Gorenje BMI201AG1X


Typ ovládání: elektronické, Gril: Ano, Vnitřní objem: 20 L, Mikrovlnný výkon: 800 W Více info


Cena 5 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 55 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná mikrovlnná trouba Gorenje BMI201AG1X v nerezovém provedení má objem 20 litrů, 5 úrovní výkonu, 15 přednastavených programů a gril s výkonem 1000 W. Uvnitř se nachází otočný talíř o průměru 24,5 cm. Je vybaven elektronickým ovládáním, funkcí Aquaclean a dětskou pojistkou. Je vybaven technologií invertorového vlnění.

Automatické programy

Automatické předvolby usnadňují přípravu určitých typů jídel, jako jsou palačinky, kuřecí nugety, pizza, těstoviny atd. Stačí vybrat typ jídla a zadat hmotnost a trouba automaticky nastaví výkon a dobu přípravy.

Technologie měniče

V porovnání s tradiční technologií, která dosahuje nižšího výkonu přepínáním mezi 0 % a 100 % výkonu, nabízejí invertorové mikrovlny nepřetržitý výkon na libovolné úrovni. To znamená, že jídlo je ohříváno rovnoměrně po celou dobu procesu bez vysokých nárazů, které by mohly rozlít jemnou polévku nebo zanechat studená místa v omeletě. Kromě lepšího výkonu při vaření jsou invertory úspornější a mají nižší hmotnost.

Led displej

Elegantní a přehledný LED displej umožňuje sledovat průběh vaření nebo ohřevu v mikrovlnné troubě. Časovač poskytuje aktuální informace o tom, jak dlouho bude proces vaření trvat a jaká funkce je nastavena.

Mikrovlnné trouby a gril

Oblíbená jídla s dokonalou kůrkou. V kombinaci s mikrovlnnými troubami lze gril použít i pro extra rychlou přípravu pokrmů. Po první polovině pečení vás trouba upozorní, abyste pokrm otočili a dosáhli rovnoměrnějšího pečení a dokonalé křupavosti.

Uvnitř mikrovlnné trouby

Vnitřek mikrovlnné trouby je vyroben z nerezové oceli, což přispívá k vynikajícím výsledkům vaření. Nerezová ocel zlepšuje cirkulaci mikrovln uvnitř trouby a usnadňuje její čištění.

Rychlý ohřev

Rychlý ohřev potravin aktivovaný jediným dotykem. Dalším stisknutím prodloužíte čas o 30 sekund. Funkce SmartStart je užitečná zejména tehdy, když se nemůžete dočkat, až bude jídlo teplé.

Jídla v několika krocích

Ručním naprogramováním jednotlivých kroků procesu vaření můžete vařit postupně. Můžete se například rozhodnout pro přípravu v mikrovlnné troubě v kroku 1, grilování v kroku 2 nebo pro kombinaci mikrovlnné trouby a grilu. Můžete také nastavit, aby se jídlo nejprve rozmrazilo a poté uvařilo. Když aktivujete režim StepBake, mikrovlnná trouba automaticky změní kroky, takže to nemusíte dělat ručně.

Časovač

Mikrovlnné trouby Gorenje umožňují nastavit dobu provozu - v závislosti na modelu až 95 minut. Časovač přehledně zobrazuje zbývající čas do konce vaření.

Ohřívání talířů

Funkce WarmPlate, další praktický automatický program, ohřívá talíře. Vyhřívané desky zabraňují ztrátě chuti a zajišťují, že jídlo bude chutnat tak, jak má.

AquaClean

Vnitřek trouby lze snadno vyčistit díky funkci AquaClean. Nalijte vodu z kohoutku do skleněného hrnku odolného proti teplu, vložte jej do trouby a aktivujte program AquaClean. Vzniklá pára změkčí nečistoty na stěnách trouby. Po skončení programu troubu jednoduše vyčistěte vlhkým hadříkem.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ ovládání elektronické
Gril Ano
Vnitřní objem 20 L
Mikrovlnný výkon 800 W

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Gorenje BMI201AG1X

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno