Gogen IR167BTB černé

Internetové rádio GoGen IR167BTB vám zajistí přístup k streamovaným stanicím z celého světa. Nabízí rmnožstvo zajímavých funkcí, mezi které patří podpora přehrávání playlistů, ovládání pomocí mobilní aplikace, přehled informací o finančním trhu a počasí. Díky funkci Bluetooth můžete z rádia vytvořit reproduktor, který bude streamovat vaši oblíbenou hudbu. Všechny informace se zobrazují na 2.4" barevném displeji. Zařízení obsahuje USB výstup pro nabíjení externích zařízení 5 V / 1 A. Výkon radiopřijímače je 2 x 7 W. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

GoGen IR167BTB

S internetovým rádiem značky GoGen IR167BTB získáváte společníka, který vás dokáže zabavit a naladit na dobrou náladu na dlouhé hodiny. Moderní internetové rádio s možností postavit ho prakticky kdekoli v domácnosti, kanceláři či pracovně vás přesvědčí svým jednoduchým moderním designem i řadou funkcí. Síťové přehrávání s WiFi streamingem /UPnP/ nebo podpora přehrávání playlistů prostřednictvím úložiště mediaYou, činí z tohoto malého přístroje praktického společníka volného času.

Internetové rádio

Stačí připojit rádio do sítě WLAN a uslyšíte celý svět. Internetové rádio vám zprostředkuje přístup k rozhlasovým stanicím celého světa. Přímo v nabídce přijímače pak můžete obsadit 20 pozic pro uložení oblíbených internetových radiostanic.

 

 

Aplikace AirMusic

Pro milovníky mobilních aplikací doporučujeme aplikaci pro chytré telefony AirMusic, díky níž můžete své internetové rádio pohodlně ovládat i na dálku prostřednictvím WiFi. Kromě ovládání rádia umí tato aplikace prostřednictvím přijímače přehrávat hudební soubory z telefonu.

Informační centrum

Internetové rádio by se dalo nazvat i takovým malým informačním centrem. Získáte díky němu informace o počasí a předpověď pro 2000 světových měst a finanční informace z celého světa.

Bluetooth

Přístroj disponuje funkcí Bluetooth, díky níž si z rádia můžete vytvořit reproduktor, na kterém přehrajete hudební soubory z ostatních zařízení disponující funkcionalitou Bluetooth, nejčastěji z mobilních telefonů.

 

GoGen IR167BTB s pokročilými funkcemi

Internetové rádio je osazeno plochým plně barevným přehledným 6 cm displejem s možností nastavení jasu i výběrem mezi černobílým nebo barevným režimem. Z nabídky funkcí můžete dále využit i tři nezávislé budíky, nastavitelný ekvalizér, zapojení do DLNA sítě nebo přehrávání místního rádia s automatickou detekcí vaší aktuální polohy.    

Parametry produktu

Základní parametry

  • Podporované pásma FM
  • Celkový výkon 14 W
  • DAB Ne

Další vlastnosti

Značka: Gogen
? Smart: Ano
Celkový výkon: 14 W

Konektivita

USB port: Ne
Výstup pro sluchátka: Ano
AUX vstup: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 25,5 cm
Výška: 10,5 cm
Hloubka: 18,5 cm
Hmotnost: 1,48 Kg

Multimédia

Zvukové formáty: flac, wav, aac, wma, mp3

Display/Grafika

? Typ displeje: LCD
Vestavěný displej: Ano

Rádio

Podporované pásma: FM
Počet stanic v paměti: 20
DAB: Ne
RDS: Ne

Funkce

Hodiny: Ano
Časovač: Ano

Energetické údaje

Napájení: 230 V

Ostatní

Kód produktu: GOGIR167BTB

Všechny parametry

Recenze Gogen IR167BTB černé

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Vladimír, 15.3.2020

Příslušenství k Gogen IR167BTB černé