Globber One NL 230 Ultimate Titanium - Lead Grey

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Tato elegantní koloběžka Globber One NL 230 v šedo-titanovém provedení se pyšní titulem nejspolehlivější koloběžky na trhu pro dospělé. Jednoduchý skládací systém, skládací řídítka, ruční brzda. Kola z odolného materiálu (polyuretan). Špičková ložiska ABEC 7. Parkovací mód. Ruční a zadní brzda. Nosnost 100 kg.

Designově nepřehlédnutelná

Tato elegantní koloběžka Globber One NL 230 v nadčasovém šedo-titanovém provedení se pyšní titulem nejspolehlivější koloběžky na trhu pro dospělé. Nelze opomenout ani její design a celkové provedení, včetně použití nejmodernějších technologií. To vše z ní dělá opravdu designový kousek, který určitě nikdo nepřehlédne.

Vysoká rychlost a stabilita

Velká polyuretanová 230 mm kola s nízkým valivým odporem vám společně s prvotřídními ložisky ABEC 7 zajistí rychlost, vysokou stabilitu při jízdě a mimořádně plynulou setrvačnost již po pár odrazech. Pro pohodlnou jízdu a střídání nohou je koloběžka vybavena tenkou hliníkovou deskou potaženou protiskluzovou úpravou, která vám dopřeje maximální komfort při jízdě i za deštivého počasí.

Kompaktní a skladná

Pokud rádi cestujete, oceníte na této koloběžce zejména její skladnost a kompaktnost, aby vám nezabírala místo v kufru, garáži či doma. Díky patentovanému skládacímu systému koloběžku rychle sbalíte na cesty. Stačí zatáhnout za očko na řídítkách, tím se odjistí pojistka a vy tak můžete řídítka snadno složit až na nášlapnou desku, kde je pomocí očka zajistíte. Pro svou eleganci, mimořádnou spolehlivost a kompaktnost je koloběžka výbornou volbou na jakýkoliv výlet.

Bezpečná za všech okolností

Koloběžka disponuje zesíleným rámem, který je testován na nosnost 100 kg. Pomocí výškově nastavitelných řídítek ve 3 polohách si můžete koloběžku libovolně upravovat tak, jak vám to bude nejpohodlnější.  K jejich zajištění slouží aretační páčka, se kterou se velmi jednoduše manipuluje. V případě, že si budete chtít během cesty odpočinout a nechcete koloběžku pokládat přímo na zem, je zde uzpůsobený parkovací mód, do kterého se koloběžku uvedete pomocí sklopení táhla. Ta potom drží zapřená o nášlapnou desku, aniž by se musela pokládat.

Přední a zadní brzda

Pro pohodlnou jízdu a střídání nohou je koloběžka vybavena tenkou, ale současně extra pevnou, nášlapnou deskou potaženou protiskluzovou úpravou, která vám dopřeje maximální komfort při jízdě i za deštivého počasí.

Technická specifikace

 • Doporučená výška postavy: 155-200 cm
 • Rám rukojeti z hliníku: skládací
 • Ložiska kol z tvrzené oceli, PU "Bi-injection core" ABEC 7
 • Stojan: ano (integrovaný, sklopením táhla se koloběžka uloží do parkovacího polohy)
 • Nastavení pozice rukojeti: tříbodové
 • Max. nosnost: 100 kg
 • Průměr kol: 230 mm
 • Přední brzda: ruční
 • Zadní brzda je vyztužena ocelovým pásem s ergonomickým protiskluzovým perforováním
 • Výška řídítek: 107-117 cm
 • Barva: Ultimate Titanium - Lead Grey

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Barva šedá
Maximální nosnost 100 Kg
Určení univerzální

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Globber One NL 230 Ultimate Titanium - Lead Grey

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi