Google Nest Mini 2. generace Charcoal

Chytrý asistent Google Nest Mini v tmavé antracitové barvě je vylepšená 2. verze Google Home Mini, se kterým je po vizuální stránce téměř stejný. Se silnějšími basy oproti Google Home Mini zprostředkuje vylepšený zvuk. Zabezpečuje vám hlasové ovládání zařízení ve vaší smart domácnosti, umožní spustit hudbu z placené služby Spotify či dalších. Google Nest Mini se dokáže spárovat s jinými reproduktory Nest a vytvořit tak větší zvukový systém. Uživatelé mohou prostřednictvím aplikace Google Home uskutečňovat hovory přes Google Duo nebo jako interkom používat jiné reproduktory Nest. Komunikuje s vyhledávačem Google pro hledání odpovědí. Nest Mini je kompatibilní se stovkami smart produktů, jako jsou světla, termostaty či televizory. Disponuje 3 zabudovanými citlivými mikrofony, výkonným reproduktorem a LED indikátory. Pro připojení využívá technologie Bluetooth a Wi-Fi. Skvěle pracuje s Android a iOS zařízeními. Ovládání hlasem i odpovědi jsou v cizím jazyce, podle nastavení. Čeština na hlasové ovládání není v současné době podporována. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Silný a malý pomocník

Získejte hands-free pomoc v každé místnosti díky tomuto chytrému hlasovému asistentu Google Nest Mini 2. generáce. Můžete mu položit otázky o počasí, politické situaci, novinkách ve Vašem okolí, nebo o sportu. Následně dostanete odpovědi od společnosti Google. Přístroj se stane Vašim osobním Googlem.

 • Hej Google, budu dnes potřebovat deštník?

Spravujte váš den hlasem

Oceníte i pomoc kolem Vašeho domu s věcmi z Vašeho okolí. Asistent Google Nest Mini bude znát Vaše plány, dojíždění, informace o cestování a další, pokud si to všechno vpíšete do kalendáře v osobním kontě Google. 

 • Hej Google, zítra mě vzbuď v 6:30.

Mějte volné ruce

Ovládejte vaši oblíbenou hudbu, filmy a pořady pomocí vašeho hlasu. Pokud je Google Nest Mini zapojen do vašeho domácího smart systému, můžete zapnout televizor, spustit vaši oblíbenou skladbu nebo vypnout dětem seriál, když už dávno spí. Na toto všechno vám stačí váš hlas (zatím bez podpory češtiny). Vyslovte jednoduchý příkaz a stane se tak.

 • Hej Google, hraj nějakou populární hudbu.

Ovládejte svůj inteligentní domov

Pomocí vašeho hlasu můžete ovládat kompatibilní světla, termostaty a další smart zařízení. Kontrolovat a spravovat Vaši domácnost nikdy nebylo jednodušší. Využívejte jednoduché nebo sofistikované příkazy pro rozličné smart zařízení, které jsou ve Vaší domácnosti integrované. Domovská stránka Google Nest Mini funguje s více než 1000 inteligentními zařízeními od více než 150 populárních výrobců.

 • Hej Google, vypni osvětlení v ložnici.

Váš hlas - vaše informace

Získejte personalizované odpovědi pro každého člena rodiny prostřednictvím rozpoznávání hlasu. Google Nest Mini spolehlivě odpoví na otázky o plánu Vašeho dne, aniž byste mu museli říct Vaše jméno.

 • Hej Google, kdy mám zítra první setkání?

Zábava pro celou rodinu

Naučte se něco nového, zahrajte si zábavné hry a poslouchejte příběhy pomocí asistenta Google Nest Mini. Chcete říct dětem, že snídaně je připravena? Vyšlete zprávu do zařízení Google Nest Mini v jejich pokoji.

Minimalistický design

Smart asistent Google Nest Mini se vyznačuje jednoduchým designem a kompaktní velikostí. Skvěle zapadne do interiéru každé místnosti Vašeho domu. Využívá pouze napájecí kabel a bezdrátové připojení, takže žádné další kabely nejsou potřeba. Protiskluzová spodní část zajišťuje stabilitu. Má lepší ovládací prvky a dá se namontovat na zeď. Napájecí adaptér a kabel s délkou 1,5 m je v balení. Napájecí konektor není standardní micro USB ale kulatý konektor (DC power jack)

Funkce:

 • Hlasové ovládání vzdálených zařízení 
 • Individuální rozpoznávání hlasu
 • Online vyhledávání odpovědí na vaše otázky
 • LED indikátor
 • Kompaktní a designové provedení
 • Silnější basy oproti Google Home Mini
 • Připojení pomocí technologie Bluetooth a Wi-Fi 2.4 GHz a 5 GHz

Parametry produktu

Základní parametry

 • Technologie Bluetooth, Wifi
 • Typ SMART produktu hlasový asistent
 • Oblast využítí ovládání spotřebičů smart domácnosti, ozvučení

Další vlastnosti

Značka: Google
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: antracitová
Šířka: 9,8 cm
Hmotnost: 181 g
Výška: 4,2 cm
Hloubka: 9,8 cm

Obsah balení

Obsah balení: repro, adaptér 230 V
Počet kusů v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájení: 230 V

Datové uložiště

Použití: interní

Další parametry

Oblast využítí: ovládání spotřebičů smart domácnosti, ozvučení
Technologie: Bluetooth, Wifi
Kompatibilní s hlas.asistentem: Google Assistant
Typ SMART produktu: hlasový asistent

Ostatní

Kód produktu: GA00781-GB

Všechny parametry

Recenze Google Nest Mini 2. generace Charcoal

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Google Nest Mini 2. generace Charcoal