GoGEN ME 3900 šedá


Předpověď: 1 den/dnů, Min a max teplota: Ano, Barometr: Ano,


Cena 3 999 Kč

39,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Profesionální meteostanice GoGEN ME 3900 v šedém provedení s velkým barevným LCD displejem (s nastavitelnou intenzitou podsvícení) nabízí několik užitečných funkcí, které ocení každý, kdo chce mít přehled o aktuálních povětrnostních podmínkách. Toto zařízení je vybaveno i dešťovým senzorem a dokáže měřit sílu a směr větru, jakož i UV záření. Samozřejmostí je měření vnitřní a vnější teploty a vlhkosti a pro vnější hodnoty ukládá i jejich maxima a minima. Meteostanice zobrazuje i pocitovou teplotu, aktuální datum a čas i fáze Měsíce. Zařízení disponuje také možností připojení k domácí Wi-Fi síti a nechybí ani funkce budíku.

Meteostanice pro opravdové fajnšmekry

Profesionální meteostanice GoGEN ME3900 potěší všechny, kteří chtějí mít ucelený přehled o aktuálních povětrnostních podmínkách. Zařízení poskytuje informace o velkém množství údajů, které se počasí týkají.

Nejen ukazatel teploty

Meteostanice na první pohled zaujme přehledným a barevným LCD displejem, díky kterému snadno zjistíte okamžitý stav počasí. Díky speciálnímu vnějšímu senzoru je množství informací opravdu široké. Dešťový senzor přepočítává množství srážek v mm za hodinu/24 hodin, měřič rychlosti a směru větru poskytne informace o rychlosti větru (udáváno v mm/s), funkci měření UV záření a intenzity slunečního svitu oceníte především v letních měsících. Samozřejmostí je vnitřní a venkovní teplota a vlhkost. V kombinaci s měřičem síly a směru větru je navíc k dispozici tzv. Wind Chill hodnota, neboli pocitová teplota.

Meteostanice, která je online

Profesionální meteorologická stanice GoGEN ME3900 disponuje možností připojení k domácí Wi-Fi síti. Díky této vlastnosti tak získáváte možnost zobrazení aktuálního stavu počasí v mobilní aplikaci. Neztratíte tak přehled o počasí doma ani na cestách. Zároveň však meteostanice získává předpověď počasí přímo z internetu. Na displeji se tak zobrazuje vždy aktuální a přesná předpověď počasí pro vaši lokalitu.

Další užitečné funkce

Jistě oceníte další praktické vlastnosti meteostanice GoGEN ME3900. Pro naměřené hodnoty o počasí lze vždy zobrazit jejich minima a maxima. Samozřejmostí je možnost nastavení budíku, zobrazení aktuálního data a fáze Měsíce. Meteostanice je napájena z elektrické sítě. V případě, že se spokojíte s menší intenzitou osvětlení displeje, lze využít i napájení alkalickými bateriemi. Venkovní čidlo je napájeno alkalickými bateriemi.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Předpověď 1 den/dnů
Min a max teplota Ano
Barometr Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí GoGEN ME 3900 šedá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno