GoGEN Frame 7 WiFi, černý

Digitální fotorámik, Úhlopříčka: 7", 1024x600 px displej, Poměr stran: 16:9, Kapacita: 5000 MB, Wi-Fi, Čtečka paměťových karet, Podpora paměťových karet: micro SD, micro SDHC, Podporované obrazové formáty: jpg, png, Zabudovaná baterie, Rozhraní: micro SD. Více info

Popis produktu

Digitální fotorámeček GoGEN Frame 7 WiFi v černé barvě a designovém provedení dokonale oživí každý interiér. Na dotykovém 7 palcovém displeji s rozlišením až 1024 x 600 pixelů zobrazí všechny vaše oblíbené fotografie či videa. Své soubory můžete v rámečku přehrávat pomocí slotu pro paměťové karty, USB slotu nebo nahrát přímo do 4,7 GB paměti rámečku. Pomocí Wi-Fi zase můžete své nádherné fotografie přehrávat přímo z vašeho mobilního zařízení do fotorámečku. Oblíbený širokoúhlý formát rámečku 16 : 9 zobrazí všechny vaše soubory v perfektní kvalitě.

Dokonalý displej

Všechny vaše vzpomínky a zážitky zobrazí ostrý a pestrobarevný displej. Dotyková obrazovka s rozměrem 7 palců a rozlišením až 1024 x 600 pxl dokonale zobrazí všechny fotografie či videa. Oblíbené fotografie z oslav, dovolených či vaše fotografická díla budete mít neustále vystaveny na odiv na displeji s perfektním zobrazením.

Gogen-Frame-7-WiFi

Zabudované Wi-Fi

S fotorámečkem GoGEN Frame 7 si přehrajete všechny vaše oblíbená videa či fotografie. Díky výkonnému systému zvládne přehrát mnoho obrazových i zvukových formátů. Díky integrovanému Wi-Fi dokážete přehrávat vaše soubory přímo z telefonu či tabletu do fotorámečku bez nutnosti používání zbytečných kabelů. Fotorámeček je kompatibilní se zařízeními s operačním systémem Android.

Gogen-Frame-7-WiFi_02

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 7 "
Wi-Fi Ano
Bluetooth Ne
Šířka 205 mm
Integr. čtečka karet Ano
Výška 145 mm
Délka 25 mm
Hmotnost 416 g
Rozlišení displeje (px) 1024x600
Vestavěné reproduktory Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí GoGEN Frame 7 WiFi, černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi