabízí 9 druhů ohřevu, které si zvolíte pomocí 2 otočných zápustních knoflíků velmi jednoduše.

 •      Horní a spodní topné těleso
 •      Konvence s ventilátorem
 •      infra gril
 •      Infra gril a ventilátor
 •      Spodní topné těleso a ventilátor
 •      Malý infra gril
 •      rozmrazování
 •      AquaClean
 •      WarmPlate - ohřívání talířů

PerfectGrill - dvojité topné těleso pro rovnoměrné zapečení

Nejlepší výsledky pečení jsou vždy dosaženy při kombinaci větších a menších topných těles, kde menší je umístěno uvnitř většího tělesa. Inteligentní umístění ohřívačů umožňuje optimální rozložení tepla a poskytuje výborné výsledky pečení pokaždé, takže jídlo je křupavé zvenčí a měkké a šťavnaté zevnitř. Variabilní kombinace ohřívačů umožňuje použití buď pouze vnitřního tělesa nebo vnějšího nebo obou najednou. Pokročilé modely jsou vybaveny topným tělesem, které lze jednoduše sklopit, což umožňuje snadnou údržbu a čištění.

AquaClean

Díky nové povrchové úpravě u všech trub Gorenje se zřetelně zlepšila funkce AquaClean. Tato funkce nabízí dokonalou pomoc při čištění trouby. Jediné, co musíte udělat, je nalít 0,5 l vody do pekáče a zapnout funkci AquaClean na 30 minut. Viditelné výsledky na celém vnitřním povrchu trouby, jakož i na plechách a pekáčích, vás určitě příjemně překvapí. Zapečené skvrny a mastnota se pomocí páry změkčí a stačí je už jen jednoduše setřít hadříkem.

SilverMatte - kvalitní materiál

Pro vaření či pečení je velmi důležitá i kvalita materiálu. SilverMatte je vysoce odolný a pevný materiál, který snese extrémní zatížení či teplo. Bez mikropórů jsou povrchy trubek a plechů vysoce odolné vůči teplotám, mikrovlnám a páře. Trojnásobný nátěr interiéru podporuje tepelnou odolnost a výbornou izolaci. Díky tomu zůstane interiér vestavné multifunkční trouby vždy čistý a sterilní.

Dynamický ochlazovací systém DC+

Efektivní DynamiCooling+ systém účinně ochlazuje exteriér trouby a zároveň brání poškození způsobenému vysokými teplotami. Po ukončení pečení tepelný snímač začne ochlazovat vnější povrch trouby, dokud teplota neklesne pod 60 °C. Tento systém je užitečný především pro trouby s pyrolytickým čištěním, které probíhá při extrémně vysokých teplotách. Systém DynamiCooling pracuje při zapnuté troubě. DC+ systém se aktivuje až po vypnutí trouby.

Další vlastnosti

Multifunkční vestavná parní trouba Gorenje disponuje různými funkcemi pro vylepšení a zjednodušení jejího provozu. Je vybavena dynamickým chladicím systémem DC +. Dvířka jsou z dvojitého bezpečnostního skla s 1 x reflexnnou vrstvou. Součástí balení jsou 1 mělký a 1 hluboký smaltovaný plech a rošt, 1 x drátěný rošt.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A
 • Celk.vn.kapacita trouby 71 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 2700 W
 • Typ čištění Párou
 • Horkovzdušná funkce Ne
 • Počet funkcí 9

Další vlastnosti

Značka: Gorenje
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Žádný
Počet skel dvířek: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 59,7 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 54,7 cm
Hmotnost: 29,4 Kg

Obsah balení

Obsah balení: rošt trouby

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Párou
Počet funkcí: 9

Konektivita

Délka kabelu: 1,5 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 71 L
Celkový výkon trouby: 2700 W
Horkovzdušná funkce: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 732854

Všechny parametry

Recenze Gorenje BO735E11B

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Gorenje BO735E11B