Google Nest Audio Chalk

Nákupem získáte 29,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Chytrý reproduktor Google Nest Audio Chalk vám umožní hlasově ovládat zařízení ve vaší smart domácnosti či přehrávat vaši oblíbenou hudbu přes Spotify. Odpoví vám na vaše otázky o počasí, vašich plánech v kalendáři nebo vás ráno vzbudí. Komunikuje s vyhledávačem Google pro hledání odpovědí. Vyznačuje se jednoduchým provedením v kompaktních rozměrech. Disponuje integrovaným citlivým mikrofonem, výkonným reproduktorem a LED indikátory. Pro připojení využívá technologie Bluetooth a Wi-Fi. Skvěle pracuje s Android a iOS zařízeními. Tento chytrý asistent komunikuje v anglickém, německém, francouzském jazyku a japonštině. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Google Nest Audio Chalk

Zařízení je potažené látkou a jeho tvar vám bude připomínat polštář, díky barevnému odstínu, výborně zapadne do libovolné domácnosti. Google Nest Audio má 19 mm výškový a 75 mm středo-basový reproduktor. Přináší tak plnější, jasnější a přirozenější zvuk. Oproti předchůdci má až o 50 % basů a až o 75 % větší hlasitost. Reproduktor má tři mikrofony s velkým rozsahem. O výkon se stará 4-jádrový procesor A53 1,8 GHz s výkonným hardwarovým modulem ML. Novinka má funkci Media EQ, která dokáže vyladit vše, co právě posloucháte, ať už jde o hudbu, podcasty nebo audioknihy. Ambient IQ automaticky upravuje hlasitost na základě šumu v pozadí.

Silný pomocník

Získejte hands-free pomoc v každé místnosti díky tomuto chytrému reproduktoru Google Home. Můžete mu položit otázky o počasí, politické situací, novinkách ve vašem okolí o sportech. Následně dostanete odpovědi od společnosti Google. Řekněte tomu, aby dělal věci. Stane se vašim osobním Googlem.

Spravujte váš den hlasem

Oceníte i pomoc kolem vašeho domu s věcmi z vašeho okolí. Google Home bude znát vaše plány, dojíždění, informace o cestování a další, po tom jak si to všechno vepíšete do kalendáře. Pomůže vám najít i ztracené zařízení iPhone nebo telefon s Androidem. Můžete telefonovat s libovolným kontaktem nebo firmou.

Smart asistent nabízí svobodu

Ovládejte vaši oblíbenou hudbu, filmy a pořady pomocí pouze vašeho hlasu. Pokud je Google Home zapojen do vašeho domácího smart systému, můžete zapnout televizor, spustit vaši oblíbenou skladbu nebo vypnout dětem seriál, když už dávno spí. Na toto všechno vám stačí váš hlas. Vyslovte jednoduchý příkaz a stane se tak.

Vaše informace - váš hlas

Získejte personalizované odpovědi pro každého člena rodiny prostřednictvím rozpoznávání hlasu. Google Home spolehlivě odpoví na otázky o plánu vašeho dne, aniž jste mu muesli říct vaše jméno.

Bavte se

Naučte se něco nového, zahrajte si zábavné hry a poslouchejte příběhy pomocí asistenta Google Home. Chcete říct dětem, že snídaně jsou připraveny? Vyšlete zprávu do zařízení Google Home v jejich pokoji, do všech místností nebo iv okolí domu.

Funkce a výhody Google Nest Audio

 • Hlasové ovládání vzdálených zařízení
 • Reproduktor dokáže přehrát hudbu přes Spotify
 • Individuální rozpoznávání hlasu
 • Online vyhledávání odpovědí na vaše otázky
 • Plnění hlasových pokynů
 • Kompatibilita s Google Assistant
 • Bezproblémová integrace všech Google platforem
 • LED indikátor

Parametry produktu

Základní parametry

 • Technologie Bluetooth, Wifi
 • Typ SMART produktu hlasový asistent
 • Oblast využítí ozvučení

Další vlastnosti

Značka: Google
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 16 cm
Hmotnosť: 1745 g
Výška: 26 cm
Hloubka: 9,5 cm

Obsah balení

Obsah balení: adaptér
Počet kusů v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájení: 230 V

Datové uložiště

Použití: interní

Další parametry

Technologie: Bluetooth, Wifi
Kompatibilní s hlas.asistentem: Google Assistant
Typ SMART produktu: hlasový asistent
Oblast využítí: ozvučení

Ostatní

Kód produktu: GA01420-ES

Všechny parametry

Recenze Google Nest Audio Chalk

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Google Nest Audio Chalk