Gorenje BM201A4XG

Nákupem získáte 69,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná mikrovlnná trouba Gorenje BM201A4XG v černé barvě se 6 výkonovými stupni a programy na grilování. Vnitřní objem mikrovnnej trouby je 20 l. Ohřívání zajišťuje standardní technologií (HVT) pomocí otočného talíře v průměru 24,5 cm. Výkon horního infra grilovacího tělesa je 1000 W a mikrovlnný příkon 800 W. Ovládání je zajištěno pomocí elektonická programátora, otočného přepínače a tlačítka pro otevírání dvířek. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Electrolux 600 FLEX Grill LMS4253TMX

Electrolux 600 FLEX Grill LMS4253TMX

Vestavná mikrovlnná trouba Electrolux 600 FLEX Grill LMS4253TMX v černém provedení nabízí 8 úrovní mikrovlnného výkonu. Rychle a jednoduše ohřeje, uvaří, ugriluje nebo rozmrazí pokrmy. Maximální…

  • Typ ovládání: elektronické
  • Gril: Ano
  • Vnitřní objem: 25 L

Zobrazit produkt

Popis produktu

Elegantní design

Povrchové provedení vestavěné mikrovlnné trouby Gorenje BM201A4XG v černé barvě se skelnými dvířky zapadne do moderní domácnosti. Dvířka jsou vyrobeny ze skla s jednoduchým otevíráním dveří pomocí tlačítka. Nerezový interiér mikrovlnné trouby nabízí dostatečně velký vnitřní objem a to až 20 litrů. Ve vnitřní části se nachází otočný talíř, jehož průměr je 24,5 cm a je vyroben ze skla. Přizpůsoben je tak, aby se na něj vešel i velký talíř. Interiér spotřebiče je vybaven praktickým osvětlením, které zlepšuje viditelnost na připravovaný pokrm. Její příjemný design nenaruší kuchyňské prostředí a perfektně se sladí s ostatními spotřebiči ve vaší kuchyni.

Použití mikrovlnné trouby

Praktická mikrovlnná trouba Gorenje BM201A4XG je spotřebič, který vám usnadní ohřívání jídel, ale vhodná je i na grilování. Díky mikrovlnce už nebudete muset ohřívat jednu porci jídla v další nádobě. Jednoduše si naložíte na talíř nebo misku tolik jídla kolik chcete ohřát a o pár minut bude pokrm připraven ke konzumaci. Nedochází k připálení jídla a ani neušpiníte zbytečně mnoho nádobí. Jednoduše vám tento spotřebič šetří čas i mytí nádobí.

Ovládání

Ovládání spotřebiče je jednoduché a intuitivní a plně elektronické. Probíhá pomocí dotykových tlačítek a otočného voliče. Při tom využijete i LED displej, na kterém se vám zobrazují požadované údaje jako například zbytkový čas nebo aktuální čas, v případě nepoužívání spotřebiče.

Programy a způsoby ohřevu

Mikrovlnná trouba vám pomůže rychle a snadno tepelně upravit vaše potraviny a hotová jídla. Vybrat si můžete z několika způsobů ohřevu. Přizpůsobených je 6 výkonových stupňů. Nechybí ani funkce jako auto menu či rozmrazování pokrmů dle váhy, což oceníte když budete potřebovat rychle připravit večeři. K dispozici je dětský zámek a bezpečnostní spínač. Výkon horního infra grilovacího tělesa je 1000 W a mikrovlnný výkon 800 W.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ ovládání elektronické
  • Gril Ano
  • Vnitřní objem 20 L
  • Mikrovlnný výkon 800 W

Další vlastnosti

Značka: Gorenje
Vnitřní objem: 20 L
Výkon grilu: 1000 W
Mikrovlnný výkon: 800 W
Deakt.otočného talíře: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 59,5 cm
Šířka pro zabudování: 56,7 cm
Výška: 38,8 cm
Hloubka: 32 cm
Hmotnost: 14,5 Kg
Hloubka pro zabudování: 32 cm
Výška pro zabudování: 38 cm

Obsah balení

Obsah balení: otočný talíŘ, rošt

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Počet programů: 8
Gril: Ano
Integrované hodiny: Ano
Otočný talíř: Ano
Přídav.typ vaření: gril

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Kovový Rámeček: Ne

Ostatní

Kód produktu: 681477

Všechny parametry

Recenze Gorenje BM201A4XG

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Gorenje BM201A4XG