Gorenje BO6735E05B

Vestavná trouba, Energetická třída A, Kapacita: 77 l, Počet funkcí: 9, Vestavěný displej, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Výška: 59,5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 56,4 cm. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

60% Hodnota za peníze
Dobrá

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Vestavná trouba Gorenje BO6735E05B v černém provedení má objem 77 litrů. HomeMade Plus tvar trouby je prostorný a napodobující tvar tradičních pecí na dřevo, což umožňuje optimální cirkulaci vzduchu. Ovládána je pomocí zasouvacích knoflíků doplněných Icon LED programovacími hodinami. Nabízí 9 funkcí pečení se snadnou manipulací plechu, díky částečně vysouvací teleskopické liště na 1 úrovni. Čištění se provádí pomocí páry AquaClean.

 

 

 

HomeMade design

Vestavná trouba Gorenje BO6735E05B nabízí dokonalý design v černém provedení. HomeMade tvar trouby a umístění topných prvků vycházejí ze zkušeností a poznatků získaných z používání kamenných pecí. Tyto poznatky vedou k vnitřnímu designu s rovnoměrnou distribucí a cirkulací horkého vzduchu. Výsledkem je optimálně upečené jídlo: uvnitř šťavnaté a zvenku křupavé. Objem trouby je 77 litrů, takže poskytuje extra velkou pečicí plochu.

Možnosti pečení

 • Horní a dolní topné těleso
 • Horní a spodní topné těleso s ventilátorem
 • Velký grilovací prvek
 • Velký gril s ventilátorem
 • Rozmrazování
 • Rychlý předehřev trouby
 • Pomalé pečení GentleBake
 • Program FrozenBake pro hotová a mražená jídla
 • Program Pizza
 • Čištění trouby AquaClean

Programy

 • GentleBake - pomalé pečení, zachová všechny šťávy uvnitř jídla a zajistí dokonalé výsledky.
 • FrozenBake - umožní vložit mražené potraviny přímo z mrazničky.
 • Gratinování - po dokončení pečení stlačíte funkci pro gratinování a trouba automaticky spustí 10minutové zapékání při 300 °C.

Dynamický ochlazovací systém DC+

Efektivní DynamiCooling+ systém účinně ochlazuje exteriér trouby a zároveň brání poškození, které způsobují vysoké teploty. Po ukončení pečení tepelný snímač začne ochlazovat vnější povrch trouby, dokud teplota neklesne pod 60 °C. Tento systém je užitečný především pro trouby s pyrolytickým čištěním, které probíhá při extrémně vysokých teplotách. Systém DynamiCooling+ pracuje při zapnuté troubě. DC+ systém se aktivuje až po vypnutí trouby.

Pečicí trouby OptiBake

Trouby Gorenje OptiBake se postarají o rychlý předehřev trouby. Teploty 200 °C dosáhnou za méně než 5 minut, čímž ušetří 30 % času. Díky tomu patří trouby OptiBake k nejrychlejším předehřívacím troubám na trhu. To se hodí u receptů, které vyžadují předehřátou troubu. O správné teplotě vás informuje světelný nebo zvukový signál (v závislosti na modelu).

Víceúrovňové pečení

Příprava několika pokrmů najednou již nebude problém. Kombinace funkce MultiFlow 360˚ a tvaru trouby HomeMade vám pomůže dosáhnout dokonalého výsledku: pečení na více plechách současně. Chutě a vůně jednotlivých pokrmů se nemíchají. Inteligentní distribuce vzduchu zajišťuje rovnoměrné propečení pokrmů na všech úrovních. Větší objem trouby navíc zajišťuje dokonalý přehled. Částečně výsuvné teleskopické lišty na 2 úrovních zajišťují snadnou manipulaci s pečicími plechy.

Snadné a pohodlné čištění

Funkce AquaClean byla výrazně vylepšena díky zcela novému povrchu trouby. AquaClean nabízí vynikající pomoc při čištění trouby. Stačí nalít půl litru vody do pečicího plechu a zapnout troubu.

Odnímatelné skleněné dveře

Trouba má odnímatelná vnitřní skleněná dvířka, která můžete snadno vyjmout. Díky tomu je čištění mnohem snazší, dvířka zůstávají čistá a máte skvělý výhled dovnitř trouby. Ve výbavě najdete také jednoúrovňovou teleskopickou zásuvku, která vám umožní snadnou manipulaci s pečicími plechy.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A
Celk.vn.kapacita trouby 77 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 2500 W
Typ čištění Párou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 9

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Gorenje BO6735E05B

80% Kvalita
Výborná

60% Hodnota za peníze
Dobrá

Jak pracujeme s recenzemi

Eliška

18. 10. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Dobrá