GoGEN Maxipes Fík MAXI KARAOKE modrý


Bluetooth: Ano, USB port: Ano, Typ média: USB, CD-R, CD, CD-RW, Výstup pro sluchátka: Ano, RMS výkon: 2.4 W, NFC: Ne, DAB: Ne, RDS: Ne, Počet reproduktorů: 2, Kazetový prehrávač: Ne,

Barva


Cena 1 499 Kč

14,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

CD přehrávač GoGEN MAXI KARAOKE v modré barvě je svým designem se známou večerníčkovou postavičkou pejska Fíka určen pro dětské posluchače. Umožňuje přehrávat formáty CD-R/RW i MP3 soubory díky USB vstupu umístěném na zadní straně přístroje. Podporuje i bezdrátové streamování audio souborů prostřednictvím Bluetooth technologie. Malé zpěváky a moderátory jistě potěší funkce Karaoke (mikrofon je součástí balení), díky které si děti mohou zazpívat duet se svým oblíbeným interpretem. Praktickou vlastností je i sluchátkový výstup. O kvalitní zvuk se postarají 2 reproduktory s výkonem 2× 1,2 W. Nejdůležitější informace jsou zobrazovány na LCD displeji a napájení je zajištěno prostřednictvím baterií či z elektrické sítě.

Navržen pro děti

CD přehrávač GoGen MAXI KARAOKE na první pohled zaujme svým designem s vyobrazenou známou večerníčkovou postavičkou Maxipsa Fíka a je určen především nejmenším členům rodiny.

Množství funkcí

GoGen MAXI KARAOKE disponuje množstvím užitečných funkcí typických pro běžné přehrávače. Pod kresbami postavičky najdete CD přehrávač, který si poradí s formáty CD-R/RW. Navíc umožňuje i přehrávání MP3 souborů z USB flash disku. Jeho vstup je umístěn na zadní straně zařízení.

Bluetooth streamování

Přehrávač podporuje i bezdrátové streamování audio souborů prostřednictvím Bluetooth technologie. Dětem tak můžete např. přehrávat pohádky přímo z vašeho mobilního zařízení na dálku. Tuto funkci oceníte i v případe, že chcete mít dohled nad hlasitostí přehrávače.

Karaoke

Součástí balení přehrávače je i barevný kabelový mikrofon. Po jeho zapojení lze doplnit aktuální přehrávaný obsah o zpěv, případně mluvené slovo. Na své si tak přijdou malí zpěváci nebo vypravěči. Přehrávač disponuje mikrofonním 6,3 mm vstupem. K přehrávači tak lze připojit i jiný mikrofon než ten, který je v balení.

Klíčové vlastnosti

  • LCD displej
  • Bluetooth
  • USB vstup
  • CD přehrávač s vertikálním vkládáním disku
  • Podpora formátu MP3
  • Karaoke (mikrofon je součástí balení)
  • Mikrofonní vstup 6,3 mm
  • Sluchátkový výstup 3,5 mm
  • Výstupní výkon 2× 1,2 W
  • Napájení z elektrické sítě nebo bateriemi

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Bluetooth Ano
USB port Ano
Typ média USB, CD-R, CD, CD-RW
Výstup pro sluchátka Ano
RMS výkon 2.4 W
NFC Ne
DAB Ne
RDS Ne
Počet reproduktorů 2
Kazetový prehrávač Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí GoGEN Maxipes Fík MAXI KARAOKE modrý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno