Google Nest WiFi Set (2 ks)

Sada Google Nest WiFi Set obsahuje Nest WiFi Router který v kombinaci s přístupovým bodem Nest WiFi point pokryje stabilním WiFi signálem plochu o rozloze až 210 metrů čtverečních. Zařízení Google Nest WiFi kombinují vysoký výkon, maximální spolehlivost a elegantní design. Pro přenos dat využívají dvě WiFi pásma - 2,4 GHz a 5 GHz s celkovou rychlostí až 2200 Mbit/s (router) a 1200 Mbit/s (přístupový bod), zabezpečení dat zajistí nejnovější standard WPA3. K systému Google Nest WiFI Set je možné připojit až 200 zařízení současně, WiFi point má navíc funkci inteligentního reproduktoru, který můžete ovládat pomocí hlasového asistenta Google Assistant. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Rychlá a stabilní WiFi síť

Sada Google Nest WiFi Set pokryje celou vaši domácnost stabilní a rychlou WiFi sítí. Připojte k síti až 200 bezdrátových zařízení a užívejte si přenos 4K videa na více zařízeních najednou a bez výpadků. Stabilní signál vysílá v dosahu až do 210 metrů čtverečních, pro ještě větší dosah je možné dokoupit další přístupový bod Nest WiFi point.

Bezpečnost

Funkce automatické aktualizace firmwaru a pokročilý bezpečnostní čip pomáhají udržovat vaši WiFi síť bezpečnou. Nejnovější protokol WPA3 přináší silnější šifrování, které vaši síť ochrání před hackerskými útokomi.

Ovládání pomocí vašeho chytrého telefonu

V aplikací Google Home (Android/iOS) můžete jednoduše zobrazit a spravovat připojená zařízení. Rodičovská ochrana umožní nastavit časový rozvrh, kdy mohou být zařízení připojena a omezit přístup k nevhodnému obsahu.

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi štandardy 802.11 a/b/g/n/ac
  • Frekvence 5 GHz
  • LAN 2

Další vlastnosti

Značka: Google
Frekvence: 5 GHz
Počet antén: 4
Šifrování: WPA3
Funkce routru: rodičovská kontrola

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 110 mm
Výška: 174,4 mm
Délka: 110 mm
Hmotnosť: 730 g

Konektivita

Wi-Fi štandardy: 802.11 a/b/g/n/ac
LAN: 2
WAN: 1
DLNA: Ne
WiFi-Band: Ano
VPN server: Ne

Další parametry

Počet jednotek v balení: 1

Ostatní

Kód produktu: SMHGG6234

Všechny parametry

Recenze Google Nest WiFi Set (2 ks)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Google Nest WiFi Set (2 ks)