Gorenje BCMS598S19X

34 990 Kč ? Ušetříte 14 % 29 990 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 299,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná parní trouba s mikrovlnami Gorenje BCMS598S19X z řady Superior Line v černém provedení má objem 50 l. HomeMade tvar trouby má výborné vlastnosti pečení jako v klasické peci na dřevo. Ovládání ProCook s programovacím modulem a přednastavenými programy umožňuje jednoduchou obsluhu. Trouba nabízí množství způsobů ohřevu od klasického, přes gril, mikrovlny, automatické pečení až po přípravu s párou. K dispozici je také metoda pečení Sous vide pro pečení ve vakuových sáčcích. Automatické programy nabízejí na výběr více než 80 druhů receptů. Funkce MultiFlow 360 ° zajistí optimální cirkulaci horkého vzduchu v troubě, umožňuje také péct na více úrovních současně bez smíchání chutí a pachů. Mikrovlnný výkon dosahuje maximálně 1000 W, výkon grilu 2200 W. Příslušenství: perforovaný parní pekáč, 1 hluboký smaltovaný plech, skleněný plech, rošt, drátěný rošt, nádoba na vodu o objemu 1,3 l. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 14 %

Zvažte i tento produkt

Siemens CS658GRS7

Vestavná chytrá kompaktní kombinovaná parní trouba Siemens CS658GRS7 v černém provedení je zařazena do energetické třídy A+. Kombinuje v sobě horký vzduch a páru, díky čemuž umožňuje dosáhnout…

 • Třída energ.účinnosti: A +
 • Celk.vn.kapacita trouby: 47 L
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

HomeMade design

Vestavná parní trouba Gorenje BCMS598S19X nabízí dokonalý design v černém provedení. HomeMade tvar trouby a umístění topných prvků vycházejí ze zkušeností a poznatků získaných z používání kamenných pecí. Tyto poznatky vedou k vnitřnímu designu s rovnoměrnou distribucí a cirkulací horkého vzduchu. Výsledkem je optimální upečené jídlo: uvnitř šťavnaté a zvenku křupavé. Objem parní trouby s mikrovlnami je 50 l, takže poskytuje velkou pečicí plochu. V kombinaci se speciálním ventilačním systémem Multiflow 360˚ poskytuje možnost péct na více úrovních současně.

Způsoby ohřevu

Trouba nabízí 24 druhů ohřevu, které si zvolíte pomocí dotykového displeje velmi jednoduše. S metodou SousVide pripravíde své jídlo tak, aby si zachovalo své vitamíny, minerály a ostatní živiny. Kombinací páry a nízkých teplot umožňuje přípravu pokrmů ve vakuových sáčcích, co udělá připravované maso šťavnatější a křehkým, a zároveň zeleninu hladkou a pevnou. Připravované maso nebo ryby jsou vláčné a zachovávají si šťavnatost, vůni a nutriční hodnoty. S automatickými progamy máte k dispozici více než 80 receptů, ze kterých si můžete vybrat. Jednoduše vyberte typ jídla a jeho hmotnost a stiskněte tlačítko start, trouba automaticky sama nastaví ostatní parametry - čas, teplotu, topná tělesa.

 • Horní topné těleso, Infra gril, Kruhové topné těleso s ventilátorem, Infra gril a ventilátor, Spodní topné těleso a ventilátor, Spodní topné těleso s kruhovým topným tělesem a ventilátorem, Malý infra gril, Mikrovlny, Mikrovlny a horký vzduch, Mikrovlny a gril, Rozmrazování , Rychlý předehřev - 200 ˚C za 6 minut, AutoRoast - automatické pečení masa, AquaClean, Slabá pára, Středně silná pára, silná pára, StayWarm - udržování teploty uvařeného jídla / ohřívání, WarmPlate - ohřívání talířů, Eco funkce, Vaření v páře, pečení metodou Sous vide - pečení ve vakuových sáčcích.

PureSteam

Parní trouby Gorenje mají vynikající parní výkon, který produkuje páru bez kapek vody. S parním generátorem vaří vestavná trouba zcela bez vody, generátor extrahuje páru z vody. Pára je distribuována po celém vnitřním prostoru trouby bez kapek vody, které by mohly zkazit chuť připravovaného jídla. Je velmi praktický i pro rozmrazování, protože teplo páry rovnoměrně obklokpuje pokrm bez tvorby horkých míst.

MultiSteam 360°

Parní trouby využívají ventilační systém MultiSteam 360°. Poté, co pára vstoupí do trouby pomocí více speciálních otvorů, je díky ventilátoru rovnoměrně rozváděna ve vnitřním prostoru. Jedno naplnění nádrže na vodu postačí pro celý proces vaření. Nemusíte tak otevírat troubu během vaření, což Vám ušetří čas i energii.

Vodní kámen nebude problém

S funkcí odstraňování vodního kamene, která pracuje automaticky, už se nemusíte trápit s usazováním vodního kamene. V případě potřeby Vás trouba sama upozorní, že je třeba funkci zapnout. Tento proces po přidání speciálního roztoku na odvápnění trvá 1 hodinu.

SilverMatte - kvalitní materiál

Pro vaření či pečení je velmi důležitá i kvalita materiálu. SilverMatte je vysoce odolný a pevný materiál, který snese extrémní zatížení či teplo. Bez mikropórů je povrch vysoce odolný vůči teplotám, mikrovlnám a páře. Trojnásobný nátěr interiéru podporuje tepelnou odolnost a výbornou izolaci. Díky tomu zůstane interiér vestavné multifunkční trouby vždy čistý a sterilní.

Pečení na více úrovních

Připravit několik jídel najednou již nebude problém. Kombinace MultiFlow 360˚ a HomeMade tvaru trouby Vám pomůže dosáhnout dokonalého výsledku: pečení na několika plechách současně. Chutě a vůně jednotlivých pokrmů se přitom nesmíchají. Inteligentní distribuce vzduchu zajišťuje, že jídlo je rovnoměrně upečené na každé jedné úrovni. Větší objem trouby rovněž zajišťuje dokonalý přehled.

Dynamický ochlazovací systém DC+

Efektivní DynamiCooling+ systém účinně ochlazuje exteriér trouby a zároveň brání poškození způsobenému vysokými teplotami. Po ukončení pečení tepelný snímač začne ochlazovat vnější povrch trouby, dokud teplota neklesne pod 60 °C. Tento systém je užitečný především pro trouby s pyrolytickým čištěním, které probíhá při extrémně vysokých teplotách. Systém DynamiCooling pracuje při zapnuté troubě. DC+ systém se aktivuje až po vypnutí trouby.

Vlastnosti

Multifunkční vestavná parní trouba Gorenje disponuje různými funkcemi pro vylepšení a zjednodušení jejího provozu. Vybavená je GentleClose dvířky s tlumeným zavíráním, praktickým osvětlením vnitřního prostoru a dynamickým chladicím systémem DC +. Dvířka jsou z trojitého bezpečnostního skla. Vestavná kombinovaná parní trouba s mikrovlnami nabízí řadu výhod mikrovlnných trub, horkého vzduchu a grilu. Maximální mikrovlnný výkon dosahuje 1000 W a výkon grilu 2200 W. 5 úrovní výkonu mikrovlnné trouby urychlí proces přípravy jídel, dokud horký vzduch zajistí jeho správnou přípravu. Kombinovaný provoz, gril a horký vzduch současně nabízí dokonalé výsledky vaření velkých kusů bílého masa, dokud kombinace grilu a mikrovln urychluje pečení menších kusů masa, pizzy a podobně. Také můžete vestavnou mikrovlnnou troubu využít jako běžnou troubu nebo parní. Dalšími přednostmi vestavné parní trouby s mikrovlnami jsou:

 •     AquaClean - nabízí jednoduché a pohodlné čištění pomocí páry. Stačí nalít půl litru vody do pekáče a zapnout AquaClean na 30 minut. Mastnota a zapečené mastné skvrny se párou uvolní a pak je stačí otřít hadříkem.
 •     Sušení - sušené maso, ovoce, zelenina apod. si jednoduše připravíte v domácnosti. Trouba umožňuje sušit až na 5 plechách současně a ušetřit tak čas i energii.
 •     Jogurt - pro přípravu zdravého jogurtu je třeba automatické nastavení. Jogurt je hotový za cca. 3 hodiny.
 •     Odvápňování - funkce odstraňuje vodní kámen. Při potřebě odvápnění vás trouba automaticky upozorní, že je tento proces nutný.
 •     Zdravé ohřívání - rozmrazování a ohřívání v kombinované parní troubě je zdravější. Nedochází k Převařování a při rozmrazování ke změně struktury jídel.
 •     SlowBake - funkce peče jídlo při nižších teplotách během 6 hodin. Maso a ryby zůstanou vláčné a přitom šťavnaté, voňavé a zachovají si své nutriční hodnoty.
 •     Technologie Stritter - umožňuje umístit pečící plech standardní velikosti do Mikrovlnná trouby. Využita je tak celá šířka trouby, otočné talíře nejsou potřeba. Moderní distribuční systém mikrovln ohřívání jídlo rovnoměrně ohřeje po celém objemu.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Celk.vn.kapacita trouby 50 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 3000 W
 • Typ čištění Párou
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 24

Další vlastnosti

Značka: Gorenje
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Žádný
Počet skel dvířek: 3

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,5 cm
Výška: 45,5 cm
Hloubka: 54,6 cm
Hmotnost: 38,5 Kg

Obsah balení

Obsah balení: rošt trouby

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Párou
Počet funkcí: 24

Konektivita

Délka kabelu: 1,5 m

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 50 L
Celkový výkon trouby: 3000 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 734252

Všechny parametry

Recenze Gorenje BCMS598S19X

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Gorenje BCMS598S19X