Gorenje BCS598S24X

Doprava zdarma

Třída energ.účinnosti: A +, Celk.vn.kapacita trouby: 50 L, Gril: Ano, Celkový výkon trouby: 3300 W, Typ čištění: Párou, Horkovzdušná funkce: Ano, Počet funkcí: 22,


Cena 24 990 Kč

249,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Vestavná parní trouba Gorenje BCS598S24X v nerezovo-černém provedení je zařazena v energetické třídě A+. Trouba nabízí množství způsobů ohřevu od klasického, přes gril, automatické pečení až po přípravu s párou. K dispozici je také metoda pečení sous-vide pro pečení ve vakuových sáčcích. Automatické programy nabízejí na výběr více než 80 druhů receptů. HomeMade Plus - tvar trouby, který je prostorný, napodobující tvar kamenné pece. Ovládání ProCook s programovacím modulem a přednastavenými programy umožňuje jednoduchou obsluhu. Funkce MultiFlow 360° zajistí optimální cirkulaci horkého vzduchu v troubě, umožňuje také péct na více úrovních současně bez smíchání chutí a pachů. Celkový objem trouby je 50 litrů.

 

 

HomeMade design

Vestavná parní trouba Gorenje BCS598S24X nabízí dokonalý design v nerezovo-černém provedení. HomeMade tvar trouby a umístění topných prvků vycházejí ze zkušeností a poznatků získaných z používání kamenných pecí. Vnitřní design trouby má rovnoměrnou distribuci a cirkulaci horkého vzduchu. Výsledkem je optimálně upečené jídlo: uvnitř šťavnaté a zvenku křupavé. Objem trouby je 50 litrů, takže poskytuje velkou pečicí plochu. V kombinaci se speciálním ventilačním systémem MultiFlow 360˚ poskytuje možnost péct na více úrovních současně.

Způsoby ohřevu

Trouba nabízí 24 druhů ohřevu, které si zvolíte pomocí dotykového displeje velmi jednoduše. S metodou sous-vide připravíte své jídlo tak, aby si zachovalo vitamíny, minerály a ostatní živiny. Kombinace páry a nízké teploty umožňuje přípravu pokrmů ve vakuových sáčcích - maso bude šťavnatější a křehčí, zelenina hladká a pevná. Připravované maso nebo ryby jsou vláčné a zachovávají si šťavnatost, vůni a nutriční hodnoty. S automatickými programy máte k dispozici více než 80 receptů, ze kterých si můžete vybrat. Jednoduše vyberte typ jídla, jeho hmotnost a stiskněte tlačítko start. Trouba automaticky sama nastaví ostatní parametry - čas, teplotu a topná tělesa.

PureSteam

Parní trouby Gorenje mají vynikající parní výkon, který produkuje páru bez kapek vody. S parním generátorem vaří vestavná trouba zcela bez vody, generátor extrahuje páru z vody. Pára je distribuována po celém vnitřním prostoru trouby bez kapek vody, které by mohly zkazit chuť připravovaného jídla. Je velmi praktický i pro rozmrazování, protože teplo páry rovnoměrně obklopuje pokrm bez tvorby horkých míst.

MultiSteam 360°

Parní trouby využívají ventilační systém MultiSteam 360°. Jakmile pára vstoupí do trouby pomocí speciálních otvorů, je díky ventilátoru rovnoměrně rozváděna ve vnitřním prostoru. Jedno naplnění nádrže na vodu postačí pro celý proces vaření. Nemusíte tak otevírat troubu během vaření, což vám ušetří čas i energii.

Vodní kámen nebude problém

S funkcí odstraňování vodního kamene, která pracuje automaticky, se už nemusíte trápit s usazováním vodního kamene. V případě potřeby vás trouba sama upozorní, že je třeba funkci zapnout. Tento proces (po přidání speciálního roztoku na odvápnění) trvá 1 hodinu.

SilverMatte - kvalitní materiál

Pro vaření či pečení je velmi důležitá i kvalita materiálu. SilverMatte je vysoce odolný a pevný materiál, který snese extrémní zatížení či teplo. Bez mikropórů je povrch vnitřku a plechu vysoce odolný vůči teplotám, mikrovlnám a páře. Trojnásobný nátěr interiéru podporuje tepelnou odolnost a výbornou izolaci. Díky tomu zůstane interiér vestavné multifunkční trouby vždy čistý a sterilní.

Pečte na více úrovních najednou

Připravit několik jídel najednou již nebude problémem. Kombinace MultiFlow 360˚ a HomeMade tvaru trouby pomáhá dosahovat nejdokonalejší výsledky pečení. Umožňují péct na více úrovních současně, přičemž chutě a vůně jednotlivých jídel se nemíchají. Inteligentní distribuce vzduchu uvnitř trouby zajistí, že jídlo bude rovnoměrně upečené na každé úrovni. Velký objem trouby také nabízí vynikající přehled.

Dynamický ochlazovací systém DC+

Efektivní DynamiCooling+ systém účinně ochlazuje exteriér trouby a zároveň brání poškození způsobenému vysokými teplotami. Po ukončení pečení tepelný snímač začne ochlazovat vnější povrch trouby, dokud teplota neklesne pod 60 °C. Tento systém je užitečný především pro trouby s pyrolytickým čištěním, které probíhá při extrémně vysokých teplotách. Systém DynamiCooling+ pracuje při zapnuté troubě. DC+ systém se aktivuje až po vypnutí trouby.

Vlastnosti

Multifunkční vestavná parní trouba Gorenje disponuje různými funkcemi pro vylepšení a zjednodušení jejího provozu. Je vybavena GentleClose dvířky s tlumeným zavíráním, praktickým osvětlením vnitřního prostoru a dynamickým chladicím systémem DC+. Dvířka jsou vybavena 3 skly. 

Další přednosti vestavné parní trouby jsou:

  •     AquaClean - nabízí jednoduché a pohodlné čištění pomocí páry. Stačí nalít půl litru vody do pekáče a zapnout AquaClean na 30 minut. Mastnota a zapečené mastné skvrny se párou uvolní a pak je stačí otřít hadříkem.
  •     Sušení - sušené maso, ovoce, zelenina apod. si jednoduše připravíte v domácnosti. Trouba umožňuje sušit až na 5 plechách současně a ušetřit tak čas i energii.
  •     Jogurt - pro přípravu zdravého jogurtu je třeba automatické nastavení. Jogurt je hotový za cca 3 hodiny.
  •     Odvápňování - funkce odstraňuje vodní kámen. Při potřebě odvápnění vás trouba automaticky upozorní, že je tento proces nutný.
  •     Zdravé ohřívání - rozmrazování a ohřívání v kombinované parní troubě je zdravější. Nedochází k převařování a při rozmrazování ke změně struktury jídel.
  •     SlowBake - funkce peče jídlo při nižších teplotách během 6 hodin. Maso a ryby zůstanou vláčné a přitom šťavnaté, voňavé a zachovají si své nutriční hodnoty.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A +
Celk.vn.kapacita trouby 50 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3300 W
Typ čištění Párou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 22

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Gorenje BCS598S24X

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno