Gorenje BHI611ES


Vestavný odsavač par, Maximální výkon odsávání: 370 m3, Maximální hlučnost: 67 dB, Třída energetické účinnosti: D, Celková spotřeba: 70,7 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 20,8 cm, Šířka: 53,4 cm, Hloubka: 30 cm. Více info


Cena 2 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 30 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavný odsavač par Gorenje BHI611ES v nerezové barvě je zařazen do energetické třídy D. Je vhodný pro montáž s odtahem do komína nebo s recirkulací. Je možné jej také zabudovat do skříňky. Maximální výkon při odtahu dosahuje 370 m³/h a při recirkulaci 140 m³/h. Mechanické ovládání nabízí 3 stupně výkonu. Pracovní plocha pod odsavačem je osvětlena pomocí LED žárovek. Maximální hlučnost odsavače Gorenje BHI611ES dosahuje 67 dB.

 

 

Vestavný odsavač par

Tento šikovný vestavný odsavač par Gorenje BHI611ESje velmi kvalitní a podává také skvělý výkon - při odtahu do komína 370 m³/h a při recirkulaci vzduchu 140 m³/h. Tento odsavač je možné napojit na recirkulaci nebo na klasický odtah do komína. Pro recirkulaci je vhodné použít uhlíkový filtr 416912, který je třeba zakoupit zvlášť. Je vybaven motorem, který si s nežádoucími výpary z vaření hravě poradí. Výkon je možné nastavit na jeden ze tří možných stupňů. Šířící se výpary po celé domácnosti jsou tak již minulostí.

Tichý chod motoru

Odsávání přebytečných par při vaření už nemusí být hlučné a otravné. Jeho maximální hlučnost při provozu činí pouze 67 dB, což jistě potěší každého. Tak vás jistě nebude nikdy rušit nadměrným a nepříjemným hlukem, který by vám překážel.

Odsávání

Odsavač má k dispozici tři stupně rychlosti odsávání. Liší se intenzitou odsávání, takže si zvolíte vždy ten správný podle toho, na kolika varných zónách vaříte a kolik vzniká páry. 

Osvětlení

Dokonalý přehled o dění na varné desce při vaření máte zajištěn praktickým LED osvětlením. Osvětlení je dostatečně silné (výkon 6 W), zkontrolovat tak připravované pokrmy nebude problém.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 53.4 cm
Maximální hlučnost 67 db
Třída energ.účinnosti D
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 370 m3
Počet motorů 1

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Gorenje BHI611ES

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi