Gorenje BM235SYB

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 899,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná mikrovlnná trouba Gorenje BM235SYB v černé barvě se skleněnými dvířky (2 skla) a 5 výkonnostními stupni. Čelní panel je skleněný, otevírání dveří je pomocí tlačítka. Celkový objem mikrovlnné trouby je 23 l. Vnitřní stěny jsou nerezové. Maximální výkon je 900 W. Ovládání je dotykové s otočným přepínačem umístěným na pravé straně. Mikrovlnná trouba Gorenje BM235SYB nabízí i LogicalChoice automatické programy, rozmrazování podle váhy, gril a nechybí ani dětský zámek. Obsahem balení je otočný talíř v průměru 31,5 cm a grilovací rošt. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

Electrolux 800 FLEX TouchOpen KMFD264TEX

Vestavná mikrovlnná trouba Electrolux 800 FLEX TouchOpen KMFD264TEX v černém provedení nabízí 5 úrovní mikrovlnného výkonu. Rychle a jednoduše ohřeje, uvaří, ugriluje nebo rozmrazí pokrmy. Maximální…

  • Typ ovládání: elektronické
  • Gril: Ano
  • Vnitřní objem: 25,37 L

Zobrazit produkt

Popis produktu

Elegantní design

Povrchové provedení vestavné mikrovlnné trouby Gorenje BM235SYB je v černé barvě se skleněnými dvířky. Čelní panel a dvířka jsou vyrobeny ze skla s jednoduchým otevíráním dveří pomocí tlačítka. Nerezový interiér mikrovlnné trouby nabízí dostatečně velký vnitřní objem, a to až 23 litrů. Ve vnitřní části se nachází otočný talíř, jehož průměr je 31,5 cm a je vyroben ze skla. Přizpůsoben je tak, aby se na něj vešel i velký talíř. Interiér spotřebiče je vybaven praktickým osvětlením, které zlepšuje viditelnost připravovaných pokrmů. Její příjemný design nenaruší kuchyňské prostředí a perfektně se sladí s ostatními spotřebiči ve vaší kuchyni.

Jednoduché ovládání

Ovládání mikrovlnné trouby je velmi jednoduché a pohodlné. Ovládání je zajištěno prostřednictvím dotykového panelu a otočného přepínače umístěného na pravé straně. Díky nim můžete jednoduše nastavit požadované nastavení při přípravě vašich jídel, jakož i čas jejich přípravy. Dvířka spotřebiče se otevírají do levé strany pomocí praktického tlačítka umístěného na spodní straně ovládacího panelu. Mikrovlnná trouba je designově příjemná, snadno se čistí a poskytne vám všechny potřebné vlastnosti pro rychlou tepelnou úpravu vašich jídel.

Programy a způsoby ohřevu

Mikrovlnná trouba vám pomůže rychle a snadno tepelně upravit vaše potraviny a hotová jídla. Vybrat si můžete z několika způsobů ohřevu. K dispozici je pět výkonnostních stupňů. K dispozici je také dětský zámek a bezpečnostní spínač. Konvenční příkon spotřebiče je 1200 W a mikrovlnný výkon 900 W.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ ovládání elektronické
  • Gril Ano
  • Vnitřní objem 23 L
  • Mikrovlnný výkon 900 W

Další vlastnosti

Značka: Gorenje
Vnitřní objem: 23 L
Výkon grilu: 1200 W
Mikrovlnný výkon: 900 W
Deakt.otočného talíře: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 59,2 cm
Šířka pro zabudování: 56,5 cm
Výška: 39 cm
Hloubka: 36,8 cm
Hmotnost: 18 Kg
Hloubka pro zabudování: 55 cm
Výška pro zabudování: 36,5 cm

Obsah balení

Obsah balení: grilovací rošt

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Počet programů: 11
Gril: Ano
Integrované hodiny: Ano
Otočný talíř: Ano
Přídav.typ vaření: gril

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Kovový Rámeček: Ne

Ostatní

Kód produktu: 732952

Všechny parametry

Recenze Gorenje BM235SYB

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Gorenje BM235SYB