Gigaset A690 IP černý

  • Výprodej

Telefon pro pevnou linku, ID volajícího, Vestavěný displej, Úhlopříčka: 2, Podsvícení. Více info


Cena 1 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 15 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Bezdrátový telefon Gigaset A690 IP nabízí volání přes internet/pevnou linku, 6 SIP účtů, přiřazení SIP účtů jednotlivým sluchátkům, vysoce kvalitní zvuk VoIP hovorů, 2" podsvícený displej, telefonní seznam s kapacitou 150 čísel, 3 souběžné hovory (1 pevná linka + 2 VoIP hovory) a blokování čísel.

Klíčové vlastnosti telefonu

  • Rozšiřitelný telefonní systém s možností připojení až 6 sluchátek
  • Přiřazení SIP účtů jednotlivým sluchátkům
  • Snadná konfigurace VoIP pomocí průvodce
  • Dosah až 50 metrů v interiéru a až 300 metrů venku

Gigaset A690 IP

Gigaset A690 IP je všestranný bezdrátový telefon (DECT) s 2" displejem a velkými ergonomickými tlačítky. Zařízení podporuje až 3 souběžné hovory přes internet nebo pevnou linku - 2 přes internet a 1 přes pevnou linku. Podporuje také připojení až 6 účtů SIP a 1 připojení k pevné síti. Telefonní seznam nabízí paměť pro uložení 150 kontaktů. Baterie vydrží na jedno nabití až 12 hodin hovoru a až 180 hodin v pohotovostním režimu. Základna má rozhraní PSTN a LAN.

Kvalitní zvuk

Technologie HDSP využívající kodek G.722 zajišťuje přenos VoIP hovorů ve výjimečné kvalitě bez syčení a zkreslení, takže můžete zachytit každý detail. Zvuk ve vysoké kvalitě si vychutnáte také díky funkci handsfree.

Blokování hovorů

Nechcete být obtěžováni nevyžádanými hovory? Jednoduše nastavte časový interval, během kterého telefon nebude oznamovat externí hovory. Můžete také nastavit, zda chcete v tomto časovém intervalu blokovat hovory od osob, které jsou v adresáři označeny jako VIP kontakty. K dispozici je také možnost vypnout vyzvánění pro hovory se skrytými informacemi o volajícím (hovor se zobrazí pouze na displeji).

Technologie Eco Dect

Telefon Gigaset A690 IP je vybaven technologií Eco Dect. Telefon je v pohotovostním režimu bez vyzařování i při použití více sluchátek, pokud základna a všechna připojená sluchátka tuto technologii podporují. Během hovoru se výkon automaticky přizpůsobuje vzdálenosti mezi sluchátkem a základnou. To znamená, že čím menší je vzdálenost od základny, tím nižší je vyzařování.

Další funkce

  • Budík
  • Dětská chůvička: interní hovor nebo hovor na externí číslo (včetně možnosti obousměrného volání)

Obsah balení: telefon, kryt baterie, nabíječka telefonu, 2× AAA baterie (NiMH), základna, telefonní šňůra, Ethernetový kabel, napájecí jednotka a rychlý průvodce

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 2 "
Barva černá
Vestavěný displej Ano
Podsvícení Ano
ID volajícího Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Gigaset A690 IP černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi