Gorenje B2O737E24XG

7 490 Kč ? Ušetříte 7 % 6 990 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 699,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná trouba Gorenje B2O737E24XG v nerezovo černém provedení je zařazena do energetické třídy A. Její využitelný objem je 71 l a nabízí 9 funkcí pečení. Dvířka trouby Gorenje B2O737E24XG jsou vybavena tlumeným zavíráním GentleClose, 2 skly + 1 reflexní vrstvou. Vnitřní povrch je vyroben z kvalitního smaltu SilverMatte. Příslušenství: 1 hluboký smaltovaný plech, 1 mělký smaltovaný plech, rošt. Vedení plechu v troubě (drážky plechu): částečně vysouvací teleskopické lišty na 1 úrovni. Ovládání je dotykové pomocí zasouvacích knoflíků a displeje IconLed. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 7 %
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

Bosch HBA3540S0

Vestavná elektrická trouba Bosch HBA3540S0 s objemem 71l a 3D horkým vzduchem pomáhá dosáhnout dokonalé výsledky pečení na více úrovních současně s výsuvným systémem ClipRail. Zápustné otočné voliče…

 • Třída energ.účinnosti: A
 • Celk.vn.kapacita trouby: 71 L
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

HomeMade Plus trouba, jejíž tvar vychází z tvaru kamenné pece

Multifunkční vestavná trouba Gorenje B2O737E24XG má důmyslně umístěné topné prvky, které zajišťují dokonalé pečení. Hladké zaoblené okraje na zadním panelu a klenutý vnitřek zajišťují účinnější cirkulaci i rovnoměrnou distribuci horkého vzduchu v jejím nitru. Výsledkem jsou rovnoměrně upečené, šťavnaté, avšak přesto křupavé pokrmy a měkký chléb s dokonalou kůrkou. Mnohé z vašich oblíbených jídel budete moct připravit způsobem, o jakém jste dosud mohli pouze snít. Trouba disponuje různými funkcemi pro vylepšení a zjednodušení jejího provozu. Vybavena je GentleClose dvířky s tlumeným zavíráním a praktickým osvětlením vnitřního prostoru. 71 litrová využitelná kapacita trouby patří mezi největší na trhu. Se svým vynikajícím objemem se může trouba pochlubit i energetickou třídou A.

Způsoby ohřevu

Trouba nabízí 9 druhů ohřevu, které si zvolíte pomocí 2 zátlačných otočných knoflíků velmi jednoduše.

 • Horní a spodní topné těleso, Konvence s ventilátorem, Infra gril, Infra gril a ventilátor, Spodní topné těleso a ventilátor, Malý infra gril, Rozmrazování, AquaClean, WarmPlate - ohřívání talířů

AquaClean

Díky nové povrchové úpravě u všech trub Gorenje se významně zlepšila funkce AquaClean. Tato funkce nabízí dokonalou pomoc při čištění trouby. Jediné, co musíte udělat, je nalít 0,5 l vody do pekáče a zapnout funkci AquaClean na 30 minut. Viditelné výsledky po celém vnitřním povrchu trouby, jakož i na plechách a pekáčích vás určitě příjemně překvapí. Zapečené skvrny a mastnota se pomocí páry změkčí, a stačí je už jen jednoduše setřít hadříkem.

SilverMatte - kvalitní materiál

Pro vaření či pečení je velmi důležitá i kvalita materiálu. SilverMatte je vysoce odolný a pevný materiál, který snese extrémní zatížení či teplo. Bez mikropórů jsou povrchy trubek a plechů vysoce odolné vůči teplotám, mikrovlnám a páře. Trojnásobný nátěr interiéru podporuje tepelnou odolnost a výbornou izolaci. Díky tomu zůstane interiér vestavné multifunkční trouby vždy čistý a sterilní.

Teleskopické výsuvy

Teleskopické výsuvy poskytují perfektní pohled na průběh vašeho pečení na všech úrovních, bezpečné manipulování s plechy a snadné čištění. Jednoduše je vytáhnete ven, abyste kdykoliv bezpečně zkontrolovali vaše jídlo. Vedení plechů v troubě je drážkové s částečně výsuvnou teleskopickou lištou na 1 úrovni.

Dynamický ochlazovací systém DC+

Efektivní DynamiCooling+ systém účinně ochlazuje exteriér trouby a zároveň brání poškození způsobenému vysokými teplotami. Po ukončení pečení tepelný snímač začne ochlazovat vnější povrch trouby, dokud teplota neklesne pod 60° C. Tento systém je užitečný především pro trouby s pyrolytickým čištěním, které probíhá při extrémně vysokých teplotách. Systém DynamiCooling pracuje při zapnuté troubě. DC+ systém se aktivuje až po vypnutí trouby.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A
 • Celk.vn.kapacita trouby 71 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 3300 W
 • Typ čištění Párou
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 11

Další vlastnosti

Značka: Gorenje
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skel dvířek: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 59,7 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 54,7 cm
Hmotnost: 30,9 Kg

Obsah balení

Obsah balení: 1xteleskopy

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Párou
Počet funkcí: 11

Konektivita

Délka kabelu: 1,5 m
Síťový kabel: bez zástrčky

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 71 L
Celkový výkon trouby: 3300 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Ostatní

Kód produktu: 733641

Všechny parametry

Recenze Gorenje B2O737E24XG

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Gorenje B2O737E24XG