4,7 / 5

10×

93.3% Kvalita
Výborná

88.9% Hodnota za peníze
Výborná

10 nákup

Zobrazit 10 recenzí

Popis produktu

Ve hře God of War Ragnarök se s Kratem a Atreem vydáš na náročnou cestu napříč devíti světy. Hra je určena pro systém PS4. České titulky.

Pokračování severského trháku

Studio Santa Monica přichází s novým pokračováním populární herní série God of War s podtitulem Ragnarök. V této akční adventuře z pohledu třetí osoby se ujmete role Krata, ničitele bohů, a jeho syna Atrea. Pokračování přinese všechny zbraně z předchozího dílu Norse. Můžete se těšit na nové runy doprovázené jedinečnými efekty a kombinacemi pro ničení místních mytologických bytostí. Atreus se také dočká nových schopností a výkonů. S otcem a synem objevíte všech 9 světů Yggdrasilu, včetně Vanaheimu, Svartalfheimu a Asgardu. Již známé světy dostaly nová jedinečná místa. Midgard zasáhne mýtická zima Fimbulwinter, která předznamenává Ragnarök - zánik bohů. Nechybí ani neznámé, dosud neobjevené příšery a legendární bitvy s bohyní Freyou nebo vládcem hromu Thorem.

Nechte se unést novou výpravou

Kratos a Atreus se v titulu God of War Ragnarök vydávají na bájnou výpravu napříč devíti světy Yggdrasilu, aby našli odpovědi a spojence dříve, než dojde k Ragnaröku. Otec a syn se ocitají hluboko v Devíti světech a pátrají po odpovědích, zatímco se síly Asgardu připravují na válku. Hrozba Ragnaröku visí nad hlavami hlavních hrdinů, kteří se musí rozhodnout mezi bezpečím světů a bezpečím vlastní rodiny. Příběh navazuje na první díl Norse a odehrává se několik let po jeho událostech. V Midgardu zuří krutá zima Fimbulwinter - předzvěst Soumraku bohů.

Odhalte svůj osud

Atreus, který je nyní dospívající, se vzpamatovává z odhalení z předchozího dílu a hledá vědomosti, které by mu pomohly pochopit nejen jeho roli v Ragnaröku, ale také Lokiho proroctví. Objeví své vlastní schopnosti a chce bojovat s celým světem, ale to se nelíbí jeho otci. Stárnoucí Kratos pochopí, co znamená postavit se bohům, a zároveň se musí rozhodnout, zda se nechá ovládnout strachem z opakování minulých chyb, nebo se od minulosti osvobodí a stane se otcem, kterého Atreus potřebuje. Jejich neshody se stanou minulostí, protože budou společně čelit novým nástrahám a nebezpečím, včetně nových příšer a dvojice rozhněvaných bohů - Freyi a Thora. Otec a syn hledají obřího severského boha války Tyra.

Úchvatné prostředí

V devíti světech si užijete jedinečné zobrazení nebezpečných a unikátních krajin v nádherném severském prostředí. Dechberoucí vizuální zpracování, nové lokace a dosud neobjevené země vás plně vtáhnou do příběhu protkaného nástrahami osudu a epickými bitvami s nepřátelskými bytostmi a severskými bohy. K dispozici budete mít válečné zbraně z předchozího dílu, jako je sekera Leviatana, čepel Chaosu a štít Ochránce, a Kratos a Atreus si tak budou moci vyzkoušet své schopnosti jako nikdy předtím.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PS4
Typ hry Adventury, Akční, RPG
Lokalizace anglická

Hodnocení

4,7 / 5

10 recenzí God of War Ragnarök – PS4 hra

93.3% Kvalita
Výborná

88.9% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Stanislav

5. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíMartin

29. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • GoW je klasika s dlouholetá tradicí
  • DLC Valhalla gratis

Serie GoW je klasika s dlouholetou tradicí. Ne nadarmo tahle hra posbírala mnoho ocenění. Teď, před Vánocemi 2023 navíc vyvojáři vydali zdarma DLC Valhalla slibující další zábavu.


Daniela

14. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíMichala

22. 6. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí