GoGEN Frame 7 WiFi, černý

  • Doprava zdarma

Úhlopříčka: 7 ", Wi-Fi: Ano, Bluetooth: Ne, Integr. čtečka karet: Ano, Rozlišení displeje (px): 1024x600, Vestavěné reproduktory: Ne,

  • Hlídat změny
  • Do oblíbených
  • Vytisknout

Popis produktu

Digitální fotorámeček GoGEN Frame 7 WiFi v černé barvě a designovém provedení dokonale oživí každý interiér. Na dotykovém 7 palcovém displeji s rozlišením až 1024 x 600 pixelů zobrazí všechny vaše oblíbené fotografie či videa. Své soubory můžete v rámečku přehrávat pomocí slotu pro paměťové karty, USB slotu nebo nahrát přímo do 4,7 GB paměti rámečku. Pomocí Wi-Fi zase můžete své nádherné fotografie přehrávat přímo z vašeho mobilního zařízení do fotorámečku. Oblíbený širokoúhlý formát rámečku 16 : 9 zobrazí všechny vaše soubory v perfektní kvalitě.

Dokonalý displej

Všechny vaše vzpomínky a zážitky zobrazí ostrý a pestrobarevný displej. Dotyková obrazovka s rozměrem 7 palců a rozlišením až 1024 x 600 pxl dokonale zobrazí všechny fotografie či videa. Oblíbené fotografie z oslav, dovolených či vaše fotografická díla budete mít neustále vystaveny na odiv na displeji s perfektním zobrazením.

Gogen-Frame-7-WiFi

Zabudované Wi-Fi

S fotorámečkem GoGEN Frame 7 si přehrajete všechny vaše oblíbená videa či fotografie. Díky výkonnému systému zvládne přehrát mnoho obrazových i zvukových formátů. Díky integrovanému Wi-Fi dokážete přehrávat vaše soubory přímo z telefonu či tabletu do fotorámečku bez nutnosti používání zbytečných kabelů. Fotorámeček je kompatibilní se zařízeními s operačním systémem Android.

Gogen-Frame-7-WiFi_02

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 7 "
Wi-Fi Ano
Bluetooth Ne
Integr. čtečka karet Ano
Rozlišení displeje (px) 1024x600
Vestavěné reproduktory Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí GoGEN Frame 7 WiFi, černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno