Globber Freestyle Stunt GS 360 Black/Red

  • Výprodej

Koloběžka, Maximální nosnost: 100 kg, Určení: univerzální, Hmotnost: 3,77 kg, Výška: 77,5 cm. Více info


Cena 2 399 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 24 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Tato výborná koloběžka Globber Freestyle Stunt GS 360 v černo-červeném provedení je určena pro děti od 8 let, teenagery a pokročilé nadšence freestylového koloběžkování, kteří se chtějí naučit nové triky a skoky. Koloběžka má kvalitní konstrukci, 100mm polyuretanová kolečka s tvrdostí 88A, špičková ložiska a karbonovou zadní brzdu FLEXI. Nosnost 100 kg.

Freestyloví nadšenci

Patříte-li vy nebo vaše děti mezi freestylové nadšence, je koloběžka Globber Freestyle Stunt GS 360 vyrobena přesně pro vás. V tomto nadčasovém a moderním černo-červeném provedení vás okouzlí na první dobrou a vaše první jízdy, skoky a triky s ní budou hračka. 

V bezpečí na cestě za dobrodružstvím

Tato frestylová koloběžka disponuje zesíleným rámem, který má nosnost až 100 kg a kvalitní konstrukci, 100mm polyuretanová kolečka s tvrdostí 88A a prvotřídní ložiska 680ZZ ABEC 7. Robustní přední vidlice je vyztužena ocelí se závitem a namontována na vyztuženou náhlavní soupravu, což vám zajistí bezpečí i při těch nejdivočejších freestylových jízdách. Dost široký hliníkový nášlap je pro co nejvyšší odolnost ošetřen T5 (délka 480 mm/šířka 105 mm). Na tento nášlap je navařena dolní trubice 83° o průměru 30 mm. V případě pribrzdění či zastavení vám přijde vhod karbonová zadní brzda FLEXI, která je dostatečně pevná a má dlouhou životnost. 

Koloběžka Freestyle Stunt GS 360 je opravdu vynikající první volbou pro seznámení se s tímto freestylovým koloběžkováním a naučení se prvních triků a skoků.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Barva červená
Maximální nosnost 100 Kg
Určení univerzální

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Globber Freestyle Stunt GS 360 Black/Red

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi