Gorenje BM235SYW

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 89,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná mikrovlnná trouba Gorenje BM235SYW v bílé barvě se skleněnými dvířky (2sklá) a 5 výkonovými stupni. Čelní panel je skleněný, otevírání dveří pomocí tlačítka. Celkový objem mirovlnnej trouby dosahuje 23 l. Vnitřní stěny jsou nerezové. Maximální mikrovlnný výkon je 900 W. Ovládání je dotykové s otočným přepínačem umístěny na pravé straně. Mikrovlnných trouba Gorenje BM235SYW nabízí i LogicalChoice automatické programy, rozmrazování podle váhy, gril a nechybí ani dětský zámek. Obsahem balení je otočný talíř v průměru 31,5 cm a grilovací rošt. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

AEG MBE2658SEM

AEG MBE2658SEM

12 990 Kč

K odeslání

Vestavná mikrovlnná trouba AEG MBE2658SEM v provedení černá/nerez nabízí 5 úrovní s maximálním mikrovlnným výkonem 900 W. K dispozici je také automatické rozmrazování potravin podle hmotnosti.…

  • Typ ovládání: elektronické
  • Gril: Ne
  • Mikrovlnný výkon: 900 W

Zobrazit produkt

Popis produktu

Elegantní design

Povrchové provedení vestavěné mikrovlnné trouby Gorenje BM235SYW v bílé barvě se skelnými dvířky. Čelní panel a dvířka jsou vyrobeny ze skla s jednoduchým otevíráním dveří pomocí tlačítka. Nerezový interiér mikrovlnné trouby nabízí dostatečně velký vnitřní objem a to až 23 litrů. Ve vnitřní části se nachází otočný talíř, jehož průměr je 31,5 cm a je vyroben ze skla. Přizpůsoben je tak, aby se na něj vešel i velký talíř. Interiér spotřebiče je vybaven praktickým osvětlením, které zlepšuje viditelnost na připravovaný pokrm. Její příjemný design nenaruší kuchyňské prostředí a perfektně se sladí s ostatními spotřebiči ve vaší kuchyni.

Jednoduché ovládání

Ovládání mikrovlnné trouby je velmi jednoduché a pohodlné. Ovládání je zajištěno prostřednictvím dotykového panelu a otočného přepínače umístěného na pravé straně. Díky nim můžete jednoduše nastavit požadované nastavení při přípravě vašich jídel jakož i čas jejich přípravy. Dvířka spotřebiče se otevírají do levé strany, pomocí praktického tlačítka umístěné na spodní straně ovládacího panelu. Mikrovlnná trouba je designově příjemná, snadno se čistí a poskytne vám všechny potřebné vlastnosti pro rychlou tepelnou úpravu vašich jídel.

Programy a způsoby ohřevu

Mikrovlnná trouba vám pomůže rychle a snadno tepelně upravit vaše potraviny a hotová jídla. Vybrat si můžete z několika způsobů ohřevu. Přizpůsobených je pět výkonových stupňů. K dispozici je dětský zámek a bezpečnostní spínač. Výkon horního infra grilovacího tělesa je 1200 W a mikrovlnný výkon 900 W.


 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ ovládání elektronické
  • Gril Ano
  • Vnitřní objem 23 L
  • Mikrovlnný výkon 900 W

Další vlastnosti

Značka: Gorenje
Vnitřní objem: 23 L
Výkon grilu: 1200 W
Mikrovlnný výkon: 900 W
Deakt.otočného talíře: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,2 cm
Šířka pro zabudování: 56,6 cm
Výška: 39 cm
Hloubka: 37,5 cm
Hmotnost: 18 Kg
Hloubka pro zabudování: 55 cm
Výška pro zabudování: 36,5 cm

Obsah balení

Obsah balení: otočný talíŘ, rošt

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Počet programů: 9
Gril: Ano
Integrované hodiny: Ano
Otočný talíř: Ano
Přídav.typ vaření: gril

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Kovový Rámeček: Ne

Ostatní

Kód produktu: 732951

Všechny parametry

Recenze Gorenje BM235SYW

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Gorenje BM235SYW