GoGEN ME 3900 šedá


Meteostanice, Smart, Barva černá, Smart ovládání mobilem, Vestavěný displej, LCD, Předpověď: 1, Vlhkoměr, Barometr, Fáze měsíce, Min. a max. teplota, Rychlost větru, Pravděpodobnost deště, Bezdrátová čidla, 1 × čidlo, Budík, Opakované buzení, Technologie smart ovládání: Wifi, 868Mhz. Více info


Cena 3 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 40 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

4,5 / 5

90% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peníze
Výborná

6 nákup

Zobrazit 6 recenzí

Popis produktu

Profesionální meteostanice GoGEN ME 3900 v šedém provedení s velkým barevným LCD displejem (s nastavitelnou intenzitou podsvícení) nabízí několik užitečných funkcí, které ocení každý, kdo chce mít přehled o aktuálních povětrnostních podmínkách. Toto zařízení je vybaveno i dešťovým senzorem a dokáže měřit sílu a směr větru, jakož i UV záření. Samozřejmostí je měření vnitřní a vnější teploty a vlhkosti a pro vnější hodnoty ukládá i jejich maxima a minima. Meteostanice zobrazuje i pocitovou teplotu, aktuální datum a čas i fáze Měsíce. Zařízení disponuje také možností připojení k domácí Wi-Fi síti a nechybí ani funkce budíku.

Meteostanice pro opravdové fajnšmekry

Profesionální meteostanice GoGEN ME3900 potěší všechny, kteří chtějí mít ucelený přehled o aktuálních povětrnostních podmínkách. Zařízení poskytuje informace o velkém množství údajů, které se počasí týkají.

Nejen ukazatel teploty

Meteostanice na první pohled zaujme přehledným a barevným LCD displejem, díky kterému snadno zjistíte okamžitý stav počasí. Díky speciálnímu vnějšímu senzoru je množství informací opravdu široké. Dešťový senzor přepočítává množství srážek v mm za hodinu/24 hodin, měřič rychlosti a směru větru poskytne informace o rychlosti větru (udáváno v mm/s), funkci měření UV záření a intenzity slunečního svitu oceníte především v letních měsících. Samozřejmostí je vnitřní a venkovní teplota a vlhkost. V kombinaci s měřičem síly a směru větru je navíc k dispozici tzv. Wind Chill hodnota, neboli pocitová teplota.

Meteostanice, která je online

Profesionální meteorologická stanice GoGEN ME3900 disponuje možností připojení k domácí Wi-Fi síti. Díky této vlastnosti tak získáváte možnost zobrazení aktuálního stavu počasí v mobilní aplikaci. Neztratíte tak přehled o počasí doma ani na cestách. Zároveň však meteostanice získává předpověď počasí přímo z internetu. Na displeji se tak zobrazuje vždy aktuální a přesná předpověď počasí pro vaši lokalitu.

Další užitečné funkce

Jistě oceníte další praktické vlastnosti meteostanice GoGEN ME3900. Pro naměřené hodnoty o počasí lze vždy zobrazit jejich minima a maxima. Samozřejmostí je možnost nastavení budíku, zobrazení aktuálního data a fáze Měsíce. Meteostanice je napájena z elektrické sítě. V případě, že se spokojíte s menší intenzitou osvětlení displeje, lze využít i napájení alkalickými bateriemi. Venkovní čidlo je napájeno alkalickými bateriemi.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Předpověď 1 den/dnů
Min a max teplota Ano
Barometr Ano

Hodnocení

4,5 / 5

6 recenzí GoGEN ME 3900 šedá

90% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Jindřich

18. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


 • sleduji počasí v teple domova
 • nic

Velmi praktická věc, pro včechny kteří sledují počasí hlavně věc ocení zahrádkáři a zenědělci.


Josef

21. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Dobrá


 • široký rozsah funkcí
 • barevný, světelně nastavitelný displej, dobré ovládání
 • vlastní meteo stanice, obejde se bez kabelů
 • uváděný dosah signálu odpovídá
 • podrobný návod (jen na webu)
 • prodloužená záruka po registraci produktu
 • podrobný návod najdete jen na webu (klasika)
 • přiložený papírový návod je prakticky k ničemu (klasika)
 • nastavení WI-FI není zrovna jednoduché
 • prakticky se neobejde bez připojení do el. sítě

výrobek nepatří mezi nejlevnější, ale dá se říci, že poměr kvalita/cena je dobrý; k dispozici je řada funkcí, ale po pravdě pár z nich je pro běžného uživatele ne moc potřebných; možné připojení k WI_FI je sice plusem, ale v podstatě jen supluje řadu aplikací které lze stáhnout a používat zdarma v MT; i tak výrobek lze doporučit ke koupi


Rudolf

28. 3. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Složité nastavení wifi, absence kompletního návodu

Tomáš

22. 4. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí