GoGEN PB26002BWSE

Produkt je samostatně neprodejný

PowerBank GoGEN s kapacitou 2600 mAh a výstupním proudem 0,9 A je určena k nabíjení mobilních telefonů, mp3 přehrávačů či smart hodinek. Díky kompaktním rozměrům a hmotnosti pouhých 60 gramů ji můžete mít stále u sebe. O nabíjení či vybíjení externí baterie vás budou informovat LED indikátory. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 33 %

Popis produktu

Energie na cesty

Externí zdroj (PowerBank) poskytuje energii pro přenosná zařízení, která je možné dobíjet z USB portu, takže udrží vaše smartphony, tablety, outdoorové kamery nebo fotoaparáty stále v provozu. Jsou přenosné, s velmi jednoduchým používáním a jejich vlastnosti oceníte zejména na pracovních cestách, při delších pobytech v přírodě, na horách, zkrátka všude tam kde trávíte svůj čas bez možnosti přístupu k elektrické síti.  

 

Nabíjí rychle a s přehledem

USB port poskytuje proud 1 A, což postačí pro většinu telefonů a menší elektroniky. LED indikátor vám ukáže stav nabití/vybití powerbanky.

 

Vejde do každé kabelky nebo kapsy

Díky své malé velikosti je přímo stvořená do dámských i pánských kabelek. Se svou váhou pouhých 60 g ji můžete vzít opravdu kamkoli aniž by zatížila vaše zavazadlo. Zásoba energie postačí u běžných telefonů na 1 až 2 nabití. Powerbanka je zajímavá také svým moderním vzhledem a kombinací dvou barev.    

Klíčové vlastnosti

  • Li-ion baterie

  • Kapacita 3,7 V - 2 600 mAh / 9,62 Wh

  • Vstup: mikro USB 5 V / 1A

  • Výstup: USB 5 V / 0,9 A

  • LED indikátor stavu nabíjení / vybíjení

  • Příslušenství: Micro USB kabel

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Gogen

Ostatní

Kód produktu: GOGPB26002BWSE

Recenze GoGEN PB26002BWSE

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se