Google Chromecast Audio

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Ještě lepší zábava

Nechte se strhnout kvalitní reprodukcí v podobě jasných a čistých tónů a hlubokých basů. Právě takové dokonalé znění zprostředkuje toto cenově dostupné zařízení s ohromným potenciálem. Prostřednictvím něj lze streamovat všechny Vaše oblíbené skladby - ať už z vašeho telefonu Apple iPhone, iPadu, zařízení s operačním systémem Android, Windows nebo Mac počítačů. Navíc podporuje mnoho hudebních služeb, což jistě mnozí z Vás uvítají. 

Jednoduchá obsluha

Uvedení do provozu je mimořádně jednoduché a intuitivní, proto z něj nemusíte mít nejmenší obavy. Po připojení k síti a následně ke zvukovému systému přes propojovací kabel jack 3,5 mm jej můžete začít okamžitě používat. Komunikaci mezi zesynchronizovanými zařízeními umožňuje Wi-fi. Přepínat mezi skladbami tak víte z kteréhokoliv místa u Vás doma. 

Design

Vizuální stránka za tou technickou ani z daleka nezaostává. Google Chromecast Audio se vyznačuje mimořádně elegantním provedením, kterým dokonale vynikne v každém interiéru. Minimalistický vzhled působí velmi elegantně a nadčasově zároveň. Kvalitní zpracování je patrné již na první pohled, čímž si získá vaše sympatie i pozornost.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Google
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 1,4 cm
Hmotnosť: 100 g
Výška: 5,2 cm

Obsah balení

Obsah balení: 3,5mm audio kabel

Paměť

? Slot pro paměťovou kartu: Ne

Ostatní

Kód produktu: 212856

Recenze Google Chromecast Audio

Hodnocení zákazníků

90 % Ohodnotili 2 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Michal, 03.11.2017

Hraje velmi dobre, jen TOSlink kabel bylo treba zakoupit jinde. Vyjimecne se vyskytne problem s nalezenim v siti, ale to je nejspis problem klienta. Jednoduche, funkcni, dela presne to, co jsem ocekaval.

Aleš, 20.10.2017

Příslušenství k Google Chromecast Audio