Gorenje BM201A4XG

  • Doprava zdarma
  • 12 % zpět na Věrnostní kartu

Typ ovládání: elektronické, Gril: Ano, Vnitřní objem: 20 L, Mikrovlnný výkon: 800 W,


Cena 6 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 838,8 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Vestavná mikrovlnná trouba Gorenje BM201A4XG v černé barvě se 6 výkonovými stupni a programy na grilování. Vnitřní objem mikrovlnné trouby je 20 l. Ohřívání zajišťuje standardní technologie (HVT) pomocí otočného talíře v průměru 24,5 cm. Výkon horního infra grilovacího tělesa je 1 000 W a mikrovlnný příkon je 800 W. Ovládání je zajištěno pomocí elektronického programátora, otočného přepínače a tlačítka pro otevírání dvířek.

Elegantní design

Povrchové provedení vestavěné mikrovlnné trouby Gorenje BM201A4XG v černé barvě se skleněnými dvířky zapadne do každé moderní domácnosti. Dvířka jsou vyrobena ze skla s jednoduchým otevíráním dveří pomocí tlačítka. Nerezový interiér mikrovlnné trouby nabízí dostatečně velký vnitřní objem, a to až 20 litrů. Ve vnitřní části se nachází otočný talíř, jehož průměr je 24,5 cm a je vyroben ze skla. Přizpůsobený je tak, aby se na něj vešel i velký talíř. Interiér spotřebiče je vybaven praktickým osvětlením, které zlepšuje viditelnost na připravovaný pokrm. Její příjemný design nenaruší kuchyňské prostředí a perfektně se sladí s ostatními spotřebiči ve vaší kuchyni.

Použití mikrovlnné trouby

Praktická mikrovlnná trouba Gorenje BM201A4XG je spotřebič, který vám usnadní ohřívání jídel, ale vhodná je i na grilování. Díky mikrovlnce už nebudete muset ohřívat jednu porci jídla v další nádobě. Jednoduše si naložíte na talíř nebo misku tolik jídla, kolik chcete ohřát a za pár minut bude pokrm připraven ke konzumaci. Nedochází k připálení jídla a ani neušpiníte zbytečně mnoho nádobí. Jednoduše vám tento spotřebič šetří čas i mytí nádobí.

Ovládání

Ovládání spotřebiče je jednoduché a intuitivní a plně elektronické. Probíhá pomocí dotykových tlačítek a otočného voliče. Při tom využijete i LED displej, na kterém se vám zobrazují požadované údaje, jako například zbytkový čas nebo aktuální čas v případě nepoužívání spotřebiče.

Programy a způsoby ohřevu

Mikrovlnná trouba vám pomůže rychle a snadno tepelně upravit vaše potraviny a hotová jídla. Vybrat si můžete z několika způsobů ohřevu. Přizpůsobených je 6 výkonových stupňů. Nechybí ani funkce, jako auto menu či rozmrazování pokrmů dle váhy, což oceníte, když budete potřebovat rychle připravit večeři. K dispozici je dětský zámek a bezpečnostní spínač. Výkon horního infra grilovacího tělesa je 1 000 W a mikrovlnný výkon je 800 W.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ ovládání elektronické
Gril Ano
Vnitřní objem 20 L
Mikrovlnný výkon 800 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Gorenje BM201A4XG

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno