Gorenje BCM598S18X


Vestavná trouba s mikrovlnami, Energetická třída A +, Kapacita: 50 l, Počet funkcí: 15, Vestavěný displej, Teleskopický výsuv: Žádný, Gril, Výška: 45,5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 54,6 cm. Více info


Cena 24 999 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná vestavná trouba Gorenje BCM598S18X s mikrovlnami v černé barvě s nerezovou rukojetí. Vnitřní objem trouby je 50 l s extra velkou plochou pro pečení. Ovládání mikrovlnné trouby je elektrické s ergonomickými knoflíky. Dvířka trouby jsou vybavena trojitým sklem. Trouba Gorenje BCM598S18X disponuje termoelektrickou pojistkou a dynamickým chladicím systémem DC+. Nabízí 15 způsobů ohřevu a mnoho jiných funkcí. Obsahem balení jsou 1 mělký smaltovaný plech, skleněný plech, rošt a drážkové vedení.

Použití kombinované vestavné mikrovlnné trouby

Praktická vestavná mikrovlnná trouba Gorenje BCM598S18X je spotřebič, který vám umožní pečení a ohřívání jídel, ale vhodná je i na grilování. Nabízí dokonalý design v černém provedení s nerezovou rukojetí. Ovládání mikrovlnné trouby je elektrické s ergonomickými knoflíky. Trouba zajišťuje plně automatizované pečení s více než 80 recepty, ze kterých můžete vybírat.

Vnitřní vybavení

Kombinovaná multifunkční trouba je vybavena 1 mělkým plechem, skleněným plechem, roštem, drážkovým vedením roštů. Nechybí termoelektrická pojistka, trojité sklo dvířek s ochrannou mřížkou a dynamickým chladicím systémem DC+. Vnitřní povrch trouby je SilverMatte mimořádně odolný 100% smalt.

Automatické programy

Kombinovaná vestavná mikrovlnná trouba Gorenje BCM598S18X zajišťuje plně automatizované pečení s více než 80 recepty. Tajemství automatického režimu je poměrně jednoduché - všechny parametry, jako je čas, teplota, topná tělesa se nastaví automaticky. Vše, co musíte udělat vy, je vybrat si typ jídla a jeho hmotnost a stisknout start. Trouba se postará o zbytek.

AquaClean

Čištění trouby probíhá pomocí funkce AquaClean. Vodu z vodovodu nalijete do nádoby na pečení a umístěte ji do trouby. Po aktivování funkce se vytvoří pára, která rozpustí nečistoty usazené na stěnách spotřebiče. Pak už stačí nečistoty setřít hadříkem a mikrovlnka je opět připravena k použití.

Způsoby ohřevu

Multifunkční trouba Multiflow 360˚ nabízí rovnoměrnou cirkulaci vzduchu a umožňuje pečení až na více plechů najednou. Objem trouby je 50 l. Trouba disponuje grilem s výkonem 2 000 W, mikrovlnný výkon dosahuje 1 000 W. Nabízí množství způsobů ohřevu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A +
Celk.vn.kapacita trouby 50 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3000 W
Typ čištění Párou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 15

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Gorenje BCM598S18X

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi