Gorenje BM251S4XG

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 89,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná mikrovlnná trouba Gorenje BM251S4XG v černé barvě má vnitřní povrch pokrytý nerezovou ocelí. Vnitřní objem má 25 litrů. Nabízí 6 výkonových stupňů. Využívá klasický mikrovlnný ohřev a gril + jejich kombinace. K dispozici je 8 přednastavených programů. Maximální mikrovlnný výkon dosahuje 900 W a výkon grilu 1000 W. Otočný skleněný talíř má průměr 31,5 cm. Dvířka mikrovlnné trouby Gorenje BM251S4XG se otevírají dotykem. Digitální dotykové ovládání SmartControl je Vella jednoduché a srozumitelné. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

AEG MBE2658SEM

AEG MBE2658SEM

12 990 Kč

K odeslání

Vestavná mikrovlnná trouba AEG MBE2658SEM v provedení černá/nerez nabízí 5 úrovní s maximálním mikrovlnným výkonem 900 W. K dispozici je také automatické rozmrazování potravin podle hmotnosti.…

  • Typ ovládání: elektronické
  • Gril: Ne
  • Mikrovlnný výkon: 900 W

Zobrazit produkt

Popis produktu

Elegantní design

Povrchové provedení vestavěné mikrovlnné trouby Gorenje BM251S4XG v černé barvě se skelnými dvířky. Čelní panel a dvířka jsou vyrobeny ze skla s jednoduchým otevíráním dveří dotyku. Nerezový interiér mikrovlnné trouby nabízí dostatečně velký vnitřní objem a to až 25 litrů. Interiér spotřebiče je vybaven praktickým osvětlením, které zlepšuje viditelnost na připravovaný pokrm. Její příjemný design nenaruší kuchyňské prostředí a perfektně se sladí s ostatními spotřebiči ve vaší kuchyni.

Jednoduché ovládání

Ovládání mikrovlnné trouby je velmi jednoduché a pohodlné. Ovládání je zajištěno prostřednictvím SmartControl dotykového panelu. Díky němu můžete jednoduše nastavit požadované nastavení při přípravě vašich jídel jakož i čas jejich přípravy. Dvířka spotřebiče se otevírají do levé strany, pomocí dotyku. Mikrovlnná trouba je designově příjemná, snadno se čistí a poskytne vám všechny potřebné vlastnosti pro rychlou tepelnou úpravu vašich jídel.

Programy a způsoby ohřevu

Mikrovlnná trouba vám pomůže rychle a snadno tepelně upravit vaše potraviny a hotová jídla. Vybrat si můžete z 2 způsobů ohřevu jako jsou gril a mikrovlny. Přizpůsobených je 6 výkonových stupňů a jeden infra ohřívač. Auto menu nabízí až 8 přednastavených programů. K dispozici je bezpečnostní spínač, osvětlení a rošt. Maximální mikrovlnný výkon dosahuje 900 W a výkon grilu 1000 W. Dětský zámek ochrání spotřebič před nechtěným přestavením.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ ovládání elektronické
  • Gril Ano
  • Vnitřní objem 25 L
  • Mikrovlnný výkon 900 W

Další vlastnosti

Značka: Gorenje
Vnitřní objem: 25 L
Výkon grilu: 1000 W
Mikrovlnný výkon: 900 W
Deakt.otočného talíře: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 59,4 cm
Šířka pro zabudování: 56,8 cm
Výška: 38,7 cm
Hloubka: 39,5 cm
Hmotnost: 17 Kg
Hloubka pro zabudování: 55 cm
Výška pro zabudování: 38 cm

Obsah balení

Obsah balení: otočný talíŘ, rošt

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Počet programů: 8
Gril: Ano
Integrované hodiny: Ano
Otočný talíř: Ano
Přídav.typ vaření: gril

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Kovový Rámeček: Ne

Ostatní

Kód produktu: 735498

Všechny parametry

Recenze Gorenje BM251S4XG

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Denis, 14.6.2020

Příslušenství k Gorenje BM251S4XG