GoGEN ME 3900 šedá

Profesionální meteostanice GoGEN ME 3900 v šedém provedení s velkým barevným LCD displejem (s nastavitelnou intenzitou podsvícení) nabízí několik užitečných funkcí, které ocení každý, kdo chce mít přehled o aktuálních povětrnostních podmínkách. Toto zařízení je vybaveno i dešťovým senzorem a dokáže měřit sílu a směr větru, jakož i UV záření. Samozřejmostí je měření vnitřní a vnější teploty a vlhkosti a pro vnější hodnoty ukládá i jejich maxima a minima. Meteostanice zobrazuje i pocitovou teplotu, aktuální datum a čas i fáze měsíce. Zařízení disponuje také možností připojení k domácí Wi-Fi síti a nechybí ani funkce budíku. Zobrazit celý popis

K vidění v prodejnách

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Meteostanice pro opravdové fajnšmekry

Profesionální meteostanice GoGEN ME3900 potěší všechny, kteří chtějí mít ucelený přehled o aktuálních povětrnostních podmínkách. Zařízení poskytuje informace o velkém množství údajů, které se počasí týkají.

Nejen ukazatel teploty

Meteostanice na první pohled zaujme přehledným, barevným LCD displejem, díky kterému snadno zjistíte okamžitý stav počasí. Díky speciálnímu vnějšímu senzoru je množství informací opravdu široké: Dešťový senzor přepočítává množství srážek v mm za hodinu / 24 hodin, měřič rychlosti a směru větru poskytne informace o rychlosti větru (udávaná v mm / s), funkci měření UV záření a intenzity slunečního svitu oceníte především v letních měsících. Samozřejmostí je vnitřní a venkovní teplota a vlhkost. V kombinaci s měřičem síly a směru větru je navíc k dispozici tzv. Wind Chill hodnota, čili pocitová teplota.

Meteostanice, která je on-line

Profesionální meteorologická stanice GoGEN ME3900 disponuje možností připojení k domácí WiFi síti. Díky této vlastnosti tak získáváte možnost zobrazení aktuálního stavu počasí v mobilní aplikaci. Neztratíte tak přehled o počasí doma ani na cestách. Zároveň však meteostanice získává předpověď počasí přímo z internetu. Na displeji se tak zobrazuje vždy aktuální a přesná předpověď počasí pro vaši lokalitu.

Další užitečné funkce

Jistě oceníte další praktické vlastnosti meteostanice GoGEN ME3900. Pro naměřené hodnoty o počasí lze vždy zobrazit jejich minima a maxima. Samozřejmostí je možnost nastavení budíku, zobrazení aktuálního data a fází měsíce. Meteostanice je napájena z elektrické sítě. V případě, že se spokojíte s menší intenzitou osvětlení displeje, lze využít i napájení alkalickými bateriemi. Venkovní čidlo je napájeno alkalickými bateriemi.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Předpověď 1 den/dnů
  • Min a max teplota Ano
  • Barometr Ano

Další vlastnosti

Značka: Gogen
? Smart: Ano
Počet čidel: 1
Bezdrátová čidla: Ano
Řízené rádiem: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 18,8 cm
Výška: 11,8 cm
Hloubka: 2,1 cm
Hmotnost: 0,24 Kg

Display/Grafika

? Typ displeje: LCD
Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

Napájení: 230V + baterie

Baterie

Typ baterie: AAA, AA, integrovaná

Funkce

Opakované buzení: Ano
Budík: Ano
Předpověď: 1 den/dnů
Min a max teplota: Ano
Vlkoměr: Ano
Barometr: Ano
Fáze měsíce: Ano
Východ a západ slunce: Ne
Rychlost větru: Ano
Pravděpodobnost deště: Ano

Další parametry

Technologie: Wifi, 868Mhz
Podsvícení displeje: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: GOGME3900

Všechny parametry

Recenze GoGEN ME 3900 šedá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k GoGEN ME 3900 šedá