GoPro Hero 10 černá


Akční kamera, Dotyková obrazovka, Odolné provedení, Snímková frekvence videa: 240 sn/s, Rozlišení: 23 Mpx, Optická stabilizace obrazu, Podpora paměťových karet: micro SDHC, micro SDXC, Ukládací médium: Micro SDHC, Micro SDXC, Podporované obrazové formáty: jpg, Raw, Video formáty: H.264, MP4, Kapacita baterie: 1720 mAh, Wi-Fi, Bluetooth, GPS, V balení: baterie. Více info


Cena 12 699 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 127 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Akční kamera GoPro Hero 10 disponuje skvělou kvalitou videa až 5,3K/60 fps, 23Mpx fotografiemi, odolností vůči vodě a prachu či spoustou skvělých efektů. Nechybí ani praktické hlasové ovládání.

 

Skvělé video v úžasné kvalitě

Kamera GoPro 10 je vybavena výkonným čipem GP2, který natáčí video v rozlišení 5,3K (5312 × 2988 px) s dvojnásobnou snímkovou frekvencí nebo video v rozlišení 4K/120 fps. Fotoaparát navíc dokáže pořizovat snímky s rozlišením 23 megapixelů. Samozřejmostí je také skvělá stabilizace obrazu HyperSmooth 4.0 ve všech režimech nebo skvělý výkon i za zhoršených světelných podmínek. Ke všemu má fotoaparát vestavěné nožičky pro stativ, skvělou vodotěsnost do 10 metrů a také pevnou konstrukci, díky které je fotoaparát extrémně odolný proti pádům a poškrábání.

Zpomalené video Slo-Mo

Pro zachycení každého detailu a jedinečné akce při sportu nebo různých kreativních koníčcích je funkce zpomaleného videa Slo-Mo nepostradatelná. Fotoaparát tak aktivuje snímkovou frekvenci až 240 snímků za sekundu. Tím se dosáhne až osminásobného zpomalení. Video při Slo-Mo dosahuje kvality až 2,7K.

Pohodlné připojení ke cloudu a živé video

Pro snadnou manipulaci je fotoaparát připojen přímo k zařízení cloudem. Stačí připojit kameru k nabíječce a záznam se automaticky nahraje do cloudu. Kromě toho však akční kameře nechybí ani možnost přenášet živé přenosy ve vysokém rozlišení 1080p.

2 displeje a aplikace Quik

Chloubou fotoaparátu je však velký 5,9" dotykový displej LCD, který slouží k prohlížení videí nebo k intuitivnímu a snadnému ovládání. Na přední straně však najdete druhý displej, který slouží jako zrcadlo. Při natáčení různých videí tak snadno zjistíte, zda je úhel správný. Aplikace Quik App pro telefony zase umožňuje snadno a skvěle upravovat videa z akčních kamer nebo je sdílet na sociálních sítích.

Vlastnosti a vybavení

Ve výbavě najdete skvělé funkce, jako je hlasové ovládání, Wi-Fi, Bluetooth nebo praktická podpora GPS. K dispozici je také funkce HindSight, s níž můžete pohodlně nahrávat až 30 sekund videa před stisknutím tlačítka spouště. Funkce uloží video a poté pokračuje v nahrávání, dokud jej nechcete zastavit.

Časosběrný režim TimeWarp 3.0

Funkce TimeWarp 3.0 posouvá časosběrná videa na vyšší úroveň. Kromě statických záběrů východu slunce umožňuje také stabilní záznam pohybujících se objektů bez nežádoucích otřesů. Rychlost videa lze upravit také během záznamu TimeWarp klepnutím na zadní obrazovku.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ano
GPS Ano
Rozlišení 23 Mpx
Stabilizace obrazu Optická
Odolné provedení Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí GoPro Hero 10 černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi