5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

95% Hodnota za peníze
Výborná

8 nákup

Zobrazit 8 recenzí

Popis produktu

Ve hře God of War Ragnarök se s Kratem a Atreem vydáš na náročnou cestu napříč devíti světy. Hra je určena pro konzolu PS5. České titulky.

 

Pokračování severského trháku

Studio Santa Monica přichází s novým pokračováním populární herní série God of War s podtitulem Ragnarök. V této akční adventuře z pohledu třetí osoby se ujmete role Krata, ničitele bohů, a jeho syna Atrea. Pokračování přinese všechny zbraně z předchozího dílu Norse. Můžete se těšit na nové runy doprovázené jedinečnými efekty a kombinacemi pro ničení místních mytologických bytostí. Atreus se také dočká nových schopností a výkonů. S otcem a synem objevíte všech 9 světů Yggdrasilu včetně Vanaheimu, Svartalfheimu a Asgardu. Již známé světy dostaly nová jedinečná místa. Midgard zasáhne mýtická zima Fimbulwinter, která předznamenává Ragnarök - zánik bohů. Nechybí ani neznámé, dosud neobjevené příšery a legendární bitvy s bohyní Freyou nebo vládcem hromu Thorem.

Nechte se unést novou výpravou

Kratos a Atreus se v titulu God of War Ragnarök vydávají na bájnou výpravu napříč devíti světy Yggdrasilu, aby našli odpovědi a spojence dříve, než dojde k Ragnaröku. Otec a syn se ocitají hluboko v Devíti světech a pátrají po odpovědích, zatímco se síly Asgardu připravují na válku. Hrozba Ragnaröku visí nad hlavami hlavních hrdinů, kteří se musí rozhodnout mezi bezpečím světů a bezpečím vlastní rodiny. Příběh navazuje na první díl Norse a odehrává se několik let po jeho událostech. V Midgardu zuří krutá zima Fimbulwinter - předzvěst Soumraku bohů.

Odhalte svůj osud

Atreus, který je nyní dospívající, se vzpamatovává z odhalení z předchozího dílu a hledá vědomosti, které by mu pomohly pochopit nejen jeho roli v Ragnaröku, ale také Lokiho proroctví. Objeví své vlastní schopnosti a chce bojovat s celým světem, ale to se nelíbí jeho otci. Stárnoucí Kratos pochopí, co znamená postavit se Bohům, a zároveň se musí rozhodnout, zda se nechá ovládnout strachem z opakování minulých chyb, nebo se od minulosti osvobodí a stane se otcem, kterého Atreus potřebuje. Jejich neshody se stanou minulostí, protože budou společně čelit novým nástrahám a nebezpečím, včetně nových nestvůr a dvojice rozhněvaných bohů - Freyi a Thora. Otec a syn hledají obřího severského boha války Tyra.

Úchvatné prostředí

V devíti světech si užijete jedinečné zobrazení nebezpečných a unikátních krajin v nádherném severském prostředí. Dechberoucí vizuální zpracování, nové lokace a dosud neobjevené země vás plně vtáhnou do příběhu protkaného nástrahami osudu a epickými bitvami s nepřátelskými bytostmi a severskými bohy. K dispozici budete mít válečné zbraně z předchozího dílu, jako je Leviatanova sekera, Čepel chaosu nebo Ochráncův štít, a Kratos a Atreus si tak budou moci vyzkoušet své schopnosti jako nikdy předtím.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PS5
Typ hry Adventury, Akční, RPG
Lokalizace anglická

Hodnocení

5,0 / 5

8 recenzí God of War Ragnarök – PS5 Hra

100% Kvalita
Vynikajicí

95% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Pavel

4. 2. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Hratelnost
  • Grafika
  • Příběh

Ještě lepší pokračování výborné hry.


Jarka

9. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • České titulky

Pavel

4. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Super hra, jako každý předchozí díl. Kdo má rád tento žánr tak vřele doporučuji
  • Nic

Pěkná hra i příběh, za ty peníze dobrá volba


Karel

18. 9. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Vynikajicí