Gorenje B2O737E24X

7 490 Kč ? Ušetříte 7 % 6 990 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 69,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná trouba Gorenje B2O737E24X v nerezovém provedení je zařazena do energetické třídy A. Její využitelný objem je 71 l a nabízí 11 funkcí pečení. Dvířka trouby Gorenje B2O737E24X jsou vybavena tlumeným zavíráním dvířek GentleClose, 2 skly + 1 reflexní vrstvou. Vnitřní povrch je vyroben z kvalitního smaltu SilverMatte. Příslušenství: 1 hluboký smaltovaný plech, 1 mělký smaltovaný plech, rošt. Vedení plechu v troubě (drážky plechu): částečně vysouvací teleskopické lišty na 1 úrovni. Ovládání je dotykové pomocí zasouvacích knoflíků a displeje IconLed. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 7 %

Zvažte i tento produkt

Bosch HBA3540S0

Vestavná elektrická trouba Bosch HBA3540S0 s objemem 71l a 3D horkým vzduchem pomáhá dosáhnout dokonalé výsledky pečení na více úrovních současně s výsuvným systémem ClipRail. Zápustné otočné voliče…

 • Třída energ.účinnosti: A
 • Celk.vn.kapacita trouby: 71 L
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

HomeMade Plus trouba, jejíž tvar vychází z tvaru kamenné pece

Multifunkční vestavná trouba Gorenje B2O737E24X má důmyslně umístěné topné prvky, které zajišťují dokonalé pečení. Hladké zaoblené okraje na zadním panelu a klenutý vnitřek zajišťují účinnější cirkulaci i rovnoměrnou distribuci horkého vzduchu v jejím nitru. Výsledkem jsou rovnoměrně upečené, šťavnaté, avšak přesto křupavé pokrmy nebo například měkký chléb s dokonalou kůrkou. Mnohé z vašich oblíbených jídel můžete připravit způsobem, o jakém jste dosud mohli pouze snít. Trouba disponuje různými funkcemi pro vylepšení a zjednodušení jejího provozu. Vybavena je GentleClose dvířky s tlumeným zavíráním a praktickým osvětlením vnitřního prostoru. 71 litrová využitelná kapacita trouby patří mezi největší na trhu. Vzhledem ke svému velkému objemu se přesto může trouba chlubit energetickou třídou A.

Způsoby ohřevu

Trouba nabízí 11 druhů ohřevu, které si zvolíte pomocí 2 zátlačných otočných knoflíků.

 • Horní a spodní topné těleso, Infra gril, Kruhové topné těleso s ventilátorem, Infra gril a ventilátor, Spodní topné těleso a ventilátor, Spodní topné těleso s kruhovým topným tělesem a ventilátorem, Malý infra gril, Rozmrazování, Rychlý předehřev - 200˚ C za 6 minut, AquaClean, WarmPlate - ohřívání talířů

AquaClean

Díky nové povrchové úpravě u všech trub Gorenje se zřetelně zlepšila funkce AquaClean. Tato funkce nabízí dokonalou pomoc při čištění trouby. Jediné, co musíte udělat, je nalít 0,5 l vody do pekáče a zapnout funkci AquaClean na 30 minut. Viditelné výsledky na celém vnitřním povrchu trouby, jakož i na plechách a pekáčích vás určitě příjemně překvapí. Zapečené skvrny a mastnota se pomocí páry změkčí a poté je stačí už jen jednoduše setřít hadříkem.

SilverMatte - kvalitní materiál

Pro vaření či pečení je velmi důležitá i kvalita materiálu. SilverMatte je vysoce odolný a pevný materiál, který snese extrémní zatížení či teplo. Bez mikropórů jsou povrchy trubek a plechů vysoce odolné vůči teplotám, mikrovlnám a páře. Trojnásobný nátěr interiéru podporuje tepelnou odolnost a výbornou izolaci. Díky tomu zůstane interiér vestavné multifunkční trouby vždy čistý a sterilní.

Teleskopické výsuvy

Teleskopické výsuvy poskytují perfektní pohled na průběh vašeho pečení na všech úrovních, bezpečné manipulování s plechy a snadné čištění. Jednoduše je vytáhnete ven, abyste kdykoliv bezpečně zkontrolovali vaše jídlo. Vedení plechů v troubě je drážkové s částečně výsuvnou teleskopickou lištou na 1 úrovni.

Dynamický ochlazovací systém DC+

Efektivní DynamiCooling+ systém účinně ochlazuje exteriér trouby a zároveň brání poškození způsobenému vysokými teplotami. Po ukončení pečení tepelný snímač začne ochlazovat vnější povrch trouby, dokud teplota neklesne pod 60° C. Tento systém je užitečný především pro trouby s pyrolytickým čištěním, které probíhá při extrémně vysokých teplotách. Systém DynamiCooling pracuje při zapnuté troubě. DC+ systém se aktivuje až po vypnutí trouby.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A
 • Celk.vn.kapacita trouby 71 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 3300 W
 • Typ čištění Párou
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 11

Další vlastnosti

Značka: Gorenje
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skel dvířek: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 59,7 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 54,7 cm
Hmotnost: 30 Kg

Obsah balení

Obsah balení: 1xteleskopy

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Párou
Počet funkcí: 11

Konektivita

Délka kabelu: 1,5 m
Síťový kabel: bez zástrčky

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 71 L
Celkový výkon trouby: 3300 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Ostatní

Kód produktu: 733645

Všechny parametry

Recenze Gorenje B2O737E24X

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Gorenje B2O737E24X