Google Nest WiFi point

Google Nest WiFi point efektivně rozšíří dosah vašeho Google Nest WiFi routeru. Pro přenos dat využívá dvě WiFi pásma - 2,4 GHz a 5 GHz s celkovou rychlostí až 1200 Mbit/s, zabezpečení dat zajistí nejnovější standard WPA3. Funkce automatické aktualizace nahraje do zařízení vždy nejnovější firmware pro maximální bezpečnost. WiFi point má navíc funkci inteligentního reproduktoru, který můžete ovládat pomocí hlasového asistenta Google Assistant. Zařízení nefunguje samostatně - je potřebný Google Nest WiFi Router. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Rychlé a stabilní rozšíření vaší WiFi sítě

Google Nest WiFi point rozšíří signál z vašeho Google Nest WiFi routeru. Celkově tak můžete k síti připojit až 200 bezdrátových zařízení a užívat si přenos 4K videa na více zařízeních najednou v celém domě či bytě. Stabilní signál vysílá v dosahu až do 90 metrů čtverečních.

Bezpečnost

Funkce automatické aktualizace firmwaru a pokročilý bezpečnostní čip pomáhají udržovat vaši WiFi síť bezpečnou. Nejnovější protokol WPA3 přináší silnější šifrování, které vaši síť ochrání před hackerskými útokomi.

Ovládání pomocí vašeho chytrého telefonu

V aplikací Google Home (Android/iOS) můžete jednoduše zobrazit a spravovat připojená zařízení. Rodičovská ochrana umožní nastavit časový rozvrh, kdy mohou být zařízení připojena a omezit přístup k nevhodnému obsahu.

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi štandardy 802.11 a/b/g/n/ac
  • Frekvence 5 GHz

Další vlastnosti

Značka: Google
Frekvence: 5 GHz
Šifrování: WPA3

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 102,2 mm
Výška: 87,2 mm
Délka: 102,2 mm
Hmotnosť: 350 g

Konektivita

Wi-Fi štandardy: 802.11 a/b/g/n/ac

Další parametry

Typ produktu: Extender

Ostatní

Kód produktu: SMHGG6233

Všechny parametry

Recenze Google Nest WiFi point

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Google Nest WiFi point