Gigaset E370 bílý

Nákupem získáte 10,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Bezdrátový telefon Gigaset E370 v bílém designu disponuje velkým barevným 2,2" TFT displejem s funkcí zvětšení písma na displeji. Nabízí paměť až pro 200 kontaktů a samozřejmostí je i opětovné volání posledních čísel. Při telefonování využijete i Hands-Free nebo možnost hlasitého odposlechu. Nechybí ani funkce SOS přes funkční klávesu (4 čísla), režim jumbo pro telefonní seznam a font vytáčení, velké podsvícené individuální klávesy na sluchátku, dětská chůvička s funkcí interkomu, funkce přímého volání: výběr telefonního čísla stisknutím jakékoliv klávesy či ovládání a psaní díky klávesnici s tlačítky. Výdrž baterie telefonu je při hovoru až 12 hodin. Součástí je externí nabíjecí stanice. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Design

Bezdrátový telefon Gigaset E370 zaujme svým bílým designem s velkým barevným TFT displejem a úhlopříčkou 2,2". Telefon disponuje velkými podsvícenými individuálními klávesami na sluchátku pro bezpečné ovládání, což ocení hlavně starší generace. Součástí je i externí nabíjecí stanice, jejíž sluchátko lze používat i jinde, než je přípojka telefonního vedení - v dosahu základny.

Funkce

Telefon disponuje množstvím praktických funkcí. Nabízí paměť až pro 200 kontaktů, každý se třemi telefonními čísly. Samozřejmostí je i opětovné volání posledních čísel. Dále má funkci handsfree, případně poslouží i jako dětská chůvička s funkcí interkomu. Nechybí ani funkce SOS přes funkční klávesu (4 čísla), režim jumbo pro telefonní seznam a font vytáčení. Samotné klávesy lze nastavit pro rychlé vytáčení přednastavených čísel. Telefon disponuje možností změny vyzváněcí melodie či možností oddělit interní a externí hovory.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Gigaset

Ostatní

Kód produktu: S30852-H2815-R602

Recenze Gigaset E370 bílý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Gigaset E370 bílý