GoGEN TWS Buddy černá


Frekvenční rozsah (Hz): 50-20000 Hz, NFC: Ne, Rozhraní: Bluetooth, Styl nošení: do uší,


Cena 1 499 Kč

Sleva 12 % z ceny doporučené výrobcem: 1 699 Kč Zobraziť nápovědu

14,99 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Stylová bezdrátová sluchátka do uší GoGEN TWS Buddy v černém provedení s funkcí TWS jsou zcela bez drátů, takže budete cítit svobodu při pohybu či během sportu, bez obětování kvality zvuku. Jsou malá a lehká, ale přesto poskytují čistou a bohatou reprodukci (rozdělenou na levý a pravý kanál) s výraznými výškami, jasnými středy a silnými basy. Disponují integrovaným mikrofonem pro snadné handsfree vyřizování telefonátů. K ovládání hovorů či přehrávání slouží dotyková plocha na sluchátku. Na jedno nabití budou hrát 8 hodin. Součástí je i dobíjecí pouzdro, které sluchátka ochrání a dodatečně nabije na celkovou dobu 25 hodin.

Bezstarostný pohyb

Tato sluchátka vám poskytnou maximální volnost, a to jak na cestách, tak i při sportu či vycházce. Díky technologii True Wireless Stereo - tzv. TWS, vás už nebude při poslechu oblíbené hudby limitovat délka kabelu. Sluchátka pomocí Bluetooth technologie 5.0 jednoduše spárujete s mobilním telefonem nebo MP3 přehrávačem. Díky jejich speciálnímu tvaru snadno padnou do každého ucha. Pro maximální pohodlí jsou v balení umístěny i další velikosti náušníků.

Skvělá zvuková reprodukce

Sluchátka vás mile překvapí vyváženým zvukem s výraznými výškami, jasnými středy a silnými basy. Zvuk je navíc rozdělen na levý a pravý kanál. Také disponují vestavěným mikrofonem, proto je lze využít i jako bezdrátové handsfree. V případě příchozího hovoru stačí stisknout jedno ze sluchátek a přehrávaná hudba se změní na telefonní hovor. Dotykovou plochu lze využít i k jednoduchému ovládání přehrávání hudby (přepínání skladeb, zastavení). Mohou se pochlubit výdrží baterie 8 hodin, ale v kombinaci s dobíjecím pouzdrem lze tuto dobu prodloužit až na 25 hodin.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 50-20000 Hz
NFC Ne
Rozhraní Bluetooth
Styl nošení do uší

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí GoGEN TWS Buddy černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno