GoGEN ME 3900 šedá


Meteostanice, Smart, Barva černá, Smart ovládání mobilem, Vestavěný displej, LCD, Předpověď: 1, Vlhkoměr, Barometr, Fáze měsíce, Min. a max. teplota, Rychlost větru, Pravděpodobnost deště, Bezdrátová čidla, 1 × čidlo, Budík, Opakované buzení, Technologie: Wifi, 868Mhz. Více info


Cena 3 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 40 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

4,5 / 5

90% Kvalita
Výborná

95% Hodnota za peníze
Výborná

4 dva nákupy

Zobrazit 4 recenze

Popis produktu

Profesionální meteostanice GoGEN ME 3900 v šedém provedení s velkým barevným LCD displejem (s nastavitelnou intenzitou podsvícení) nabízí několik užitečných funkcí, které ocení každý, kdo chce mít přehled o aktuálních povětrnostních podmínkách. Toto zařízení je vybaveno i dešťovým senzorem a dokáže měřit sílu a směr větru, jakož i UV záření. Samozřejmostí je měření vnitřní a vnější teploty a vlhkosti a pro vnější hodnoty ukládá i jejich maxima a minima. Meteostanice zobrazuje i pocitovou teplotu, aktuální datum a čas i fáze Měsíce. Zařízení disponuje také možností připojení k domácí Wi-Fi síti a nechybí ani funkce budíku.

Meteostanice pro opravdové fajnšmekry

Profesionální meteostanice GoGEN ME3900 potěší všechny, kteří chtějí mít ucelený přehled o aktuálních povětrnostních podmínkách. Zařízení poskytuje informace o velkém množství údajů, které se počasí týkají.

Nejen ukazatel teploty

Meteostanice na první pohled zaujme přehledným a barevným LCD displejem, díky kterému snadno zjistíte okamžitý stav počasí. Díky speciálnímu vnějšímu senzoru je množství informací opravdu široké. Dešťový senzor přepočítává množství srážek v mm za hodinu/24 hodin, měřič rychlosti a směru větru poskytne informace o rychlosti větru (udáváno v mm/s), funkci měření UV záření a intenzity slunečního svitu oceníte především v letních měsících. Samozřejmostí je vnitřní a venkovní teplota a vlhkost. V kombinaci s měřičem síly a směru větru je navíc k dispozici tzv. Wind Chill hodnota, neboli pocitová teplota.

Meteostanice, která je online

Profesionální meteorologická stanice GoGEN ME3900 disponuje možností připojení k domácí Wi-Fi síti. Díky této vlastnosti tak získáváte možnost zobrazení aktuálního stavu počasí v mobilní aplikaci. Neztratíte tak přehled o počasí doma ani na cestách. Zároveň však meteostanice získává předpověď počasí přímo z internetu. Na displeji se tak zobrazuje vždy aktuální a přesná předpověď počasí pro vaši lokalitu.

Další užitečné funkce

Jistě oceníte další praktické vlastnosti meteostanice GoGEN ME3900. Pro naměřené hodnoty o počasí lze vždy zobrazit jejich minima a maxima. Samozřejmostí je možnost nastavení budíku, zobrazení aktuálního data a fáze Měsíce. Meteostanice je napájena z elektrické sítě. V případě, že se spokojíte s menší intenzitou osvětlení displeje, lze využít i napájení alkalickými bateriemi. Venkovní čidlo je napájeno alkalickými bateriemi.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Předpověď 1 den/dnů
Min a max teplota Ano
Barometr Ano

Hodnocení

4,5 / 5

4 recenze GoGEN ME 3900 šedá

90% Kvalita
Výborná

95% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Rudolf

28. 3. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Složité nastavení wifi, absence kompletního návodu

Tomáš

22. 4. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíStanislav

31. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • Není češtině
  • Zatím nic

Jan

22. 12. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • přesné měření
  • kvalitní zpracování
  • Wifi
  • špatná čitelnost displeje
  • AJ v aplikaci a nastavení Wifi

za ty peníze rozhodně spokojenost