Gigaset A415A černý

Bezdrátový telefon Gigaset A415A v černém provedení si najde své místo v domácnosti i v kanceláři. Dosah telefonu v rámci budovy je až 50 metrů. Podsvíceném 1,8" černobílým displejem, na kterém uvidíte zřetelně číslice i písmena i díky režimu Jumbo. Možnost uložit až 100 telefonních čísel, či vybrat si z 20 různých zvonění. Telefon se dobře drží v ruce av provozu vydrží až 18 hodin. K dispozici je i vestavěný záznamník. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Do domácnosti i kanceláře

Bezdrátový telefon Gigaset A415A se stane součástí vaší domácnosti nebo kanceláře. Díky dosahu až 50 metrů (v interiéru) se můžete pohybovat bez omezení. Předností telefonu je, že má menší rozměry, díky čemuž dobře padne do ruky. Je vybaven 1,8" černobílým displejem s podsvícením. K ovládání slouží oddělené a dostatečně velká tlačítka pod displejem. Při psaní využijete režim Jumbo zvětšující písmena.


Provoz a hlasový záznamník

Telefon Gigaset se vyznačuje opravdu dlouhou provozní dobou, čímž vás jistě potěší. V době hovoru vydrží 18 hodin. V případě potřeby si lze nastavit úsporný režim ECO DECT s nízkou radiací. Menu telefonu nabízí i vestavěný záznamník, abyste nepřišli o důležité zprávy. Volající mohou zanechat hlasovou zprávu o délce až 20 minut.

 

Funkce

Do paměti telefonu se vám vejde až 100 telefonních kontaktů. Při výběru zvonění máte na výběr až 20 různých melodií. Ráno vás probudí zvuk budíku. Během spánku si zase víte nastavit speciální noční režim s funkcí nevyrušovat.

Obsah balení: základna Gigaset A415A, sluchátko Gigaset A415H, plug-in napájecí adaptér pro základnu, telefonní kabel, 2x dobíjecí AAA baterie (NiMH), kryt baterie, uživatelská příručka.

 

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Úhlopříčka 1,8 "
  • Vestavěný displej Ano
  • Podsvícení Ano
  • ID volajícího Ano

Další vlastnosti

Značka: Gigaset

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 1,8 "
Vestavěný displej: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 4,9 cm
Hmotnost: 375 g
Výška: 3,4 cm
Délka: 15,5 cm

Funkce

Podsvícení: Ano
ID volajícího: Ano

Ostatní

Kód produktu: S30852-H2525-R601

Všechny parametry

Recenze Gigaset A415A černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Gigaset A415A černý