Gorenje BCS798S24X


Vestavná parní trouba, Energetická třída A +, Kapacita: 73 l, Počet funkcí: 20, Vestavěný displej, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Výška: 59,5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 54,6 cm. Více info


Cena 26 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 270 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná parní trouba Gorenje BCS798S24X v nerezové barvě je zařazena do energetické třídy A+. Parní trouba nabízí 20 způsobů ohřevu. Vepředu má trouba skleněný panel, na kterém je umístěn displej s elektronickým ovládáním. Tvar trouby HomeMade vychází z tvaru kamenné pece. Trouba je vybavena osvětlením. Chladná dvířka trouby Gorenje BCS798S24X disponují GentleClose závěsem dveří a jsou vybavena 3 skly a 2 reflexními vrstvami. Vnitřní povrch trouby SilverMatte je velmi odolný. Celkový objem dosahuje 73 l. Součástí balení jsou 1 mělký a 1 hluboký smaltovaný plech, perforovaný pekáč, rošt, termosonda, 1× drážkové vedení plechů a 1 úroveň plně vysouvacích teleskopických výsuvů.

 

 

 

HomeMade design

Vestavná parní trouba Gorenje BCS798S24X nabízí dokonalý design a černé provedení. HomeMade tvar trouby a umístění topných prvků vychází ze zkušeností a poznatků získaných z používání kamenných pecí. Tyto poznatky vedou k vnitřnímu designu s rovnoměrnou distribucí a cirkulací horkého vzduchu. Výsledkem je optimálně upečené jídlo: uvnitř šťavnaté a zvenku křupavé. Objem trouby je 73 l, takže poskytuje extra velkou pečicí plochu.

Způsoby ohřevu

Trouba nabízí 20 druhů ohřevu, které si zvolíte pomocí dotykového displeje velmi jednoduše. S metodou SousVide připravíte své jídlo tak, aby si zachovalo své vitamíny, minerály a ostatní živiny. Kombinací páry a nízkých teplot umožňuje přípravu pokrmů ve vakuových sáčcích, což udělá připravované maso šťavnatější a křehčí a zeleninu dokonalou. Připravované maso nebo ryby jsou vláčné a zachovávají si šťavnatost, vůni a nutriční hodnoty.

 • Horní a spodní topné těleso
 • Spodní topné těleso
 • Horní topné těleso
 • Infra gril
 • Kruhové topné těleso s ventilátorem
 • Infra gril a ventilátor
 • Spodní topné těleso a ventilátor
 • Spodní topné těleso s kruhovým topným tělesem a ventilátorem
 • Malý infra gril
 • Rozmrazování
 • Rychlý předehřev - 200 ˚C za 6 minut
 • AutoRoast - automatické pečení masa
 • AquaClean
 • Slabá pára
 • Středně silná pára
 • Silná pára
 • StayWarm - udržování teploty uvařeného jídla/ohřívání
 • WarmPlate - ohřívání talířů
 • Eco funkce
 • Vaření v páře

PureSteam

Parní trouby Gorenje mají vynikající parní výkon, který produkuje páru bez kapek vody. S parním generátorem vaří vestavná trouba zcela bez vody, generátor extrahuje páru z vody. Pára je distribuována po celém vnitřním prostoru trouby bez kapek vody, které by mohly zkazit chuť připravovaného jídla. Je velmi praktický i pro rozmrazování, protože teplo páry rovnoměrně obklokpuje pokrm bez tvorby horkých míst.

MultiSteam 360°

Parní trouby využívají ventilační systém MultiSteam 360°. Poté, co pára vstoupí do trouby pomocí více speciálních otvorů, je díky ventilátoru rovnoměrně rozváděna ve vnitřním prostoru. Jedno naplnění nádrže na vodu postačí pro celý proces vaření. Nemusíte tak otevírat troubu během vaření, což vám ušetří čas i energii.

Vodní kámen nebude problém

S funkcí odstraňování vodního kamene, která pracuje automaticky, už se nemusíte trápit s usazováním vodního kamene. V případě potřeby vás trouba sama upozorní, že je třeba funkci zapnout. Tento proces po přidání speciálního roztoku na odvápnění trvá 1 hodinu.

SilverMatte - kvalitní materiál

Pro vaření či pečení je velmi důležitá i kvalita materiálu. SilverMatte je vysoce odolný a pevný materiál, který snese extrémní zatížení či teplo. Bez mikropórů je povrch vysoce odolný vůči teplotám, mikrovlnám a páře. Trojnásobný nátěr interiéru podporuje tepelnou odolnost a výbornou izolaci. Díky tomu zůstane interiér vestavné multifunkční trouby vždy čistý a sterilní.

Teleskopické výsuvy

Teleskopické výsuvy poskytují perfektní pohled na průběh vašeho pečení na všech úrovních, bezpečné manipulování s plechy a snadné čištění. Jednoduše je vytáhnete ven, abyste kdykoliv bezpečně zkontrolovali vaše jídlo. Vedení plechů v troubě je drážkové s plně výsuvnou teleskopickou lištou na 1 úrovni.

Termosonda pro pečení

Termosonda je pro opravdové gurmány. Kontroluje vámi nastavenou teplotu uvnitř pokrmu a po skončení pečení a dosažení požadované teploty zajišťuje vypnutí trouby se zvukovým signálem.

Pečení na více úrovních

Připravit několik jídel najednou již nebude problém. Kombinace MultiFlow 360˚ a HomeMade tvaru trouby vám pomůže dosáhnout dokonalého výsledku: pečení na několika plechách současně. Chutě a vůně jednotlivých pokrmů se přitom nesmíchají. Inteligentní distribuce vzduchu zajišťuje, že jídlo je rovnoměrně upečené na každé jedné úrovni. Větší objem trouby rovněž zajišťuje dokonalý přehled.

Dynamický ochlazovací systém DC+

Efektivní DynamiCooling+ systém účinně ochlazuje exteriér trouby a zároveň brání poškození způsobenému vysokými teplotami. Po ukončení pečení tepelný snímač začne ochlazovat vnější povrch trouby, dokud teplota neklesne pod 60 °C. Tento systém je užitečný především pro trouby s pyrolytickým čištěním, které probíhá při extrémně vysokých teplotách. Systém DynamiCooling pracuje při zapnuté troubě. DC+ systém se aktivuje až po vypnutí trouby.

Vlastnosti

Multifunkční vestavná parní trouba Gorenje disponuje různými funkcemi pro vylepšení a zjednodušení jejího provozu. Vybavená je GentleClose dvířky s tlumeným zavíráním, praktickým osvětlením vnitřního prostoru a dynamickým chladicím systémem DC+. Dvířka jsou z trojitého bezpečnostního skla s dvojnásobnou reflexní vrstvou. Ovládání je elektronické, umístěné vepředu na skleněném panelu. Zajištěné je prostřednictvím knoflíků a displeje IconTouch s dotykově ovládanými programovacími hodinami se zobrazením teploty a funkcemi trouby. Součástí balení jsou 1 mělký a 1 hluboký smaltovaný plech, perforovaný plech, termosonda, 1× drážkové vedení plechů a teleskopický výsuv na 1 úrovni.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A +
Celk.vn.kapacita trouby 73 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 2700 W
Typ čištění Párou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 20

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Gorenje BCS798S24X

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi