Gigaset Comfort 550 IP černý

Telefon pro pevnou linku, ID volajícího, Vestavěný displej, Úhlopříčka: 2,2, Podsvícení. Více info

Popis produktu

Bezdrátový telefon Gigaset Comfort 550 IP s elegantním designem nabízí 2,2" barevný displej, funkci handsfree, vynikající kvalitu zvuku (HDSP) pro hovory VoIP, 3 digitální záznamníky s délkou záznamu až 55 minut, až 17 hodin hovoru (320 hodin v pohotovostním režimu) a možnost blokovat až 70 čísel.

Všestranný telefon

Gigaset Comfort 550 IP je všestranný bezdrátový telefon, se kterým můžete volat buď přes pevnou linku, nebo přes internet. Je ideální pro domácí i pracovní použití. Telefon je vybaven 2,2" barevným displejem TFT s rozlišením 220 × 176 pixelů, podsvícením a dobrou čitelností. K dispozici je několik barevných režimů a také režim Jumbo, který při vytáčení zobrazuje velké číslice. Klávesy telefonu jsou dostatečně velké, abyste se při psaní nemýlili. Pokud potřebujete mít volné ruce, oceníte možnost připojení náhlavní soupravy přes 3,5mm jack.

Telefonování přes pevnou linku a internet

Volání přes VoIP má mnoho výhod, mimo jiné vysokou kvalitu zvuku a možnost souběžných hovorů. Telefonní systém umožňuje spravovat až 6 IP čísel a 1 analogové číslo. K základnové stanici můžete přiřadit až 6 kompatibilních handsetů. Telefonní seznam má paměť na 200 kontaktů.

Blokování nevyžádaných hovorů

K dispozici je černá listina, kterou když aktivujete, můžete zablokovat až 70 telefonních čísel. Hovory z neznámých čísel můžete také kdykoli zablokovat nebo ztlumit. Vzhledem k tomu, že životnost spamového telefonního čísla nemusí být dlouhá a vznikají nová čísla, může funkce dynamické černé listiny odstranit nejstarší blokované číslo a přidat nejnovější, když je kapacita blokovaných čísel naplněna. Kromě toho lze nechtěná čísla přenášet přímo z historie hovorů.

Dětská chůvička

Velmi praktická je také funkce dětské chůvičky. Po dosažení přednastavené úrovně hluku se vytočí uložené telefonní číslo domácího telefonu nebo chytrého telefonu rodičů. Poté můžete hovor přijmout pomocí funkce obousměrného volání a komunikovat s dítětem. V tomto režimu jsou příchozí hovory signalizovány pouze na displeji bez vyzvánění.

Obsah balení: telefon, základna, napájecí adaptér, telefonní kabel, 2× dobíjecí AAA baterie, kryt baterie, spona za opasek a stručná uživatelská příručka

Další funkce

  • SMS zprávy: přijímání a odesílání textových zpráv o délce až 160 znaků.
  • Kalendář: můžete nastavit až 30 připomenutí.
  • Časovač: můžete nastavit odpočítávání od 1 minuty do 1 dne. Po skončení odpočítávání se spustí budík.
  • Budík
  • Rychlé vytáčení: tlačítkům 2 až 9 můžete přiřadit číslo z adresáře.
  • Eco Dect: režim úspory energie s nízkým vyzařováním.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 2.2 "
Barva černá
Vestavěný displej Ano
Podsvícení Ano
ID volajícího Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Gigaset Comfort 550 IP černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi