GoPro Hero 11 Black černá


Akční kamera, Dotyková obrazovka, Typ rozlišení: 5K, Odolné provedení, Snímková frekvence videa: 240 sn/s, Rozlišení: 15,8 Mpx, Digitální stabilizace obrazu, Rychlost sériového snímání: 30 sn/s, Podpora paměťových karet: micro SDXC, Ukládací médium: Micro SDXC, Podporované obrazové formáty: jpg, Video formáty: MP4, Kapacita baterie: 1720 mAh, Wi-Fi, Bluetooth, GPS. Více info


Cena 15 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 160 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Akční kamera GoPro Hero 11 Black nabízí propracovaný obrazový snímač s rozlišením 5.3K při 60 fps pro dokonale ostrý obraz, stabilizaci HyperSmooth 5.0, časosběrný režim TimeWarp 3.0, pořízení 27MPx fotografií a odolnost vůči prachu a vodě. Záznam uložíte na microSDXC kartu. Dlouhou výdrž na jedno nabití zaručí Li-Ion baterie Enduro.

Kombinace všestrannosti a maximálního výkonu

Kamera GoPro Hero 11 je vybavena výkonným čipem GoPro GP2, který umožňuje nahrávání videa v rozlišení 5,3K při 60 snímcích za sekundu a 4K při 120 snímcích za sekundu. Desetibitové barevné rozlišení umožňuje zaznamenat více než 1 miliardu barevných odstínů pro živé detaily a nové možnosti při úpravě videa.Akční kamera navíc dokáže pořizovat fotografie s rozlišením 27 MPx nebo 24,7 MPx přímo z videa, takže už vám neunikne žádný okamžik.

Stabilizace videa HyperSmooth 5.0

Samozřejmostí je také skvělá stabilizace obrazu HyperSmooth 5.0 oceněná cenou Emmy, která zajišťuje neuvěřitelně plynulé snímky ve všech režimech nebo skvělý výkon i za špatných světelných podmínek.

Duální displeje a aplikace Quik

Chloubou fotoaparátu je však velký 5,9" dotykový displej LCD, který slouží k prohlížení videí nebo k intuitivnímu a snadnému ovládání. Na přední straně však najdete druhý displej, který slouží jako zrcadlo. Při natáčení různých videí tak snadno zjistíte, zda je úhel správný. Aplikace Quik pro telefony zase umožňuje snadno a skvěle upravovat videa z akčních kamer nebo je sdílet na sociálních sítích.

Nové funkce a vybavení

GoPro Hero 11 nabízí mnoho nových a vylepšených funkcí.

Vestavěný zámek horizontu - pokud se fotoaparát během snímání nakloní, horizont zůstane vodorovný, i když se fotoaparát otočí o celých 360 stupňů.

HyperView - Ultraširokoúhlý režim HyperView převezme záběry pořízené v poměru stran 8:7 a upraví je na poměr stran 16:9, čímž získáte epický nádech ultraširokoúhlého videa.

Noční režim Star Trails - umožňuje využít rotaci Země k zachycení světelných stop hvězd na noční obloze.

Režim Malování nočním světlem - vytváří efekty zářících tahů štětcem pohybujícího se světla.

Noční režim Světelné stopy vozidel - zachycuje světelné stopy vozidel v nočním provozu.

Vysoká odolnost a dlouhá životnost baterie

Akční kamera GoPro Hero 11 nabízí zvýšenou odolnost proti vodě až do hloubky 10 metrů a odolnost proti nečistotám a prachu. Vyměnitelná baterie Enduro prodlužuje dobu záznamu při nízkých teplotách až o 38 % oproti předchozím kamerám GoPro.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ano
GPS Ano
Rozlišení 15.8 Mpx
Stabilizace obrazu Digitální
Odolné provedení Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí GoPro Hero 11 Black černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi