Gigaset A415 černý

Vyberte si jinou variantu

899 Kč ? Ušetříte 22 % 699 Kč

Nákupem získáte 6,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Moderní bezdrátový telefon Gigaset A415 je určen pro pevnou linku. Telefon vám zajistí komfort i při delších hovorech. Telefon disponuje pamětí až na 100 kontaktů. Jednoduchost ovládání je zajištěna pomocí klasické numerické klávesnice a prostorného kontrastního 1,8" displeje. Na klávesy 2-9 lze nastavit rychlou předvolbu oblíbených kontaktů. Nechybí ani denní a noční režim, výběr a podpora vlastních melodií, nastavitelná hlasitost v pěti stupních, hlasitý odposlech, budík a čas. V paměti telefon uchová maximálně 25 zmeškaných hovorů. Dosah telefonu je 50 metrů v zástavbě a až 300 metrů na volném prostranství. Barva: černá. Zobrazit celý popis

  • Sleva 22 %

Popis produktu

Jednoduché ovládání

Ovládání tohoto telefonu je opravdu jednoduché a zvládne ho téměř každý. Pomocí klasické numerické klávesnice a tlačítek pro možnost volby je ovládání i velmi intuitivní. Během horších světelných podmínek, večer anebo v noci lze telefon používat díky podsvícenému 1,8" kontrastnímu displeji. Klávesnice je podsvícena také, takže můžete telefon plnohodnotně využívat v jakoukoliv denní dobu.

Skvělé funkce

Telefon Gigaset A415 je vybavený i skvělými funkcemi, které vám zpříjemní jeho používání. Lze si nastavit rychlé předvolby pro své oblíbené kontakty na tlačítka 2-9. Interní paměť telefonu je schopna pojmout až 100 kontaktů a maximálně 25 nepřijatých hovorů. Dále je možné si nastavit vlastní vyzváněcí melodii a její hlasitost v pěti stupních. Samozřejmostí je budík, zobrazení času a také denní a noční režim. 

ECO DECT

Telefon Gigaset A415 podporuje funkci ECO DECT, která umožní dynamické nastavení vysílacího výkonu základny. Telefon tak bude šetrný k životnímu prostředí a také k vaší peněžence. Vysílací výkon bude základna upravovat v závislosti na vzdálenosti mezi ní a telefonem. Pokud nastavíte režim ECO, vysílací výkon se vypne vždy, když nebude telefon aktivní. S touto funkcí ušetříte elektrický proud a také telefon vydrží déle nabitý.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Úhlopříčka 1,8 "
  • Vestavěný displej Ano
  • Podsvícení Ano
  • ID volajícího Ano

Další vlastnosti

Značka: Gigaset

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 1,8 "
Vestavěný displej: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 15,5 cm
Hmotnost: 110 g
Výška: 4,9 cm
Délka: 3,4 cm

Obsah balení

Obsah balení: telefon, stojánek, návod

Funkce

Podsvícení: Ano
ID volajícího: Ano

Ostatní

Kód produktu: S30852-H2505-R601

Všechny parametry

Recenze Gigaset A415 černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Gigaset A415 černý